LEGO 41412 Olivia's zomerspeelkubus
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 41412 Herný boxík: Olivia a jej leto


 • Nový.

9,91 € S DPH

8,26 € Bez DPH

check Na sklade

Najlacnejší prepravca: DPD Pickup Point. 14,99 € doručenie streda 29 mája.

Najrýchlejší nosič: DPD. 15,99 € doručenie streda 29 mája.

Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO FriendsAlle LEGO

Popis LEGO 41412 Herný boxík: Olivia a jej leto

Hračka s motívom letných prázdnin, ktorú si môžete vychutnávať počas celého roka

Spríjemnite s dlhé cesty s touto súpravou LEGO Friends Herný boxík: Olivia a jej leto (41412). Vnútri tejto prenosnej hračky deti nájdu zberateľskú minibábiku, všetko potrebné na zostavenie kreatívnych prvkov s motívom pláže a škálu štýlových doplnkov, s ktorými rozbehnete kreatívnu hru. Je tu dokonca aj tajomné zvieratko! Sledujte tú radosť detí, keď ho objavia!

Zábava podľa vlastných predstáv
Prvky v tejto súprave zo série LEGO Friends sú odnímateľné, takže sa s nimi deti môžu hrať aj mimo boxíku. Taktiež sa dajú upevniť na spodok boxíku, aby aj na cestách nechýbala zábava a všetko bolo na svojom mieste. Všetky prvky sa dajú zbaliť do pekného modrého boxíku v tvare kocky s perleťovým leskom.

Prekročte hranice
Tieto hračky, ktoré sa dajú prepájať s ďalšími, prinášajú deťom kúsok sveta LEGO Friends. Ak chcú objaviť viac, môžu si nazbierať všetkých 5 súprav s minibábikami s motívom pláže. Boxíky sa dajú skladať na seba alebo navzájom spájať, takže si ich deti môžu vystavovať vrôznych zábavných tvaroch. Uveďte deti do sveta mestečka Heartlake, kde môžu vidieť, ako je dobre na svete, keď ste obklopení priateľmi.

LEGO 41412 Herný boxík: Olivia a jej leto je jednou z mnohých sád LEGO Friends témy.

Vlastnosti

 • Nechajte deti vychutnávať si kreatívnu hru pri cestovaní s herným boxíkom s motívom Olivie a jej leta. Môžu si predstavovať, ako relaxujú na pláži alebo ako sa v mori hrajú s tajomným zvieratkom. Všetky prvky sa dajú zbaliť - tak s nimi môžete zažiť na cestách okamžitú zábavu!
 • Táto LEGO stavebnica so zvieratkom ukrýva množstvo zábavy na malom priestore. Vnútri je 1 minibábika, tajomný morský tvor a množstvo štýlových doplnkov. Nechýba ani hárok s nálepkami, ktorými si deti môžu svoj boxíkľubovoľne prispôsobovať.
 • Deti sa s jednotlivými vecičkami tejto hračky s motívom leta môžu hrať buď mimo herného boxíku, alebo si ich zbaliť a užívať si s nimi zábavu na cestách. Táto hračka sa dá skladať na seba a prepájať so všetkými ostatnými letnými hernými boxíkmi, takže si deti môžu vytvoriť jednu veľkú plážovú scénu!
 • Poznáte dieťa, ktoré si zaslúži nečakané malé prekvapenie? Táto 48-dielna stavebnica sa skvelo hodí ako odmena alebo darček pre deti vo veku od 6 rokov. Modely sa ľahko stavajú, takže dieťa môže príjemným tempom spoznávať svet LEGO stavebníc.
 • Každý boxík meria niečo vyše 8 cm na šírku a 6 cm na výšku, vďaka čomu sa tento boxík zo série LEGO Friends ideálne hodí na hranie sa spolu s ostatnými deťmi. Pribaľte si tieto farebné prenosné hračky do tašky, aby boli poruke, keby sa k vám vkrádala nuda.
 • Táto hračka s motívom Olivie na pláži zo série LEGO Friends nevyžaduje batérie, takže hra sa môže začať ihneď. Nájdete tu kopec doplnkov, ktoré vdychujú letnej zábave život.
 • Táto 48-dielna hračka s minibábikou obsahuje jednoduché pokyny na stavanie, takže ak je aj vaše dieťa vo svete stavania LEGO kociek nové, môže sa vydať na cestu za letným dobrodružstvom pri hrách na postavy prakticky okamžite!
 • Uveďte s touto prenosnou stavebnicou svojich malých staviteľov do sveta LEGO Friends. V mestečku Heartlake ich čaká srdečné privítanie, pretože tu deti môžu prostredníctvom hry plnej fantázie objavovať, čo ich skutočne zaujíma.
 • LEGO kocky a hračky pre deti spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví, ako aj vlastné striktné kritériá kvality spoločnosti LEGO Group. Kocky tejto prenosnej LEGO stavebnice spolu pevne držia, ale dajú sa tiež vždy ľahko od seba oddeliť.
 • Spoločnosť LEGO Group kocky a dieliky vo všetkých svojich stavebniciach testuje všetkými možnými spôsobmi, aby sa zaistilo, že LEGO Friends súpravy pre deti spĺňajú tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

LEGO 41412 Herný boxík: Olivia a jej leto bolo vydané v roku 2020. Sada obsahuje 48 súčiastky. Sada obsahuje 1 minifigúrku a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 6 rokov.
LEGO
S_41412-1_N_S_0
Novinka
70 položky
5702016618983
673419319966
Číslo
41412-1
EAN
5702016618983
Hmotnosť
15.8 x 21.2 x 21.4 cm
Téma
LEGO Friends
Vydané v
2020
Počet dielov
48
Rozmery balenia (dxšxv)
0.095 KG
Množstvo minifigúrok
1
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
6+
Vyžadujú sa batérie
Nie
Postavenie
Retired
chat Komentáre (1)