LEGO 10282 adidas Originals Superstar
zoom_out_map

LEGO 10282 adidas Originals Superstar


 • Nový.

99,16 € S DPH

82,64 € Bez DPH

check Na sklade

Najlacnejší prepravca: DPD Pickup Point. 14,99 € doručenie utorok 23 apríla.

Najrýchlejší nosič: DPD. 15,99 € doručenie utorok 23 apríla.

Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO IconsAlle LEGO

Popis LEGO 10282 adidas Originals Superstar

Superštýlová superstar

Pridaj si do zbierky tenisiek naozaj prekvapivý kúsok s týmto LEGO modelom adidas Originals Superstar (10282). S touto mimoriadnou LEGO stavebnicou si môžeš z LEGO dielikov poskladať preslávenú tenisku, ktorá ako zberateľský výstavný kúsok zaiste podnieti mnoho rozhovorov.

Autentické prvky tenisky Superstar
Tak ako skutočná teniska, aj jej LEGO verzia má dobre známe grafické prvky adidas Originals Superstar, prednú časť s motívom pripomínajúcim mušľu, trojlístkové logo a vrúbkované 3 pásiky. Pravá či ľavá topánka? Rozhodni sám! Súčasťou setu je 17 LEGO dielikov navyše, aby si sa mohol rozhodnúť, či si postavíš pravú, alebo ľavú tenisku. Pre ešte väčšiu dávku realizmu nechýbajú ani šnúrky do topánok a celý set sa navyše dodáva v balení pripomínajúcom škatuľu od topánok.

Stavebný projekt stvorený presne pre teba
Tento set patrí do kolekcie LEGO stavebníc určených pre dospelých. Dodáva sa s podstavcom a ceduľkou a ocení ho každý milovník športového oblečenia a značky adidas, ako aj každý dospelý LEGO staviteľ.

LEGO 10282 adidas Originals Superstar je jednou z mnohých sád LEGO Icons témy.

Vlastnosti

 • Postav a vystav si model jedných z najznámejších tenisiek so stavebnicou LEGO adidas Originals Superstar (10282) pre dospelých.
 • Teniska má množstvo autentických prvkov vrátane prednej časti s motívom pripomínajúcim mušľu, 3 vrúbkovaných pásikov, loga adidas na jazyku tenisky a iných grafických prvkov tenisiek Originals Superstar.
 • Tento LEGO model má aj šnúrky a dodáva sa v autentickom balení v štýle škatule od topánok, takže vzdáva poklonu originálnym teniskám adidas zábavným, no zároveň realistickým spôsobom.
 • Hľadáš tie najlepšie darčeky pre fanúšikov značky adidas? Táto stavebnica modelu je ideálna pre každého milovníka športového oblečenia či dospelého LEGO staviteľa, ktorý hľadá nevšedný projekt.
 • Meria vyše 12 cm na výšku, 27 cm na dĺžku a 9 cm na šírku.
 • Teniska sa navyše dodáva s podstavcom a ceduľkou, takže hrdo vynikne vystavená doma i v práci.
 • Nechýbajú ani dodatočné LEGO prvky, vďaka ktorým sa môžeš rozhodnúť, či si postavíš pravú alebo ľavú tenisku.
 • Táto LEGO stavebnica adidas Originals Superstar patrí do série tvorivých staviteľských setov navrhnutých pre dospelých fanúšikov LEGO stavania, ktorí zbožňujú úchvatný dizajn a kladú dôraz na detaily.
 • LEGO stavebnicové kocky sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov. Sú vždy konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
 • Pri hre s LEGO dielikmi je bezpečnosť a kvalita na prvom mieste. Práve preto ich dôsledne testujeme, aby boli modely nielen krásne, ale aj pevné.

LEGO 10282 adidas Originals Superstar bolo vydané v roku 2021. Sada obsahuje 731 súčiastky. Sada obsahuje žiadne minifigúrky a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 18 rokov.
LEGO
S_10282-1_N_S_0
Novinka
117 položky
5702016914030
673419340281
Číslo
Retired
EAN
Retired
Téma
Retired
Vydané v
Retired
Počet dielov
Retired
Množstvo pokynov
Retired
Vekové rady
Retired
Vyžadujú sa batérie
Retired
Postavenie
Retired
chat Komentáre (0)