LEGO 41407 Olivia's winkelspeelkubus
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Vypredané

LEGO 41407 Herný boxík: Olivia a dortíky


Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO FriendsAlle LEGO

Popis LEGO 41407 Herný boxík: Olivia a dortíky

Zábava s obchodíkom so sladkosťami, ktorá sa zmestí do úhľadného roztomilého boxíku!

Vaša malá zákazníčka bude s touto súpravou LEGO Friends v hernom boxíku Olivie na nákupoch (41407) rovnako nadšená ako v obchode so sladkosťami. Vnútri tejto prenosnej hračky nájdete zberateľskú minibábiku, zostaviteľné prvky miniobchodíku so sladkosťami, škálu všelijakých prvkov sladkostí a dokonca aj prvok fontánky s čokoládou. Je tu dokonca aj tajomné zvieratko! Sledujte tú radosť detí, keď ho objavia.

Zábava podľa vlastných predstáv
Prvky v tejto súprave z edície LEGO Friends sú odnímateľné, takže sa s nimi deti môžu hrať aj mimo boxíku. Taktiež sa dajú upevniť na podstavci, aby ste sa tak mohli zabávať s témou nakupovania aj na cestách. Všetko sa dá poskladať do pekného ružového kufríka, takže tento obchodík so sladkosťami si môžu malé zákazníčky nosiť so sebou aj na skutočných nákupoch.

Prekročte hranice
Každý boxík umožňuje deťom ochutnať kúsok sveta LEGO Friends. Ak chcú objaviť viac, môžu si nazbierať všetkých 5 súprav s minibábikami na tému nakupovania. Dajú sa skladať na seba alebo navzájom spájať, takže si ich deti môžu vystavovať v rôznych bláznivých tvaroch. Voveďte deti do sveta mestečka Heartlake, kde sa môžu dozvedieť, že život je sladký, keď je ste obklopení priateľmi.

LEGO 41407 Herný boxík: Olivia a dortíky je jednou z mnohých sád LEGO Friends témy.

Vlastnosti

  • Dovoľte deťom užiť si tvorivú hru počas cestovania s touto prenosnou súpravou s minibábikou. Môžu sa zahrať na majiteľa predajne alebo zákazníka, ktorý nakupuje sladkosti v obchodíku schovanom do herného boxíku veľkosti jednej maškrty.
  • Táto LEGO súprava prináša veľkú dávku hry na malom priestore. Balenie obsahuje 1 minibábiku, zvieratko, fontánku s čokoládou, stroj na sladkosti a množstvo ďalších doplnkov pre minibábiku. Nechýba ani hárok s nálepkami, pomocou ktorých sa dá herný boxík vyzdobiť podľa vlastných predstáv.
  • Deti sa s vecičkami z obchodíku so sladkosťami môžu hrať buď mimo herného boxíku, alebo si ich môžu zbaliť a užívať si s nimi zábavu na cestách. Tento boxík sa dá skladať na seba a spájať s ďalšími hernými boxíkmi z edície LEGO Friends, takže si ich deti môžu zbierať a vytvárať si svoje vlastné mini nákupné centrum.
  • Poznáte dieťa, ktoré si zaslúži nečakané malé roztomilé prekvapenie? Táto stavebnica sa skvelo hodí ako odmena. Taktiež je to štýlový darček nanarodeniny alebo Vianoce pre deti vo veku od 6 rokov. Modely sa ľahko stavajú, takže dieťa môže príjemným tempom spoznávať svet LEGO stavebníc.
  • Každý boxík meria vyše 8 cm na šírku a 6 cm, vďaka čomu sa táto stavebnica s minibábikou ideálne hodí na hranie sa spolu s ostatnými deťmi. Pribaľte si tieto farebné prenosné hračky do tašky, aby ste si nimi mohli spríjemniť dlhšie cestovanie.
  • Do tohto obchodíku so sladkosťami z edície LEGO Friends nie sú potrebné žiadne batérie, takže hra plná fantázie ožíva sama. Ponúka množstvo doplnkov pre minibábiku, vďaka ktorým si deti užijú realistickú zábavu pri nakupovaní.
  • Uveďte s touto prenosnou hračkou svojho mladého staviteľa do sveta LEGO Friends. V mestečku Heartlake ich čaká srdečné privítanie, pretože tu deti môžu objavovať, čo ich skutočne zaujíma, prostredníctvom hry plnej fantázie.
  • LEGO stavebnicové kocky a zábavné hračky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví, ako aj vlastné striktné kritériá kvality spoločnostiLEGO Group. Kocky tejto stavebnice spolu pevne držia, ale dajú sa tiež vždy ľahko od seba oddeliť.
  • Spoločnosť LEGO Group testuje LEGO kocky, diely a LEGO Friends minibábiky z tejto stavebnice všetkými možnými spôsobmi. Chceme vás tak uistiť, že LEGO stavebnice pre deti spĺňajú najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

LEGO 41407 Herný boxík: Olivia a dortíky bolo vydané v roku 2020. Sada obsahuje 47 súčiastky. Sada obsahuje 1 minifigúrku a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 6 rokov.
LEGO
S_41407-1_N_S_0
5702016618938
673419319911
Číslo
41407-1
EAN
5702016618938
Hmotnosť
15.8 x 21.2 x 21.4 cm
Téma
LEGO Friends
Vydané v
2020
Počet dielov
47
Rozmery balenia (dxšxv)
0.094 KG
Množstvo minifigúrok
1
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
6+
Vyžadujú sa batérie
Nie
Postavenie
Retired
chat Komentáre (0)