LEGO 10914 Luxe opbergdoos
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Výpredaj!-22%

LEGO 10914 Veľký box s kockami


 • Nový.

38,67 € S DPH

32,22 € Bez DPH

49,58 €-22%

notifications_active Posledné kusy v sklade

Najlacnejší prepravca: DPD. 13,99 € doručenie sobota 9 decembra.

Najrýchlejší nosič: DPD Pickup Point. 13,99 € doručenie sobota 9 decembra.

Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO DUPLOAlle LEGO

Popis LEGO 10914 Veľký box s kockami

Predstavte svojim najmenším ich prvú veľkú LEGO DUPLO súpravu!

Priveďte deti do sveta tvorivej zábavy a mimoriadneho rozvoja zručností s týmto rôznorodým a všestranným LEGO DUPLO Veľkým boxom s kockami, ktorého kocky a špeciálne dieliky boli navrhnuté tak, aby zaujali detskú myseľ a vzbudili jej pozornosť. LEGO stavebnica pre predškolákov s vlastným úložným boxom! Vnútri odolného boxu nájdete inšpiráciu a nápady, ktorými inšpirujete a podnietite myslenie detí. Súčasťou je okno, očíslované kocky 1 až 3 pre zábavu s číslami a samozrejme úžasný výber LEGO kociek v plejáde štýlových farieb. Pri spájaní kociek a dielikov do nápaditých modelov môžu rodičia a opatrovníci so svojimi malými staviteľmi zdieľať významné vývojové míľniky. Vzdelávacie stavebnice pre batoľatá LEGO DUPLO súpravy sú skvelým darčekom pre batoľatá. Vďaka svojim farebným a ľahko uchopiteľným dielikom, ktoré podnecujú predstavivosť a podporujú možnosti nekonečného hrania, prenechávajú tvorivosť v rukách pre

LEGO 10914 Veľký box s kockami je jednou z mnohých sád LEGO DUPLO témy.

Vlastnosti

 • Inšpirujte deti s touto sadou LEGO DUPLO kociek a dielikov vhodných pre batoľatá. Rozvoj detských zručností je istý vďaka nespočetným praktickým tvorivým možnostiam.
 • Nakopnite predstavivosť detí so súpravou 85 farebných kociek a zábavných dielikov, medzi ktorými nájdete okno a kocky s číslami 1 až 3. S touto všestrannou hračkou sa zábava a poznávanie nikdy nekončí.
 • Vďaka modernému dizajnu budov, figúrok a predmetov môžu rodičia či opatrovatelia s deťmi stavať, tvoriť a vymýšľať a zároveň s nimi zdieľať vzácne vývojové míľniky.
 • Vďaka svojim farebným a ľahko uchopiteľným kockám a dielikom je táto vzdelávacia hračka pre batoľatá skvelým darčekom na Vianoce, narodeniny či iné príležitosti pre batoľatá vo veku nad 18 mesiacov.
 • Farebná súprava kociek, dielikov, čísel a figúrok je prakticky uložená v žltom úložnom boxe s krytom v štýle LEGO DUPLO kocky s 8 výstupkami. Objavte ešte viac zábavy v kombinácii s ďalšími DUPLO súpravami.
 • Batérie nie sú potrebné. Praktická hra sa môže hneď začať. Toto nekonečné množstvo zábavy poháňa len nespútaná detská fantázia!
 • Rodičia i deti môžu nájsť nápady a inšpiráciu na stavanie v jednoduchej príručke. A keď sa raz hra začne, kreatívne stavanie, tvorivé hranie a rozvoj zručností sa nikdy nekončí.
 • LEGO DUPLO súpravy sú skvelým darčekom pre predškolákov. Sú navrhnuté tak, aby boli v každom ohľade dokonalé pre zvedavé hlavičky nádejných malých staviteľov, ktorým poskytuje nespočetné možnosti hier.
 • LEGO DUPLO stavebnice spĺňajú najvyššie normy kvality v odvetví, vďaka čomu drobné rúčky vašich detí budú môcť kocky ľahko zdvíhať a premiestňovať. Robíme to tak už od roku 1969!
 • LEGO DUPLO kocky nechávame padať, hryzieme, ohrievame a testujeme všetkými možnými spôsobmi, aby ste mali istotu, že vaša DUPLO stavebnica spĺňa najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

LEGO 10914 Veľký box s kockami bolo vydané v roku 2020. Sada obsahuje 85 súčiastky. Sada obsahuje 1 minifigúrku a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 2 rokov.
LEGO
S_10914-1_N_S_0
Novinka
2 položky
5702016617757
673419318822
Číslo
10914-1
EAN
5702016617757
Hmotnosť
37 x 26.2 x 18 cm
Rozmery balenia (dxšxv)
1.431 KG
Téma
LEGO Duplo
Vydané v
2020
Počet dielov
85
Množstvo minifigúrok
1
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
2+
Vyžadujú sa batérie
Nie
Postavenie
Available
chat Komentáre (1)