LEGO 41406 Stephanies winkelspeelkubus
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 41406 Herný boxík: Stephanie a móda


  • Nový.

9,91 € S DPH

8,26 € Bez DPH

check Na sklade

Najlacnejší prepravca: DPD Pickup Point. 14,99 € doručenie utorok 23 apríla.

Najrýchlejší nosič: DPD. 15,99 € doručenie utorok 23 apríla.

Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO FriendsAlle LEGO

Popis LEGO 41406 Herný boxík: Stephanie a móda

Hračka pre potešenie na cesty pre deti, ktoré majú rady detské salóny krásy!

Zažeňte nudu na dlhých cestách s LEGO Friends herným boxíkom Stephanie na nákupoch (41406). Nechajte deti ponoriť sa do sveta hrania sa na postavy vnútri tohto kompaktného LEGO detského salónu krásy. Môžu sa hrať na zákazníčky alebo asistentky v salóne za pokladňou.

Boxík plný potešenia
Každý prenosný boxík v edícii LEGO Friends obsahuje tajomné zvieratko náhodnej farby. Deti si určite budú rady rozširovať zbierku boxíkov a sledovať, ako sa počet ich zvieratiek zväčšuje! Tiež sa im rýchlo zapáči zábava podľa vlastných predstáv, ktorú boxík prináša. Zostaviteľné prvky salónu krásy sú odnímateľné, takže sa s nimi deti môžu hrať aj mimo boxíku. Dajú sa však pripojiť k podložke boxíku, takže sa už nemusíte obávať žiadnych stratených dielikov počas cestovania so stavebnicou. Navyše jednotlivé polovice boxíku sa dajú rozdeliť a dieťa sa tak môže zabávať spolu s kamarátmi.

Kúsok niečoho nového
Každý boxík dáva deťom možnosť zakúsiť kúsok sveta z edície LEGO Friends. K dispozícii je 5 boxíkov. Dajú sa skladať na seba a navzájom spájať a tak vytvárať štýlové modely na vystavenie. Voveďte deti do sveta mestečka Heartlake - miesta, kde si môžu splniť svoje sny s podporou skvelých kamarátok!

LEGO 41406 Herný boxík: Stephanie a móda je jednou z mnohých sád LEGO Friends témy.

Vlastnosti

  • Podnecujte tvorivú zábavu na cestách s touto prenosnou súpravou s minibábikou. Tento detský salón krásy umožňuje deťom zahrať sa na realistické situácie pri nakupovaní. Vďaka svojim malým rozmerom je táto súprava najúžasnejším darčekom, ktorý zabezpečí na cestách okamžitú zábavu.
  • Boxíky v sebe ukrývajú more zábavy na malom priestore. Balenie obsahuje 1 minibábiku, zvieratko, make-up, kefu na vlasy a množstvo ďalších doplnkov pre minibábiku. Nechýba ani hárok s nálepkami, pomocou ktorých simôžu salón vyzdobiť podľa svojich predstáv.
  • Deti sa s vecičkami zo salónu môžu hrať buď mimo herného boxíku, alebo si ich zbaliť a užívať si s nimi zábavu na cestách. Každý boxík sa dá spájať s ďalšími boxíkmi z edície LEGO Friends a skladať ich navzájom na seba. Alebo ho deti môžu aj rozdeliť a podeliť sa o zábavu s kamarátkou.
  • Voveďte deti do sveta LEGO stavebníc. Stavanie je jednoduché a rýchlo hotové. Skvelo sa hodí ako prekvapenie či narodeninový alebo vianočný darček pre deti voveku od 6 rokov, ktoré milujú prenosné hračky.
  • Boxík meria vyše 8 cm na šírku a 6 cm na výšku, vďaka čomu je úspornou zábavnou hračkou, pokiaľ si ju chce dieťa vziať na hranie sa spolu s ostatnými deťmi a podeliť sa o zábavu v detskom salóne krásy. Tieto kompaktné hračky taktiež skvelo poslúžia na spríjemnenie dlhšieho cestovania.
  • Na oživenie tvorivej zábavy táto súprava s minibábikou nepotrebuje žiadne batérie. Dá sa rozdeliť, skladať a spájať s ostatnými boxíkmi, pričom každý z nich ukrýva tajomné zvieratko. Sú skrátka plné možností!
  • Voveďte deti do sveta mestečka Heartlake, miesta plného napínavých hier využívajúcich fantáziu a hrdinov všedného dňa, kde deti spoznajú postavy podobné im samotným. Všetci sú vítaní!
  • LEGO stavebnicové kocky a zábavné hračky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví, ako aj vlastné kritériá kvality spoločnosti LEGO Group. Deti pri skladaní stavebnice zistia, že kocky spolu pevne držia, ale dajú sa tiež vždy ľahko od seba oddeliť.
  • V spoločnosti LEGO Group testujeme LEGO kocky, diely a minibábiky všetkými možnými spôsobmi. Chceme vás tak ubezpečiť, že každá LEGO stavebnica pre deti spĺňa najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

LEGO 41406 Herný boxík: Stephanie a móda bolo vydané v roku 2020. Sada obsahuje 44 súčiastky. Sada obsahuje 1 minifigúrku a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 6 rokov.
LEGO
S_41406-1_N_S_0
Novinka
400 položky
5702016618921
673419319904
Číslo
41406-1
EAN
5702016618921
Hmotnosť
15.8 x 21.2 x 21.4 cm
Téma
LEGO Friends
Vydané v
2020
Počet dielov
44
Rozmery balenia (dxšxv)
0.089 KG
Množstvo minifigúrok
1
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
6+
Vyžadujú sa batérie
Nie
Postavenie
Retired
chat Komentáre (0)