LEGO 41395 Vriendschapsbus
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Vypredané

LEGO 41395 Autobus priateľstva


Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO FriendsAlle LEGO

Popis LEGO 41395 Autobus priateľstva

Deti sa môžu pripojiť k svojim kamarátkam a vyraziť na cesty

Čo vznikne, keď spojíte starý londýnsky autobus s domčekom pre bábiky a štipkou kúzla zo sveta Friends? Predsa sada (41395) Autobus priateľstva od LEGO Friends. Inšpirujte deti s túlavými topánkami k objavovaniu nových horizontov. Vnútri je priestor na všetko (vrátane tenisových rakiet a siete), aj na to najdôležitejšie, čo na cestách potrebujú – predsa svoje najlepšie kamarátky! Objavovanie sveta možností Táto funkciami nabitá stavebnica umožňuje deťom objavovať prvky vzrušujúceho cestovania, od opravy a úprav vozidla až po sledovanie hviezd a divokej prírody či šmýkania sa po šmýkačke a odpočívania v bazéne. Dostanete sa všade Je to skvelá hračka pre deti, ktoré zbožňujú domčeky pre bábiky, miniatúrne doplnky a kreatívnu hru. Vrchné poschodie sa dá odsunúť, čím sa otvorí prístup do parádneho obytného priestoru nižšie. Hľadáte ten najlepší darček pre malého mechanika, ktorý si chce pridať do garáže ďalšie parádne vozidlo? Ďalej už nehľadajte! Nechajte malých staviteľov, aby objavovali LEGO mestečko Heartlake a užili si cestu svoj

LEGO 41395 Autobus priateľstva je jednou z mnohých sád LEGO Friends témy.

Vlastnosti

  • Dovoľte kreatívnym deťom pustiť sa do dobrodružnej cesty s touto LEGO Friends stavebnicou. Na palube funkciami nabitého autobusu pre mini bábiky objavia nekonečné možnosti imaginatívnej hry, a to vďaka množstvu parádnych funkcií a doplnkov.
  • Tento hračkársky autobus obsahuje aj hrdinky LEGO Friends Stephanie, Miu a Oliviu v podobe mini bábik. Kreatívne deti môžu povoliť uzdu fantázii a pomôcť dievčatám z mestečka Heartlake objavovať zábavné funkcie a doplnky pre mini bábiky.
  • Deti si môžu predstavovať, že sa bavia s kamarátmi v spálni, ťahajú za sebou pomocou navijaku pokazené vozidlá, čľapkajú sa v palubnom bazéne či sledujú hviezdy z vrchného poschodia, ktoré sa odkrýva a otvára prístup k posteliam mini bábik.
  • Tento LEGO Friends autobus (41395) je skvelým narodeninovým darčekom pre deti vo veku 8 a viac rokov, ktoré milujú svojrázne hračkárske autá a nemajú veľa skúsenosti so stavaním. Stavanie tejto stavebnice detské hlavičky stimuluje a po dokončení dieťa zažije pocit hrdosti.
  • Autobus obsahuje množstvo doplnkov pre mini bábiky, ale pretože meria približne 14 cm na výšku a 30 cm na šírku, obsiahne aj ďalšie LEGO dieliky, ktoré by k nemu deti chceli pribaliť. Všetky LEGO sady sú s touto zábavnou hračkou kompatibilné!
  • Dynamická hra je súčasťou jazdy. Tento model autobusu má od statického naozaj ďaleko. Má totiž kolesá, ktoré sa naozaj otáčajú. Nie sú však potrebné žiadne batérie – tento LEGO Friends autobus poháňa fantázia.
  • Stavebnica autobusu obsahuje jednoduché pokyny na stavanie, takže ak je aj dieťa vo svete LEGO stavebníc a stavania nové, môže sa vydať na cestu za dobrodružstvom prakticky okamžite!
  • Inšpirujte deti, aby sa pridali k dobrodružstvu v mestečku Heartlake a zistili, že môžu objavovať nové horizonty a záujmy, a to spolu s najlepšími kamarátmi po boku.
  • Od roku 1958 spĺňajú LEGO kocky najvyššie priemyselné štandardy, pričom zabezpečujeme, že sú konzistentné a kompatibilné so spojmi silnými ako akékoľvek priateľstvo v LEGO mestečku Heartlake.
  • V spoločnosti LEGO Group LEGO kocky a dieliky hádžeme, stláčame ich, skrúcame, nahrievame, škrabeme a naťahujeme. Chceme sa tak uistiť, že každá LEGO stavebnica pre deti spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

LEGO 41395 Autobus priateľstva bolo vydané v roku 2020. Sada obsahuje 778 súčiastky. Sada obsahuje 3 minifigúrky a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 8 rokov.
LEGO
S_41395-1_N_S_0
5702016618822
673419322270
Číslo
41395-1
EAN
5702016618822
Hmotnosť
54 x 28.2 x 9.1 cm
Rozmery balenia (dxšxv)
1.497 KG
Téma
LEGO Friends
Vydané v
2020
Počet dielov
778
Množstvo minifigúrok
3
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
8+
Vyžadujú sa batérie
Nie
Postavenie
Retired
chat Komentáre (2)