LEGO 10931 Truck & Graafmachine met rupsband
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Výpredaj!-20,01%

LEGO 10931 Nákladiak a pásový bager


 • Nový.

15,86 € S DPH

13,21 € Bez DPH

19,82 €-20,01%

check Na sklade

Najlacnejší prepravca: DPD Pickup Point. 14,99 € doručenie streda 29 mája.

Najrýchlejší nosič: DPD. 15,99 € doručenie streda 29 mája.

Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO DUPLOAlle LEGO

Popis LEGO 10931 Nákladiak a pásový bager

Podporte u batoliat rozvoj zručností s týmto hračkárskym bagrom a vyklápacím nákladiakom!

Stavebnica LEGO DUPLO Nákladiak a pásový bager (10931) podnecuje u malých staviteľov túžbu objavovať nekonečné možnosti hry bez hraníc. Pri nápaditom hraní scénok zo staveniska s nákladiakom, rýpadlom a 2 robotníkmi na stavbe sa u batoliat rozvíjajú cenné fyzické a kognitívne schopnosti, ktoré pretrvajú celý život.

Hračka z prostredia staveniska s vozidlami a robotníkmi
Batoľatá majú s rodičmi k dispozícii všetko, čo potrebujú na to, aby splnili úlohu - 2 figúrky robotníkov na stavbe, nákladiak s vyklápacou funkciou a bager s otočným rýpadlom. Kým deti s vozidlami jazdia a manévrujú, čakajú ich na stavenisku rôzne úlohy. Zároveň sa pri tom rozvíja ich jemná motorika. Sú tu hračkárske balvany, ktoré sa dajú naložiť na nákladiak. Ale dajte si pozor, balvan sa môže ľahko roztvoriť!

Aká je najlepšia stavebnica pre malé deti a batoľatá?
Séria stavebníc LEGO DUPLO Construction prináša predškolákom hračky, ktoré stimulujú rozvoj a napĺňajú ich narastajúce potreby. Súpravy sa dajú kombinovať, čím sa zväčšuje rad pozitív, ktoré prinášajú.

LEGO 10931 Nákladiak a pásový bager je jednou z mnohých sád LEGO DUPLO témy.

Vlastnosti

 • Rodičia môžu spolu so svojimi predškolákmi so stavebnicou LEGO DUPLO Nákladiak a pásový bager (10931) predvádzať rôzne príbehy zo staveniska. Pri tom, ako batoľatá objavujú možnosti hrania bez hraníc, sa u nich rozvíjajú zručnosti, ktoré im pretrvajú celý život.
 • Obsahuje 2 moderné figúrky robotníkov na stavbe, nákladiak na tlačenie s funkciou vyklápania, bager na tlačenie s otočným rýpadlom a hračkársky balvan, ktorý môžu deti roztvárať.
 • Rodičia a opatrovníci sa môžu zapojiť do dianiana stavenisku, kde nie je núdza o fantáziu a zábavu. U svojich malých staviteľov tak môžu pozorovať obrovské pokroky v ich vývine. Pri tom, ako deti riadia vozidlá, sa u nich rozvíja jemná motorika a schopnosť riešenia problémov.
 • Táto sada s tematikou staveniska sa hodí, ak hľadáte najlepšiu hračku, ktorá napĺňa narastajúce potreby batoliat. Je vybavená viacerými prvkami a funkciami, ktoré stimulujú rozvoj a inšpirujú zvedavé deti vo veku od 2 rokov.
 • Nákladiak meria vyše 11 cm na výšku, 14 cm na dĺžku a 7 cm na šírku. Bager meria vyše 12 cm na výšku, 18 cm na dĺžku a 7 cm na šírku, čo je ideálna veľkosť, aby ich deti so svojimi drobnými rúčkami mohli dvíhať a skladať.
 • Nie sú potrebné žiadne batérie. Stavebnicu LEGO DUPLO Nákladiak a pásový bager poháňa len detská predstavivosť, takže kreatívna zábava plná praktických možností nemá konca-kraja!
 • Vďaka jednoduchému návodu sa dá pri hraní zažiť maximum zábavy a sledovať pokroky vo vývine. Rodičia tak so svojimi najmenšími nepochybne vyťažia z tejto všestrannej stavebnice čo najviac ihneď, ako otvoria škatuľu.
 • Stavebnice v sérii LEGO DUPLO majú prinášať predškolákom zábavu, stimuláciu a inšpiráciu. Vďaka známym scénam, zábavným postavičkám a dielikom vhodným pre batoľatá tieto stavebnice prebúdzajú u malých detí predstavivosť prostredníctvom hry s nekonečnými možnosťami.
 • Už od roku 1969 stavebnice v sérii LEGO DUPLO pre batoľatá spĺňajú najprísnejšie normy v odvetví. Tie zaisťujú, aby ich drobné pršteky vedeli zakaždým ľahko zdvihnúť, poskladať a oddeliť.
 • Spoločnosť LEGO Group kocky a dieliky zo stavebníc v sérii LEGO DUPLO necháva padať, zahrieva ich, stláča, skrúca a analyzuje, aby sa uistila, že všetky hračky pre malých staviteľov spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti.

LEGO 10931 Nákladiak a pásový bager bolo vydané v roku 2020. Sada obsahuje 20 súčiastky. Sada obsahuje 2 minifigúrky a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 2 rokov.
LEGO
S_10931-1_N_S_0
Novinka
3 položky
5702016618204
673419318976
Číslo
10931-1
EAN
5702016618204
Hmotnosť
28.2 x 26.2 x 9.55 cm
Téma
LEGO Duplo
Vydané v
2020
Počet dielov
20
Rozmery balenia (dxšxv)
0.604 KG
Množstvo minifigúrok
2
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
2+
Vyžadujú sa batérie
Nie
Postavenie
Available
chat Komentáre (1)