LEGO 31101 Monstertruck
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 31101 Monster truck


 • Nový.

14,87 € S DPH

12,39 € Bez DPH

check Na sklade

Najlacnejší prepravca: DPD Pickup Point. 14,99 € doručenie utorok 25 júna.

Najrýchlejší nosič: DPD. 15,99 € doručenie utorok 25 júna.

Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO CreatorAlle LEGO

Popis LEGO 31101 Monster truck

Úžasný drtiaci výkon hračkárskeho monster trucku, ktorý možno prestavať!

Inšpirujte záujem detí o veľké vozidlá so vzrušujúcou stavebnicou LEGO Creator 3 v 1 Monster truck (31101). Jazda cez akékoľvek prekážky so zeleno-žltým monster truckom s funkčným odpružením sa im určite zapáči. Súčasťou je aj malé auto, ktoré môžu donekonečna prevracať. Tvorivosť bez hraníc S touto stavebnicou od LEGO Creator 3 v 1 získajú deti 3 rôzne variácie na stavanie a hranie sa. Môžu postaviť monster truck, prestavať ho na pretekárske auto s cieľovou čiarou alebo dragster, či vytvoriť niečo podľa vlastných predstáv. Táto štýlová stavebnica podporuje tvorivú hru a poslúži ako skvelý darček pre deti pri akejkoľvek príležitosti. Poznateľné modely z reálneho života Stavebnice od LEGO Creator 3 v 1 predstavujú detailné a realistické detské modely, ktoré podporujú tvorivú hru. Modely s nekonečnými možnosťami stavania a hrania zároveň podnecujú tvorivosť u detí všetkých vekových kategórií. Zábavné a inšpiratívne stavebnice sú tiež skvelými a výnimočnými vianočnými alebo narodeninovými darčekmi pre deti.

LEGO 31101 Monster truck je jednou z mnohých sád LEGO Creator témy.

Vlastnosti

 • Inšpirujte tvorivú hru s touto úžasnou stavebnicou, ktorá obsahuje 3 hračkárske modely v jednom balení: monster truck, pretekárske auto s cieľovou čiarou a dragster. Je skvelým darčekom pre deti. Stavanie a prestavovanie predlžuje hru donekonečna.
 • Aké výzvy vás čakajú? Deti môžu rozvíjať svoju predstavivosť a staviteľské zručnosti novými spôsobmi pri jazdení s monster truckom, brázdení s pretekárskym autom, dosahovaní rekordov s dragsterom alebo postavení niečoho úplne nového.
 • Táto stavebnica ponúka deťom 3 variácie: Creator 3 v 1 monster truck (31101), pretekárske auto alebo super rýchly dragster. Deti sa môžu hrať so stavebnicou samostatne alebo ju skombinovať s inými LEGO stavebnicami na zdokonalenie svojich staviteľských zručností.
 • Každý fanúšik tvorivého stavania si obľúbi túto neuveriteľnú stavebnicu. Výkonný monster truck, elegantné pretekárske auto a zábavný dragster sú skvelým darčekom na Vianoce, narodeniny alebo akúkoľvek inú príležitosť pre chlapcov a dievčatá vo veku 7 a viac rokov.
 • Nabitý a pripravený na akciu! Monster truck meria vyše 6 cm na výšku, 10 cm na dĺžku a 8 cm na šírku, takže je dostatočne veľký na skutočné vzrušenie a zároveň dostatočne malý, aby si ho mohli deti zobrať všade so sebou.
 • S detskou predstavivosťou poslúži na dlhé hodiny nekonečnej zábavy! Hračky bez batérií zlepšujú zručnosti detí v nezávislej hre a riešení problémov. Navyše im umožňujú vymýšľať si nové vlastné príbehy.
 • Zábava sa začne, keď otvoríte škatuľu. Deti môžu stavať a prestavať akýkoľvek z 3 modelov podľa jednoduchých pokynov, vďaka ktorým je postavenie hračka. Môžu sa tak kochať svojím výtvorom a užiť si množstvo tvorivej zábavy.
 • Doprajte deťom slobodu rozvíjať svoje staviteľské a kreatívne zručnosti pri hre so stavebnicami od LEGO Creator 3 v 1. Vzrušujúca stavebnica vozidla umožňuje deťom vďaka mnohým staviteľským možnostiam rozvíjať svoju predstavivosť.
 • LEGO kocky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a rozpájajú - a takto je to už od roku 1958.
 • V spoločnosti LEGO Group dôsledne testujeme LEGO kocky a dieliky: hádžeme nimi, stláčame ich, skrúcame, nahrievame, narezávame, ohýbame, škrabeme a naťahujeme. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

LEGO 31101 Monster truck bolo vydané v roku 2020. Sada obsahuje 163 súčiastky. Sada obsahuje žiadne minifigúrky a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 7 rokov.
LEGO
S_31101-1_N_S_0
Novinka
4 položky
5702016616279
673419317344
Číslo
31101-1
EAN
5702016616279
Hmotnosť
26.2 x 14.1 x 4.8 cm
Rozmery balenia (dxšxv)
0.245 KG
Téma
LEGO Creator
Vydané v
2020
Počet dielov
163
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
7+
Vyžadujú sa batérie
Nie
Postavenie
Retired
chat Komentáre (0)