LEGO 41411 Stephanie's zomerspeelkubus
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 41411 Herný boxik: Stephanie a jej leto


 • Nový.

9,91 € S DPH

8,26 € Bez DPH

check Na sklade

Najlacnejší prepravca: DPD Pickup Point. 14,99 € doručenie utorok 25 júna.

Najrýchlejší nosič: DPD. 15,99 € doručenie utorok 25 júna.

Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO FriendsAlle LEGO

Popis LEGO 41411 Herný boxik: Stephanie a jej leto

Hračka pre potešenie na cesty pre deti, ktoré milujú kreatívne hry

Hľadáte nejakú novú super hračku pre malých umelcov? Už nemusíte hľadať - Herný boxík: Stephanie a jej leto (41411) je ideálnym darčekom pre kreatívne deti, ktoré radi predvádzajú svoju show na cestách. Nechajte deťom s týmto LEGO Friends boxíkom voľné ruky vo svete prázdninového hrania sa na DJ-ov, kde môžu mixovať pohodové letné tóny.

Boxík plný potešenia
Každý prenosný herný boxík v sérii LEGO Friends obsahuje tajomné zvieratko náhodnej farby. Deti budú nadšené, že ich môžu zbierať a sledovať, ako sa počet ich roztomilých tvorov zväčšuje! Zostaviteľné prvky LEGO Friends plážovej scény sú odnímateľné, takže deti sa môžu s nimi hrať aj mimo boxíku. Dajú sa pripojiť na spodok boxíku, takže sa už nemusíte obávať žiadnych stratených dielikov počas cestovania so stavebnicou! Boxík sa dá rozdeliť 2 časti, takže sa deti môžu zabávať aj spoločne s kamarátmi.

Kúsok niečoho nového
Boxíky prinášajú možnosť nazrieť do sveta LEGO Friends. K dispozícii je 5 boxíkov. Dajú sa skladať na seba a navzájom spájať a tak vytvárať štýlové modely na vystavenie. Predstavte deťom mestečko Heartlake - miesto, kde si môžu hľadať zábavky spolu s kamarátmi!

LEGO 41411 Herný boxik: Stephanie a jej leto je jednou z mnohých sád LEGO Friends témy.

Vlastnosti

 • Spríjemnite si dlhé cesty so stavebnicou LEGO Friends s minibábikou Stephanie. Táto letná hračka vás prenesie v predstavách na pláž. Vďaka svojim malým rozmerom je táto súprava dokonalou kreatívnou hračkou, ktorá zabezpečí na cestách okamžitú zábavu.
 • Vnútri letného herného boxíku so Stephanie zo série LEGO Friends nájdete minibábiku, tajomné zvieratko a model prehrávača, s ktorým môžete rozbehnúť hru plnú fantázie. Stavebnica obsahuje aj hárok s nálepkami, aby si deti mohli boxík prispôsobiť podľa vlastných predstáv.
 • Všetky prvky tejto súpravy sú odnímateľné, takže si deti môžu vychutnať tvorivú hru mimo boxíku alebo si súpravu zbaliť a zabávať sa s ňou na cestách. Jednotlivé boxíky sa dajú skladať na seba a spájať s ďalšími boxíkmi zo série LEGO Friends. Alebo ho deti môžu aj rozdeliť a zahrať sa spolu s kamarátmi.
 • Táto rýchlo zostaviteľná 47-dielna hračka s motívom leta sa skvelo hodí ako prekvapenie či narodeninový darček pre deti vo veku od 6 rokov alebo pre kreatívne deti, ktoré so stavaním LEGO kociek ešte len začínajú.
 • Boxík meria vyše 8 cm na šírku a 6 cm na výšku, vďaka čomu je šikovnou zábavnou hračkou, ktorá sa dá vziať na hranie sa s kamarátmi, aby mohli spolu zažiť všestrannú zábavu. Tieto zberateľské hračky taktiež skvelo poslúžia na spríjemnenie dlhšieho cestovania.
 • Na oživenie tvorivej zábavy táto súprava zo série LEGO Friends s minibábikou Stephanie nepotrebuje žiadne batérie. Dá sa rozdeliť, skladať na seba a spájať s ostatnými boxíkmi, pričom každý z nich ukrýva tajomné zvieratko. Boxíky prekypujú možnosťami!
 • Premýšľate, že túto prázdninovú súpravu kúpite niekomu, kto je vo svete LEGO hračiek nováčikom? Žiadny problém - súčasťou sú aj jednoduché pokyny na stavanie poskytujúce návod krok za krokom. Stačí otvoriť balenie a pustiť sa do stavania!
 • Uveďte deti do sveta LEGO Friends hračiek a posúvajte tak hranice ich predstavivosti. Mestečko Heartlake je miestom vzrušujúcich nápaditých hier a každodenných hrdinov. Deti tam nájdu postavy, ktoré sú „presne ako ony“ a kde je každý vítaný!
 • LEGO stavebnicové kocky a detské hračky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví, ako aj vlastné striktné kritériá kvality spoločnosti LEGO Group.
 • Deti zistia, že kocky vždy spolu pevne držia a dajú sa od seba ľahko oddeliť.
 • Spoločnosť LEGO Group otestovala kocky, dieliky a minibábiku v tejto súprave LEGO Friends všetkými možnými spôsobmi, aby sa zaistilo, že súprava spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

LEGO 41411 Herný boxik: Stephanie a jej leto bolo vydané v roku 2020. Sada obsahuje 47 súčiastky. Sada obsahuje 1 minifigúrku a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 6 rokov.
LEGO
S_41411-1_N_S_0
Novinka
46 položky
5702016618976
673419319959
Číslo
41411-1
EAN
5702016618976
Hmotnosť
15.8 x 21.2 x 21.4 cm
Rozmery balenia (dxšxv)
0.085 KG
Téma
LEGO Friends
Vydané v
2020
Počet dielov
47
Množstvo minifigúrok
1
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
6+
Vyžadujú sa batérie
Nie
Postavenie
Retired
chat Komentáre (1)