LEGO 21321 Internationaal ruimtestation
zoom_out_map

LEGO 21321 Medzinárodná vesmírna stanica


 • Nový.

128,92 € S DPH

107,43 € Bez DPH

check Na sklade

Najlacnejší prepravca: DPD. 13,99 € doručenie sobota 9 decembra.

Najrýchlejší nosič: DPD Pickup Point. 13,99 € doručenie sobota 9 decembra.

Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO Ideas (CUUSOO)Alle LEGO

Popis LEGO 21321 Medzinárodná vesmírna stanica

Ohromujúci výstavný model Medzinárodnej vesmírnej stanice z LEGO kociek

Postavte a vystavte túto výnimočnú 21321 Medzinárodnú vesmírnu stanicu od LEGO Ideas. Táto 864-dielna súprava plná autentických detailov Medzinárodnej vesmírnej stanice vrátane pohyblivého robotického ramena Canadarm2 a 2 otáčavých kĺbov s 8 nastaviteľnými solárnymi panelmi je úžasným darčekom pre nadšencov pre vesmír, dospelých LEGO fanúšikov a skúsených staviteľov.

Krásny výstavný kúsok
Súčasťou tohto úžasného LEGO modelu vesmírnej stanice je výstavný stojan, zostaviteľný miniraketoplán NASA a 3 mini nákladné vesmírne lode, ako aj 2 minifigúrky astronautov. Môžete si tak vytvoriť ohromujúci výstavný kúsok do akejkoľvek izby. Balenie obsahuje aj ilustrovaný návod, 128-stranovú brožúru so zaujímavosťami o Medzinárodnej vesmírnej stanici a informáciami o LEGO fanúšikovi, ktorý túto vesmírnu súpravu vytvoril, ako aj o jej LEGO dizajnérovi.

Úžasné nápady!
Nekonečnú škálu súprav zo série LEGO Ideas tvoria a hlasovaním vyberajú LEGO fanúšikovia. Súpravy sú inšpirované skutočným životom, akčnými hrdinami, ikonickými filmami, obľúbenými televíznymi seriálmi alebo originálnymi nápadmi, takže potešia všetky vekové kategórie.

LEGO 21321 Medzinárodná vesmírna stanica je jednou z mnohých sád LEGO Ideas (CUUSOO) témy.

Vlastnosti

 • Otestujte svoje stavebné zručnosti s týmto výstavným modelom Medzinárodnej vesmírnej stanice (21321) od LEGO Ideas, ktorého súčasťou sú 2 otáčavé kĺby s 8 nastaviteľnými solárnymi panelmi, pohyblivé robotické rameno Canadarm2 a iné autentické prvky, ktoré môžete počas stavania objavovať.
 • Súčasťou tohto modelu Medzinárodnej vesmírnej stanice sú 2 minifigúrky astronautov, miniraketoplán NASA z kociek a 3 mini nákladné vesmírne lode, z ktorých si môžete vytvoriť majestátny výstavný kúsok a nostalgicky si zaspomínať na svoje LEGO projekty z detských čias.
 • Balenie tiež obsahuje 128-stranovú brožúru, v ktorej možno nájsť zaujímavosti o Medzinárodnej vesmírnej stanici, fanúšikovi LEGO stavebníc, ktorý model vesmírnej stanice vytvoril, LEGO dizajnérovi a oslavách 10. výročia série LEGO Ideas.
 • Táto 864-dielna súprava je úžasnou odmenou alebo darčekom na narodeniny či Vianoce pre vesmírnych nadšencov nad 16 rokov a skúsených LEGO staviteľov a ponúka hodiny samostatnej či skupinovej tvorivej zábavy.
 • Táto stavebnica Medzinárodnej vesmírnej stanice pre dospelých meria vyše 20 cm na výšku, 31 cm na dĺžku a 49 cm na šírku, takže je nádherným výstavným kúskom, ktorý každého uchváti.
 • S touto stavebnicou, ku ktorej nie sú potrebné batérie, si užijete pohodovú tvorivú zábavu. Tak uvoľnite myseľ, nájdite svoj zen a užite si chvíľu pre seba pri stavaní tohto nádherného výstavného kúsku!
 • Chcete model Medzinárodnej vesmírnej stanice kúpiť nováčikovi vo svete LEGO súprav? Bez obáv. Dodáva sa s podrobným návodom, takže sa do náročného stavania môže pustiť s istotou.
 • Súpravy v sérii LEGO Ideas tvoria a hlasovaním vyberajú LEGO fanúšikovia. Deti i dospelých poteší možnosť tvorivých hier s nekonečnou škálou zberateľských výstavných stavebníc.
 • LEGO kocky spĺňajú najvyššie normy v odvetví, takže si môžete byť istí, že sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a rozpájajú.
 • LEGO kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme vás tak uistiť, že táto stavebnica zo série LEGO Ideas pre dospelých spĺňa najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti.

LEGO 21321 Medzinárodná vesmírna stanica bolo vydané v roku 2020. Sada obsahuje 864 súčiastky. Sada obsahuje žiadne minifigúrky a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 16 rokov.
LEGO
S_21321-1_N_S_0
Novinka
11 položky
5702016719062
673419325790
Číslo
21321-1
EAN
5702016719062
Hmotnosť
KG
Téma
LEGO Ideas (CUUSOO)
Vydané v
2020
Počet dielov
864
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
16+
Vyžadujú sa batérie
Nie
Postavenie
Retired
chat Komentáre (0)