LEGO 41409 Emma's winkelspeelkubus
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 41409 Herný boxík: emma a hračkárstvo


  • Nový.

9,91 € S DPH

8,26 € Bez DPH

check Na sklade

Najlacnejší prepravca: DPD Pickup Point. 14,99 € doručenie utorok 25 júna.

Najrýchlejší nosič: DPD. 15,99 € doručenie utorok 25 júna.

Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO FriendsAlle LEGO

Popis LEGO 41409 Herný boxík: emma a hračkárstvo

Hračka na cesty, ktorá ponúka veľkú zábavu pri hraní sa na nakupovanie v rozkošne malých rozmeroch!

Namierte hľadáčik na flexibilnú hračku a darujte stavebnicu LEGO Friends 41409 Herný boxík: emma a hračkárstvo. Vnútri obalu tejto kompaktnej hračky je pekne uložený miniatúrny obchodík s hračkami. Je to najúžasnejší darček pre deti, ktoré milujú prenosné hračky.

Premýšľajte bez hraníc
Tieto herné boxíky v edícii LEGO Friends predstavujú nový zaujímavý spôsob hrania sa. Prvky tohto obchodíku na hranie sú odnímateľné, takže si deti môžu užívať hranie plné fantázie aj mimo boxíku. Dieliky sa tiež dajú pripojiť k podstavcu boxíku pre zábavu na cestách bez nepríjemností a bez stratených kociek! Boxíky sa dajú rozdeliť napoly, takže sa deti môžu hrať s obchodíkom s hračkami spolu s kamarátmi.

Zábava v kockách
K dispozícii do zbierky je 5 herných boxíkov na tému nakupovania. Každá prenosná hračka skrýva tajomné zvieratko rôznej farby - jeho objavovanie vnútri je súčasťou zábavy! Táto hračka, ktorá sa dá skladať na seba, má na bočných stranách pánty, ktorými sa dá pripojiť k ostatným boxíkom. Môžete si tak vytvárať parádne tvary na vystavenie. Uveďte deti do sveta mestečka Heartlake, miesta plného hrdinov všedného dňa, ktorí sa nevedia dočkať, aby ich mohli milo privítať!

LEGO 41409 Herný boxík: emma a hračkárstvo je jednou z mnohých sád LEGO Friends témy.

Vlastnosti

  • Podnieťte tvorivú hru so stavebnicou LEGO Friends v hernom boxíku emma a hračkárstvo. Vnútri tejto štýlovej stavebnice sa skrýva zábava s miniatúrnym hračkárskym obchodom. Pozrite sa na tie rozžiarené tváričky detí, keď balenie otvoria a objavia v ňom tajomné zvieratko.
  • Vnútri tejto prenosnej hračky nájdete toľko možností, vďaka ktorým bude každá cesta skvelá. Obsahuje 1 zberateľskú minibábiku a hračku zvieratka, ako aj zostaviteľné autíčko, lietadlo a vláčik. Hárok s nálepkami umožňuje upraviť si herný boxík podľa vlastných predstáv.
  • existuje veľa možností, ako sa s týmto najúžasnejším darčekom zahrať. Deti môžu svoje herné boxíky skladať na seba alebo ich navzájom spájať a tak vystavovať rôznymi kreatívnymi spôsobmi alebo ich môžu rozdeliť a podeliť sa o zábavu s ostatnými. Kocky môžu vybrať von alebo ich použiť vnútri herného boxíku.
  • Táto stavebnica je ideálnou hračkou na cesty. A keďže ju možno jednoducho poskladať, nováčikovia sa rýchlo oboznámia so svetom LEGO stavebníc. Táto zberateľská súprava s minibábikou sa skvelo hodí ako prekvapenie či ako narodeninový alebo vianočný darček pre deti vo veku od 6 rokov.
  • Boxík meria niečo vyše 8 cm na šírku a 6 cm na výšku, vďaka čomu je ideálnym malým potešením na hranie sa spolu s kamarátmi. Vnesie trochu farby na každý stôl bez toho, aby zaberal príliš veľa miesta.
  • Pretože nie sú potrebné žiadne batérie, tvorivé hranie sa začína ihneď a nikdy sa nekončí. Zábava s obchodíkom je zaručená, kdekoľvek sa deti nachádzajú: v aute, v lietadle alebo v škole na ihrisku!
  • S LEGO Friends súpravami sa chlapci i dievčatá môžu ponoriť do útulného sveta dobrodružstva a kamarátstiev a hrať sa na scénky z televíznych seriálov alebo si vymýšľať svoje vlastné.
  • LEGO zábavné hračky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví, ako aj vlastné striktné kritériá kvality spoločnosti LEGO Group. Deti pri skladaní stavebnice zistia, že kocky spolu pevne držia a dajú sa tiež vždy ľahko od seba oddeliť.
  • V spoločnosti LEGO Group nechávame LEGO kocky a diely spadnúť, ohrievame ich, hryzieme, škrabeme a testujeme všetkými možnými spôsobmi. Chceme vás tak ubezpečiť, že každá LEGO Friends súprava spĺňa najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

LEGO 41409 Herný boxík: emma a hračkárstvo bolo vydané v roku 2020. Sada obsahuje 49 súčiastky. Sada obsahuje 1 minifigúrku a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 6 rokov.
LEGO
S_41409-1_N_S_0
Novinka
329 položky
5702016618952
673419319935
Číslo
41409-1
EAN
5702016618952
Hmotnosť
15.8 x 21.2 x 21.4 cm
Rozmery balenia (dxšxv)
0.089 KG
Téma
LEGO Friends
Vydané v
2020
Počet dielov
49
Množstvo minifigúrok
1
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
6+
Vyžadujú sa batérie
Nie
Postavenie
Retired
chat Komentáre (1)