LEGO 41420 Adventskalender 2020
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Vypredané

LEGO 41420 Adventný kalendár 2020, Friends


Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO FriendsAlle LEGO

Popis LEGO 41420 Adventný kalendár 2020, Friends

Adventný kalendár s 24 darčekmi na postavenie či vystavenie

Urobte čakanie na Vianoce ešte zaujímavejším so sadou adventného kalendáru (41420) zo série LEGO Friends. Deti za každým okienkom nájdu novú stavebnicu. Kalendár je plný rozkošných vianočných postavičiek, ktoré spadajú do troch motívov: emina izbička, Santova dielňa a zimná krajinka. Každým otvorením okienka budú deti s nadšením dopĺňať všetky tri kolekcie.

Hrajte sa alebo vystavujte
Adventnými darčekmi vrátane minibábik pani Klausovej a dvoch elfov zo série LEGO Friends si deti môžu vyzdobiť svoje izbičky, prípadne ich môžu zapojiť do svojho kreatívneho vymýšľania príbehov. Nechýbajú ani akčné prvky ako sú zábavný snežný katapult a hračkársky skejtbord.

24 vianočných chvíľ so sériou LEGO Friends
Tieto zábavné hračky deti vo veku nad 6 rokov postavia s ľahkosťou vďaka zrozumiteľnému návodu, ktorý je súčasťou balenia. Tvorivá hra sa tak môže ihneď začať. Zaveďte deti do mestečka Heartlake: miesta úžasných kamarátstiev a skutočne veselých Vianoc!

LEGO 41420 Adventný kalendár 2020, Friends je jednou z mnohých sád LEGO Friends témy.

Vlastnosti

  • Odpočítavajte dni do Vianoc ešte radostnejšie so súpravou adventného kalendáru (41420) zo série LEGO Friends. Za každým okienkom sa ukrýva nový stavebný darček pre deti. Každý model je zároveň skvelou dekoráciou, prípadne môžete modely skombinovať vo svojich hrách.
  • Adventný kalendár pre deti obsahuje LEGO Friends figúrky emy, pani Klausovej a 2 elfov, ako aj zostaviteľného tučniaka a množstvo ďalších vianočných prekvapení. Niektoré modely sú navyše vybavené zábavnými dynamickými funkciami.
  • Nielenže môžu deti modely použiť ako dekoráciu, ale môžu si s nimi dokonca vymyslieť zábavné a tvorivé príbehy s rôznymi témami (LEGO Friends emina izbička, Santova dielňa alebo zimná krajinka).
  • Táto 236-dielna súprava je skvelým predvianočným darčekom pre deti, ktoré od svojho adventného kalendára očakávajú viac ako len pominuteľnú chvíľku radosti. Jednoduchý model, ktorý hravo dokážu samy postaviť i deti vo veku nad 6 rokov.
  • Súprava meria vyše 25 cm na výšku, 37 cm na šírku a 6 cm do hĺbky. Ako výstavný kúsok pevne stojí i bez opory. Navyše keďže sú úžasné hračky z kalendára kompatibilné s ostatnými LEGO súpravami, môžu deti dodať aj ostatným LEGO modelom, ktoré vlastnia, kúsok vianočného ducha.
  • Na zábavu v zimnej krajinke divov s adventným kalendárom batérie nie sú potrebné. Zábavný snežný katapult funguje na princípe rozkošnej manuálnej funkcie a hračkársky skejtbord zas možno poháňať len odrazením prstov.
  • Rovnako ako všetky LEGO súpravy, aj táto vianočná LEGO súprava obsahuje ľahko pochopiteľný tlačený návod. Je zostavený tak, aby mu deti vo veku nad 6 rokov porozumeli a mohli tak začať stavať bez pomoci dospelých.
  • Uveďte deti do vzrušujúceho sveta LEGO Friends. Je to miesto plné tvorivej zábavy, úžasných kamarátstiev a hrdinov bežného dňa, v ktorom sa deti naučia, že sny naozaj možno dosiahnuť, ak nasledujú hlas svojho srdca.
  • Táto LEGO súprava pre deti spĺňa tie najvyššie normy v odvetví a kritériá kvality spoločnosti LEGO Group, ktoré zabezpečujú, že aj pre malé pršteky je jednoduché dieliky zdvihnúť, položiť na miesto či oddeliť - a to už od roku 1958!
  • Kocky a minibábiky tohto adventného kalendára prešli prísnou kontrolou spoločnosti LEGO Group, aby ste si mohli byť istí, že táto stavebnica pre deti spĺňa najvyššie svetové normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

LEGO 41420 Adventný kalendár 2020, Friends bolo vydané v roku 2020. Sada obsahuje 236 súčiastky. Sada obsahuje 4 minifigúrky a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 6 rokov.
LEGO
S_41420-1_N_S_0
5702016616743
673419317962
Číslo
41420-1
EAN
5702016616743
Hmotnosť
70.5 x 26.2 x 38.2 cm
Téma
LEGO Friends
Vydané v
2020
Počet dielov
236
Rozmery balenia (dxšxv)
0.376 KG
Množstvo minifigúrok
4
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
6+
Vyžadujú sa batérie
Nie
Postavenie
Retired
chat Komentáre (0)