LEGO 41413 Mia's zomerspeelkubus
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 41413 Herný boxík: Mia a jej leto


 • Nový.

9,91 € S DPH

8,26 € Bez DPH

check Na sklade

Najlacnejší prepravca: DPD Pickup Point. 14,99 € doručenie utorok 23 apríla.

Najrýchlejší nosič: DPD. 15,99 € doručenie utorok 23 apríla.

Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO FriendsAlle LEGO

Popis LEGO 41413 Herný boxík: Mia a jej leto

Drobná hračka s motívom pláže a zvieratkom, ktorá prináša veľkú kopu zábavy!

Zabavte znudené deti na cestách počas letných prázdnin so stavebnicou LEGO Friends Herný boxík: Mia a jej leto (41413). Vnútri prenosného boxíku s perleťovým leskom je zložená miniatúrna plážová scéna so stánkom s hot-dogmi. Je to skvelý vianočný darček pre deti, ktoré milujú hry s motívom jedla a kompaktné hračky.

Boxík plný potešenia
Všetky prvky z tejto hračky s motívom leta sú vyberateľné, takže deti si môžu užívať hry plné fantázie bez obmedzenia. Tieto dieliky sa tiež dajú pripojiť na spodok boxíku, takže sa už nemusíte počas cestovania so stavebnicou obávať žiadnych stratených dielikov a môžete si užívať zábavu bez nepríjemností! Boxík sa dá tiež rozdeliť, takže sa deti môžu podeliť o zábavu pri mini hernom boxíku aj s kamarátmi.

Kúsok niečoho nového
Ak si deti túto hračku obľúbia, v sérii LEGO Friends nájdete viac herných boxíkov do zbierky. Každá hračka vnútri skrýva tajomné zvieratko náhodnej farby - sledujte tú radosť v očiach detí, keď zistia, aké roztomilý tvor sa vnútri ukrýva! Hračka s minibábikou sa tiež dá pripájať k iným boxíkom a vytvárať tak štýlové tvary. Uveďte deti do sveta mestečka Heartlake, kde ich čaká vrelé privítanie a špeciálne kamarátky, ktoré sú presne ako ony.

LEGO 41413 Herný boxík: Mia a jej leto je jednou z mnohých sád LEGO Friends témy.

Vlastnosti

 • Hľadáte štýlovú letnú hračku? Priveďte deti k Mii do jej stánku s hot-dogmi so stavebnicou Herný boxík: Mia a jej leto (41413). Budú si vychutnávať množstvo prázdninových hier, napríklad pri vydávaní občerstvenia a hraní sa s tajomným morským tvorom.
 • Vnútri tejto hračky s minibábikou sa nachádza tajomné zvieratko a všetky kocky potrebné na zostavenie rozkošného malého stánku s hot-dogmi. Súčasťou boxíku je aj hárok s nálepkami, ktorými ho môžu deti ozdobiť presne tak, ako sa im páči.
 • Deti môžu jednotlivé vecičky s motívom pláže z miniatúrneho herného boxíku vybrať alebo ich zbaliť a zažiť s nimi zábavu na cestách. Boxík sa dá rozdeliť, takže sa o zábavu môžete podeliť aj s kamarátmi. Dokonca sa dajú boxíky skladať na seba alebo spájať s ďalšími a vytvárať tak zábavné výstavné kúsky.
 • Skvelo sa hodí ako nečakaná odmena či vianočný darček pre deti vo veku od 6 rokov. Táto 50-dielna zberateľská minibábika je dokonalou hračkou na cesty. Jednoduché stavanie, ktoré prináša, potešídeti, ktoré ešte len začínajú spoznávať svet LEGO stavebníc.
 • Boxík meria niečo vyše 8 cm na šírku a 6 cm na výšku, takže sa dá ľahko pribaliť do ruksaku alebo tašky a hrať sa s ním na cestách. Táto hračka sa dá skladať na seba a prepájať s ďalšími 4 letnými hernými boxíkmi a zažiť tak prázdninové hry bez hraníc!
 • Táto prenosná stavebnica nepotrebuje žiadne batérie na to, aby hra plná fantázie mohla ožiť, pretože komu by už napadlo myslieť na batérie, keď sa balíte na cesty?
 • Rovnako akovšetky boxíky v sérii LEGO Friends, aj táto prázdninová súprava obsahuje ľahko pochopiteľný tlačený návod. Je zostavený tak, aby mu deti vo veku nad 6 rokov ľahko porozumeli a mohli tak začať stavať na vlastnú päsť.
 • Predstavte deťom dievčatá z mestečka Heartlake. Je to miesto plné napínavých hier plných fantázie a skvelých priateľstiev. Deti tam môžu objavovať svoje záujmy a dosiahnuť čokoľvek, po čom ich srdce túži.
 • Súpravy zo série LEGO Friends spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví, ako aj kritériá kvality spoločnosti LEGO Group. Deti pri skladaní tejto prenosnej LEGO hračky zistia, že kocky spolu pevne držia, ale dajú sa tiež vždy ľahko od seba oddeliť.
 • Spoločnosť LEGO Group kocky a dieliky testuje všetkými možnými spôsobmi, aby sa zaistilo, že každá LEGO súprava pre deti spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

LEGO 41413 Herný boxík: Mia a jej leto bolo vydané v roku 2020. Sada obsahuje 50 súčiastky. Sada obsahuje 1 minifigúrku a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 6 rokov.
LEGO
S_41413-1_N_S_0
Novinka
200 položky
5702016618990
673419319973
Číslo
41413-1
EAN
5702016618990
Hmotnosť
15.8 x 21.2 x 21.4 cm
Téma
LEGO Friends
Vydané v
2020
Počet dielov
50
Rozmery balenia (dxšxv)
0.095 KG
Množstvo minifigúrok
1
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
6+
Vyžadujú sa batérie
Nie
Postavenie
Retired
chat Komentáre (0)