LEGO 41405 Andrea's winkelspeelkubus
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 41405 Herný boxík: Andrea a zvieratká


  • Nový.

9,91 € S DPH

8,26 € Bez DPH

check Na sklade

Najlacnejší prepravca: DPD Pickup Point. 13,99 € doručenie sobota 9 marca.

Najrýchlejší nosič: DPD. 15,99 € doručenie sobota 9 marca.

Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO FriendsAlle LEGO

Popis LEGO 41405 Herný boxík: Andrea a zvieratká

Odmena vreckovej veľkosti pre deti, ktoré majú rady hračky zvieratiek!

Podporte u detí lásku k zvieratám so stavebnicou LEGO Friends v hernom boxíku: Andrea na nákupoch (41405). Vnútri obalu tejto prenosnej hračky čaká na objavenie mini zvierací obchod. Nechajte deti vychutnávať si zábavu pri hraní sa na postavy, napríklad na predavačov či na zákazníka, ktorý hľadá granuly!

Hračka pre potešenie na cesty
Všetky prvky sú ľahko zostaviteľné a odnímateľné, takže sa s nimi deti môžu hrať aj mimo boxíku. Dajú sa však aj pripevniť na spodok herného boxíku, takže sa už nemusíte obávať žiadnych stratených dielikov počas cestovania so stavebnicou! Jednotlivé polovice sa dajú aj oddeliť, takže si kamarátky môžu užívať aj spoločnú zábavu.

Umenie kubizmu
Každý herný boxík dáva deťom možnosť okúsiť kúsok sveta LEGO Friends. K dispozícii je 5 herných boxíkov do zbierky. Každý obsahuje tajomné zvieratko náhodnej farby, vďaka čomu tieto hračky na cesty z edície LEGO Friends prinášajú moment prekvapenia. Deti si môžu boxíky skladať na seba alebo ich navzájom spájať a vytvárať tak nevšedné tvary. Voveďte deti do sveta tvorivej zábavy v edícii LEGO Friends, kde môžu spolu so svojimi najlepšími kamarátkami objavovať, čo ich baví!

LEGO 41405 Herný boxík: Andrea a zvieratká je jednou z mnohých sád LEGO Friends témy.

Vlastnosti

  • Podnieťte na cestách s touto prenosnou stavebnicou so zvieratkami napínavé dobrodružstvá v štýle edície LEGO Friends. Táto kompaktná LEGO stavebnica so zvieratkami umožňuje deťom hrať sa s minibábikou a zvieracím obchodíkom, kdekoľvek sa na cestách ocitnú.
  • Boxíky v sebe ukrývajú more zábavy na malom priestore. Tento obsahuje minibábiku, minizvieratko a model akvária. Hra na postavy ožíva vďaka doplnkom pre minibábiku a hárok s nálepkami umožňuje si hru prispôsobiť podľa svojich predstáv.
  • Deti sa s hračkami zvieratiek môžu hrať buď mimo herného boxíku, alebo si ich zbaliť a vziať so sebou na cesty. Jednotlivé herné boxíky možno na seba skladať alebo spájať s ďalšími LEGO Friends hernými boxíkmi a vytvárať tak zábavné výstavné kúsky. Alebo ich deti môžu rozdeliť a zahrať sa spolu s kamarátmi.
  • Tieto jednoduché stavebnice v herných boxíkoch sú skvelým spôsobom, ako voviesť deti do LEGO sveta. Hra sa s nimi rozbehne naozaj rýchlo. Tento zvierací obchodík predstavuje skvelé prekvapenie či narodeninový alebo vianočný darček pre deti vo veku od 6 rokov.
  • Každý boxík meria niečo vyše 8 cm na šírku a 6 cm na výšku, vďaka čomu je ideálnou kompaktnou zábavnou hračkou na hranie sa spolu s ostatnými deťmi. Farebné prenosné hračky taktiež skvelo poslúžia na spríjemnenie dlhšieho cestovania.
  • Na to, aby táto stavebnica so zvieratkami ožila, nie sú potrebné žiadne batérie. Dá sa rozdeliť, skladať na seba a spájať s ostatnými boxíkmi, pričom každá z nich ukrýva tajomné zvieratko. Jednoducho prekypujú možnosťami!
  • Uveďte deti do LEGO Friends sveta mestečka Heartlake, miesta plného napínavých nápaditých hier a skvelých kamarátstiev, kde deti spoznajú postavy podobné im samotným. Všetci sú tu vítaní!
  • LEGO stavebnicové kocky a herné súpravy spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví. Deti pri skladaní stavebnice s minibábikou zistia, že kocky spolu pevne držia, ale dajú sa tiež vždy ľahko od seba oddeliť.
  • V spoločnosti LEGO Group nechávame LEGO kocky a diely spadnúť, ohrievame ich, hryzieme, škrabeme a testujeme všetkými možnými spôsobmi. Chceme vás tak ubezpečiť, že každá LEGO stavebnica pre deti spĺňa najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

LEGO 41405 Herný boxík: Andrea a zvieratká bolo vydané v roku 2020. Sada obsahuje 40 súčiastky. Sada obsahuje 1 minifigúrku a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 6 rokov.
LEGO
S_41405-1_N_S_0
Novinka
249 položky
5702016618914
673419319898
Číslo
41405-1
EAN
5702016618914
Hmotnosť
15.8 x 21.2 x 21.4 cm
Téma
LEGO Friends
Vydané v
2020
Počet dielov
40
Rozmery balenia (dxšxv)
0.089 KG
Množstvo minifigúrok
1
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
6+
Vyžadujú sa batérie
Nie
Postavenie
Retired
chat Komentáre (0)