LEGO 21327 Písací stroj
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 21327 Písací stroj


 • Nový.

257,84 € S DPH

214,87 € Bez DPH

check Na sklade u nášho dodávateľa. O dva pracovné dni dlhšia dodacia lehota.

Najlacnejší prepravca: DPD. Zdarma doručenie piatok 31 mája.

Najrýchlejší nosič: DPD Pickup Point. Zdarma doručenie piatok 31 mája.

Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO Ideas (CUUSOO)Alle LEGO

Popis LEGO 21327 Písací stroj

Postav si klasický písací stroj v LEGO štýle

Odpoj sa od digitálneho sveta a zaspomínaj si na jednoduchšie časy pri stavaní LEGO Ideas modelu staromódneho písacieho stroja (21327). Dizajn modelu sa inšpiroval klasickým písacím strojom, ktorý používal samotný zakladateľ spoločnosti LEGO Group, Ole Kirk Kristiansen. Tento písací stroj sa hýbe a znie ako skutočný exemplár. Písacie zariadenie sa zdvihne zakaždým, keď stlačíš na klávesu s písmenkom, a je pripojené k písaciemu vozíku, ktorý sa počas písania pohybuje. Nechýba ani valec, do ktorého môžeš vkladať papier.

Navrhnuté LEGO fanúšikom pre fanúšikov
Tento prepracovaný model písacieho stroja navrhol LEGO fanúšik a získal podporu ďalších LEGO fanúšikov. Dodáva sa s listom, ktorý napísal Thomas Kirk Kristiansen, člen štvrtej generácie rodiny, ktorá stojí za spoločnosťou LEGO Group. List si môžeš vložiť do písacieho stroja a dať tak svojmu výstavnému kúsku posledný detail krásy.

Ten najlepší darček
Tento model patrí do kolekcie prémiových LEGO stavebníc pre dospelých, dodáva sa so zrozumiteľným návodom a je tak ideálnym darčekom pre teba, LEGO fanúšikov, spisovateľov či milovníkov retro predmetov.

LEGO 21327 Písací stroj je jednou z mnohých sád LEGO Ideas (CUUSOO) témy.

Vlastnosti

 • Prebuď v sebe nostalgické spomienky alebo zaujmi zvedavé hlavičky mladších fanúšikov, ktorí skutočný písací stroj ešte nevideli, s týmto výstavným modelom zo série LEGO Ideas (21327), ktorý sa pohybuje a znie ako skutočný exemplár.
 • Pozostáva z písacieho zariadenia, ktoré sa vždy po ťuknutí klávesy zdvihne, písacieho vozíka, ktorý sa hýbe počas písania, a valca, do ktorého môžeš vložiť svoj papier.
 • Dizajn je inšpirovaný klasickým písacím strojom, ktorý používal zakladateľ LEGO Group, Ole Kirk Kristiansen.
 • Súčasťou je brožúrka s listom napísaným a podpísaným Thomasom Kirkom Kristiansenom, ktorý je členom rodiny LEGO Group, v 43 rôznych jazykoch. Vyber si svoj jazyk a vlož list do písacieho stroja.
 • Tento nostalgický zberateľský model je skvelou voľbou pre kvalitne strávený čas osamote alebo s rodinou a zároveň jedinečný darček na narodeniny alebo Vianoce pre teba, LEGO fanúšikov, spisovateľov a milovníkov retro predmetov.
 • Model písacieho stroja meria vyše 11 cm na výšku, 27 cm na šírku a 26 cm do hĺbky a je pôvabným výstavným kúskom, ktorý si môžeš vyfotiť a fotky zdieľať s kamarátmi.
 • Tento 2 079-dielny model sa navyše dodáva s ilustrovanou brožúrkou, v ktorej je uvedené meno dizajnéra spomedzi radu LEGO fanúšikov, spolu s menami ďalších LEGO dizajnérov, ako aj podrobný návod, ktorý ťa prevedie náročným procesom stavania.
 • Táto stavebnica pre dospelých patrí do kolekcie vzrušujúcich LEGO Ideas modelov vyrobených spoločnosťou LEGO Group na základe dizajnov z radu fanúšikov, za ktoré zahlasovali tisícky fanúšikov LEGO stavebníc.
 • Už od roku 1958 spĺňajú LEGO komponenty prísne normy v odvetví s cieľom zaistiť, aby boli kompatibilné a vždy sa konzistentne spájali do pevných modelov!
 • LEGO kocky a dieliky testujeme všemožnými spôsobmi, aby sme sa uistili, že spĺňajú náročné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

LEGO 21327 Písací stroj bolo vydané v roku 2021. Sada obsahuje 2079 súčiastky. Sada obsahuje žiadne minifigúrky a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 18 rokov.
LEGO
S_21327-1_N_S_0
Novinka
300 položky
5702016995831
673419345347
Číslo
21327-1
EAN
5702016995831
Hmotnosť
2.714 KG
Téma
LEGO Ideas (CUUSOO)
Vydané v
2021
Počet dielov
2079
Rozmery balenia (dxšxv)
58 x 37.3 x 9.6 cm
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
18+
Vyžadujú sa batérie
Nie
Postavenie
Retired backorder
chat Komentáre (0)