LEGO 41408 Mia's winkelspeelkubus
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 41408 Herný boxík: Mia a kino


  • Nový.

9,91 € S DPH

8,26 € Bez DPH

check Na sklade

Najlacnejší prepravca: DPD Pickup Point. 14,99 € doručenie utorok 25 júna.

Najrýchlejší nosič: DPD. 15,99 € doručenie utorok 25 júna.

Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO FriendsAlle LEGO

Popis LEGO 41408 Herný boxík: Mia a kino

Štýlová prenosná hračka pre deti, ktoré šalejú za filmami!

Poznáte dieťa, ktoré miluje výlet do kina? Teraz doň môžu ísť, kedykoľvek sa im zachce, s herným boxíkom Mie na nákupoch z edície LEGO Friends (41408). Jednotlivé prvky tejto LEGO Friends súpravy sa dajú zbaliť do kufríka a hrať sa s nimi na kino počas ciest. Deti môžu predstierať, že vyrábajú popcorn, predávajú lístky, alebo sa zahrať na uvádzačov alebo návštevníkov kina.

Boxík plný potešenia
Prvky tohto kina sú odnímateľné, takže si deti môžu užívať neobmedzené hranie plné fantázie. Dieliky sa tiež dajú pripojiť k podstavcu boxíku pre zábavu na cestách bez nepríjemností a bez stratených kociek! Boxík sa dá rozdeliť na dve časti, takže sa deti môžu hrať na kino spolu s ďalším LEGO fanúšikom.

Zbierajte a spájajte
K dispozícii do zbierky sú 4 ďalšie herné boxíky v edícii LEGO Friends. Každá prenosná hračka vnútri skrýva tajomné zvieratko rôznej farby - sledujte tú radosť v očiach detí, keď zistia, aké roztomilé zvieratko je vnútri! Táto hračka, ktorá sa dá skladať na seba, má na bočných stranách pánty, vďaka ktorým sa dá pripájať k ostatným boxíkom. Môžete si tak vytvárať parádne tvary. Voveďte deti do sveta mestečka Heartlake kde deti si môžu nájsť kamarátov, ako sú ony samy.

LEGO 41408 Herný boxík: Mia a kino je jednou z mnohých sád LEGO Friends témy.

Vlastnosti

  • Vstup do sveta LEGO Friends s hernými boxíkmi s obchodíkmi je jednoducho úžasný! Táto prenosná súprava je navrhnutá tak, aby bola zdrojom inšpirácie pre hodiny nekonečných tvorivých hier na postavy a realistické scénky.
  • V malom priestore sa schováva množstvo zábavy. Balenie obsahuje 1 zberateľskú minibábiku, hračkársky stroj na pukance a doplnky pre minibábiku, vďaka ktorým hra ožije. Hárok s nálepkami deťom umožňuje vyzdobiť si obchod podľa svojich predstáv.
  • Deti môžu jednotlivé prvkyz herného boxíku vybrať a zbaliť si ich so sebou na cestu alebo herný boxík dokonca rozdeliť a zahrať sa aj s kamarátmi. Túto súpravu obchodíku je možné ukladať na iné herné boxíky alebo ich navzájom spájať, takže si ich deti môžu vystaviť nevšednými spôsobmi.
  • Skvelé prekvapenie či narodeninový alebo vianočný darček pre deti vo veku od 6 rokov. Táto zberateľská minibábika je dokonalá spoločníčka na cesty pre všetkých malých filmových fanúšikov. Jednoduché stavanie poteší deti, ktoré ešte lenzačínajú spoznávať svet LEGO stavebníc.
  • Boxík meria len niečo vyše 8 cm na šírku a 6 cm na výšku. Úsporné rozmery umožňujú, že sa boxík ľahko zmestí do ruksaku či kabelky, vďaka čomu je ideálnou hračkou na spríjemnenie dlhšieho cestovania.
  • Na to, aby táto hračka na cesty predstavujúca LEGO kinosálu ožila v realite, nie sú potrebné žiadne batérie. O jednu vec menej, na ktorú treba pri balení myslieť!
  • Predstavte deťom dievčatá z mestečka Heartlake. Je to miesto dobrodružstiev plných fantázie a skvelých kamarátstiev. Deti tam môžu objavovať svoje záujmy a dosiahnuť čokoľvek, po čom ich srdce túži.
  • LEGO stavebnice spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví, ako aj vlastné striktné kritériá kvality spoločnosti LEGO Group. Deti pri skladaní stavebnice s minibábikou zistia, že kocky spolu pevne držia, ale dajú sa tiež vždy ľahko od seba oddeliť.
  • Kocky, dieliky aj minibábiky z tejto stavebnice testujeme všetkými možnými spôsobmi. Chceme vás tak ubezpečiť, že všetky LEGO stavebnice pre deti spĺňajú najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

LEGO 41408 Herný boxík: Mia a kino bolo vydané v roku 2020. Sada obsahuje 37 súčiastky. Sada obsahuje 1 minifigúrku a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 6 rokov.
LEGO
S_41408-1_N_S_0
Novinka
314 položky
5702016618945
673419319928
Číslo
41408-1
EAN
5702016618945
Hmotnosť
15.8 x 21.2 x 21.4 cm
Rozmery balenia (dxšxv)
0.086 KG
Téma
LEGO Friends
Vydané v
2020
Počet dielov
37
Množstvo minifigúrok
1
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
6+
Vyžadujú sa batérie
Nie
Postavenie
Retired
chat Komentáre (0)