LEGO 10927 Pizza-kraam
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Vypredané

LEGO 10927 Stánok s pizzou


Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO DUPLOAlle LEGO

Popis LEGO 10927 Stánok s pizzou

Stánok s pizzou na vymýšľanie príbehov, kde podávajú zábavu!

Zabavte sa vymýšľaním vlastných príbehov s pizzou! LEGO DUPLO stánok s pizzou je ideálnou prvou stavebnicou pre deti, v ktorej sa môžu mnoho dozvedieť a zároveň sa zabaviť. Zabavte svojich najmenších do sýtosti s touto súpravou s pizzou! Pizzu pozná každé dieťa a tento moderný stánok s pizzou podáva chutnú kombináciu rozvoja zručností a zábavy pre deti i dospelých! Váš malý pizziar môže pomôcť kuchárovi pizzou prilákať ľudí, podávať pizzu na stôl, posadiť kuchára na stoličku a dovoliť mu vychutnať si svoju obľúbenú pochúťku (pizzu!) – rozkošnému psíkovi budú pri pohľade naňho stekať slinky! Všestranný, farebný a detailne spracovaný LEGO DUPLO stánok s pizzou s dreveným pultom je možné prerobiť a vyzdobiť tak, aby ste si s ním užili nekonečné množstvo zábavy. Vzdelávacie hračky na vymýšľanie príbehov sú skvelým darčekom pre batoľatá! Vďaka svojim známym postavám a situáciám sú vzdelávacie LEGO DUPLO hračky zdrojom tvorivého hrania a sebavyjadrovania pre batoľatá, rozvíjajú ich jemnú motoriku, ako aj sociálne a emocionálne

LEGO 10927 Stánok s pizzou je jednou z mnohých sád LEGO DUPLO témy.

Vlastnosti

  • Všestranný LEGO DUPLO stánok s pizzou batoľatám, rodičom a opatrovateľom umožňuje užiť si spolu kopec tvorivej zábavy. Táto hráčka je ideálnou LEGO súpravou pre začiatočníkov – skrýva sa v nej množstvo hravého poznávania pre deti.
  • Rozkošný psíček prosebne sleduje pizziara, ktorý vo svojom stánku pečie lahodnú pizzu. Stánok s pizzou je farebný a moderný a má drevený pult. Jeho súčasťou je aj jedálny lístok, stôl, stolička a pizza!
  • Batoľatá môžu túto súpravu s jedlom postaviť, hrať sa sňou, následne ju prerobiť a znova sa hrať a zároveň tak rozvíjať svoju jemnú motoriku a sociálne a emocionálne zručnosti. Upečte a podávajte lahodnú pizzu. Zostane vám kúsok aj pre psíka?
  • Chlapci a dievčatá si zamilujú vymýšľanie príbehov s týmto zábavným stánkom s pizzou. Príbehy na hranie sa v tejto minireštaurácii podávajú celý deň! Skvelý darček pre batoľatá vo veku nad 2 roky.
  • Stánok s pizzou meria vyše 11 cm na výšku, 9 cm na šírku a 7 cm do hĺbky. Táto variabilnú súpravu možno bez problémov spojiť s inými LEGO DUPLO súpravami a rozšíriť tak deťom možnosti vymýšľania príbehov.
  • Táto vzdelávacia hračka pre batoľatá a predškolákov nevyžaduje batérie, takže maškrtná zábava sa nikdy nekončí! Praktické LEGO DUPLO hračky podnecujú kreatívne, tvorivé a praktické myslenie detí.
  • Vďaka jednoduchým a jasným pokynom môžu deti postaviť a užiť si túto LEGO DUPLO pizzeriu hneď po otvorení. Čím viac sa budú hrať, tým viac nových herných možností ich hlavičky zostroja.
  • Vďaka ľahko uchopiteľným kockám a známym priateľským figúrkam pomáhajú hračky zo série LEGO DUPLO Mesto rozvíjať kreatívne myslenie a jemnú motoriku detí a zároveň im ponúkať nespočetné možnosti na tvorivé hranie.
  • LEGO DUPLO hračky spĺňajú najvyššie normy v odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladajú a oddeľujú. Robíme to tak už od roku 1969.
  • LEGO DUPLO kocky a dieliky testujeme v extrémnych podmienkach, aby sme sa uistili, že spĺňajú najvyššie globálne normy v oblastibezpečnosti a kvality, a vy si tak boli istí, že je hračka pre vaše deti celkom bezpečná.

LEGO 10927 Stánok s pizzou bolo vydané v roku 2020. Sada obsahuje 18 súčiastky. Sada obsahuje 1 minifigúrku a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 2 rokov.
LEGO
S_10927-1_N_S_0
5702016618167
673419318938
Číslo
10927-1
EAN
5702016618167
Hmotnosť
20.5 x 19.1 x 7.3 cm
Rozmery balenia (dxšxv)
0.254 KG
Téma
LEGO Duplo
Vydané v
2020
Počet dielov
18
Množstvo minifigúrok
1
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
2+
Vyžadujú sa batérie
Nie
Postavenie
Retired
chat Komentáre (1)