LEGO 21054 Het Witte Huis
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 21054 Biely dom


 • Nový.

119,00 € S DPH

99,17 € Bez DPH

check Na sklade u nášho dodávateľa. O dva pracovné dni dlhšia dodacia lehota.

Najlacnejší prepravca: DPD Pickup Point. 13,99 € doručenie streda 13 marca.

Najrýchlejší nosič: DPD. 15,99 € doručenie streda 13 marca.

Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO ArchitectureAlle LEGO

Popis LEGO 21054 Biely dom

Čaká na vás nový majstrovský projekt: stavba Bieleho domu!

Nemáte čas. Neustále ste na nohách. Preto keď si nájdete chvíľku pre seba, túžite po oddychu pri zábavnej, no zároveň tvorivej činnosti. A práve v tom spočíva kúzlo LEGO stavebnice Bieleho domu.

Vyžívajte sa v spájaní detailov
V tomto praktickom a dômyselnom projekte budete pracovať na detailoch tejto prezidentskej rezidencie počnúc neoklasicistickými stĺpmi cez kolonády, ktoré spájajú východné a západné krídlo, až po okolité záhrady a fontány. Model Bieleho domu (21054) z kolekcie LEGO Architecture možno rozdeliť na tri sekcie a získať tak lepší pohľad dovnútra modelu. Taktiež obsahuje LEGO kocku s nápisom „The White House“ (Biely dom), ktorý tento vznešený výstavný kúsok skvele dopĺňa.

LEGO súpravy pre lepší životný štýl
Uniknite od každodenného zhonu a oddýchnite si pri stavaní tohto štýlového modelu, ktorý skvele vynikne doma i v kancelárii. Je súčasťou kolekcie LEGO stavebníc pre dospelých milovníkov umenia, dizajnu, architektúry a populárnej kultúry a je tým ideálnym darčekom pre každého nadšenca pre vlastnoručnú výrobu.

LEGO 21054 Biely dom je jednou z mnohých sád LEGO Architecture témy.

Vlastnosti

 • Tento výstavný model Bieleho domu (21054) z kolekcie LEGO Architecture skvostne zachytáva neoklasicistický dizajn a krásu tejto svetovo známej rezidencie obývanej každým prezidentom USA od roku 1800.
 • Zabavte sa stavaním tejto LEGO stavebnice pre dospelých, ktorej súčasťou sú sídlo exekutívy, západné krídlo, východné krídlo, kolonády, ktoré krídla Bieleho domu spájajú, Ružová záhrada a Záhrada Jacqueline Kennedyovej.
 • Model možno jednoducho rozdeliť na tri sekcie a pozrieť sa tak na architektonické prvky zblízka. Súčasťou je aj LEGO kocka s nápisom „The White House“ (Biely dom), ktorá tento pôsobivý výstavný kúsok skvele dopĺňa.
 • Ak ste vždy túžili navštíviť Biely dom na jeho sídle 1600 Pennsylvania Avenue, Washington D. C., alebo jednoducho zbožňujete cestovanie, architektúru, dejiny a dizajn, táto tvorivá stavebnica je pre vás ako stvorená.
 • Tento zostaviteľný model z kolekcie LEGO Architecture meria vyše 11 cm na výšku, 47 cm na šírku a 20 cm do hĺbky a skvele vyniknedoma i v kancelárii. Taktiež je ideálnym darčekom pre tvorivých priateľov.
 • Batérie nie sú potrebné. Podstata tohto majstrovského projektu spočíva vo výstavbe Bieleho domu z LEGO kociek a oddychu pri sústredenej činnosti, ktorá vás nabije energiou.
 • Súčasťou je zrozumiteľný návod, aby model dokázali postaviť aj nováčikovia vo svete LEGO stavebníc, ako aj elegantná brožúra, v ktorej sa dočítate o príbehu Bieleho domu (Len v anglickom jazyku. Brožúru v ďalších jazykoch si môžete stiahnuť naLEGO.com/architecture.)
 • Táto stavebnica pre dospelých je súčasťou kolekcie inšpiratívnych LEGO modelov, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre nadšencov pre vlastnoručnú výrobu, ktorí sa rozhliadajú po novom tvorivom projekte.
 • LEGO stavebné kocky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví. Vďaka tomu sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú spojiť a ľahko oddeliť - a takto je to už od roku 1958.
 • LEGO kocky a dieliky dôkladne testujeme s cieľom zaistiť, aby každá stavebnica spĺňala najvyššie normy v oblasti kvality a bezpečnosti. Táto miniatúra Bieleho domu je teda nielen nádherná, ale aj pevná.

LEGO 21054 Biely dom bolo vydané v roku 2020. Sada obsahuje 1483 súčiastky. Sada obsahuje žiadne minifigúrky a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 18 rokov.
LEGO
S_21054-1_N_S_0
Novinka
300 položky
5702016617368
673419318310
Číslo
21054-1
EAN
5702016617368
Hmotnosť
38.2 x 26.2 x 9.4 cm
Téma
LEGO Architecture
Vydané v
2020
Počet dielov
1483
Rozmery balenia (dxšxv)
1.369 KG
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
18+
Vyžadujú sa batérie
Nie
Postavenie
Retired backorder
chat Komentáre (0)