LEGO 41165 Anna's kano-expeditie
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 41165 Anna a výprava na kanoe


 • Nový.

24,78 € S DPH

20,65 € Bez DPH

check Na sklade

Najlacnejší prepravca: DPD Pickup Point. 14,99 € doručenie streda 29 mája.

Najrýchlejší nosič: DPD. 15,99 € doručenie streda 29 mája.

Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO DisneyAlle LEGO

Popis LEGO 41165 Anna a výprava na kanoe

Vezmite svojho fanúšika Disney filmu Ľadové kráľovstvo II na dobrodružstvo v ľadovom kanoe Anny a Olafa!

Dovoľte svojmu dieťaťu zahrať si obľúbené scény z Disney filmu Ľadové kráľovstvo II so súpravou LEGO | Disney 41165 Anna a výprava na kanoe. Táto súprava LEGO kanoe pre deti od štyroch rokov je špeciálne navrhnutá tak, aby bola zábavná a jednoduchá, a obsahuje figúrky zvierat, na ktoré sa môžu deti zahrať, ako aj špeciálnu podložku na kocky, ktorá umožňuje dokonca i začiatočníkom užiť si stavanie budov, áut a iných vecí, a to na vlastnú päsť. Taktiež obsahuje jednoduchý návod na stavanie a hranie, ktorý pomôže vášmu malému fanúšikovi Disney filmu Ľadové kráľovstvo pochopiť účel jednotlivých stavebných krokov a rozvíjať jeho predstavivosť a istotu, vďaka čomu zažije skvelé začiatky pri stavaní LEGO stavebníc v prostredí známeho sveta Disney. Každý LEGO staviteľ môže zažiť úžasné staviteľské zážitky vďaka návodom Instructions PLUS v aplikácii LEGO Life pre smartfóny a tablety. Jednoduchý a intuitívny návod na stavanie umožňuje približovať, otáčať a vizualizovať výtvory použitím špeciálneho režimu v procese stavania. Návody Instructions PLUS sú tiež skvelé pre mladších staviteľov, pretože ich usmerňujú počas procesu stavania, čím získajú väčší pocit nezávislosti a úspechu. Súčasťou tejto Disney stavebnej súpravy pre chlapcov, dievčatá a fanúšikov filmu Ľadové kráľovstvo sú 2 Disney postavy a LEGO figúrka králika.

LEGO 41165 Anna a výprava na kanoe je jednou z mnohých sád LEGO Disney témy.

Vlastnosti

 • Stavebnice LEGO pre deti od 4 rokov sú špeciálne navrhnuté tak, aby boli zábavné a jednoduché pre deti už od predškolského veku, a pomáhajú im rozvíjať istotu vďaka jednoduchým stavebným krokom pre dokonalý úvod do stavania LEGO modelov.
 • Obsahuje 2 ikonické minibábiky Disney postáv: Annu, Olafa a LEGO figúrku králika.
 • Táto dobrodružná súprava obsahuje ľadové kanoe s lampou, riečnym zátiším s ľadovou kĺzačkou, hojdačkou, pohyblivé lístie a kamene s obrázkom spiaceho zemského obra.
 • Dobrodružné kanoe obsahuje podložku na stavanie, vďaka ktorej sa vaše dieťa rýchlo pustí do stavania a hrania v napínavom LEGO | Disney svete plnom dobrodružstiev.
 • Vďaka stavebniciam LEGO pre deti od 4 rokov dieťa spoznáva hromadu obľúbených filmov, televíznych postavičiek a hrdinov na každý deň.
 • Stavebnice LEGO pre deti od 4 rokov boli predtým označované ako LEGO Juniors a sú kompatibilné so všetkými stavebnicami LEGO pre tvorivé stavanie.
 • Táto súprava Anny z filmu Ľadové kráľovstvo je ideálnym darčekom pre vaše deti.
 • Pomocou aplikácie LEGO Life získaš prístup k intuitívnym návodom na stavanie Instructions PLUS. Pomôžu so stavaním aj mladším staviteľom, a to vďaka jednoduchému približovaniu, otáčaniu a špeciálnemu režimu, ktorý dokáže vizualizovať výtvor v procese stavania.
 • Možno kombinovať s Disney súpravou 41166 elsa a dobrodružstvo s povozom pre ešte viac čarovnej zábavy so stavebnicami LEGO 4+ | Disney Ľadové kráľovstvo II.
 • Kanoe meria vyše 3 cm na výšku, 9 cm na dĺžku a 3 cm na šírku.
 • Riečne zátišie meria vyše 8 cm na výšku, 28 cm na šírku a 15 cm do hĺbky.

LEGO 41165 Anna a výprava na kanoe bolo vydané v roku 2019. Sada obsahuje 108 súčiastky. Sada obsahuje 1 minifigúrku a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 4 rokov.
LEGO
S_41165-1_N_S_0
Novinka
295 položky
5702016368628
673419302852
Číslo
41165-1
EAN
5702016368628
Hmotnosť
26.2 x 14.1 x 7.2 cm
Téma
LEGO Disney Princess
Vydané v
2019
Počet dielov
108
Rozmery balenia (dxšxv)
0.285 KG
Množstvo minifigúrok
1
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
4+
Vyžadujú sa batérie
Nie
Postavenie
Retired
chat Komentáre (0)