LEGO 41421 Reddingsbasis babyolifant in jungle
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Vypredané

LEGO 41421 Záchrana sloníčaťa v džungli


Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO FriendsAlle LEGO

Popis LEGO 41421 Záchrana sloníčaťa v džungli

Dobrodružná sada so sloníčaťom zaistí hodiny zábavných hier na záchrannú akciu

Umožnite deťom stať s hrdinami na misii vyslobodiť sloníča z močiaru! Záchrana sloníčaťa v džungli (41421) je ukrytá v stavebnici plnej inšpiratívnych prvkov. Spojte ruky s dievčatami zo série LEGO Friends a strávte s deťmi hodiny plné dobrodružstva. Séria stavebníc LEGO Friends sa pýši tým, že podporuje prácu televíznej relácie National Geographic Explorers.

Akcia na plné obrátky
Malí nadšenci autíčok si dramatickú jazdu v štýlovej dodávke bezpochyby zamilujú. Je vybavená lopatkou, s ktorou možno bahno odhrabávať, a hákom na vytiahnutie zvieraťa z močiara. K fialovej dodávke možno pripevniť parádny príves a mláďatko tak odviezť do bezpečia. Skvelý vianočný darček pre deti, ktoré zbožňujú hry nabité akciou. Záchranné súpravy so zvieratkami zo série LEGO Friends rozširujú detské obzory pri akčných a tvorivých hrách plných zábavy.

Digitálna pomôcka k stavaniu
Návod Instructions PLUS je dostupný v bezplatnej aplikácii LEGO Building Instructions. Tento digitálny interaktívny návod má funkciu priblíženia a otočenia, ktoré deťom pomáhajú pri stavaní. Postavte si súpravu so štýlom!

LEGO 41421 Záchrana sloníčaťa v džungli je jednou z mnohých sád LEGO Friends témy.

Vlastnosti

  • Séria stavebníc LEGO Friends sa pýši tým, že podporuje prácu televíznej relácie National Geographic Explorers, ktorá svojou tvorivosťou, zvedavosťou a svojím zápalom ochraňuje ohrozené živočíšne druhy v džungli a pomáha budovať lepší svet pre nás všetkých.
  • Doprajte malým milovníkom zvierat dobrodružný darček s motívom džungle v podobe súpravy Záchrana sloníčaťa v džungli (41421). Obsahuje stavebnicu lesného prostredia a dodávky, ktoré podnietia neobmedzené tvorivé hry.
  • Súčasťou súpravy sú dve zostaviteľné minibábiky, sloníča a množstvo štýlových doplnkov vrátane vysielačky a fľašky na kŕmenie mláďat, ktoré sú zdrojom hodín praktickej a tvorivej zábavy.
  • Deti môžu pomocou vysielačky privolať pomoc, doraziť k močiaru na dodávke, vytiahnuť slona pomocou navijaka, nakŕmiť ho, starať sa oň a následne ho odviezť do bezpečia.
  • Zháňate ten dokonalý darček na narodeniny alebo Vianoce pre bláznivých milovníkov zvierat vo veku nad 6 rokov? Ste na správnom mieste! Táto súprava predstavuje bránu do sveta LEGO Friends, no zároveň poteší aj deti, ktoré už sú nadšenými fanúšikmi rovnomenného seriálu.
  • Stavebnica džungle meria vyše 10 cm na výšku a 9 cm na šírku, takže ju možno bez problémov odložiť. Taktiež je kompatibilná aj s ostatnými LEGO súpravami. Deti tak môžu fialovú dodávku odviezť k iným LEGO stavebniciam, ktoré majú doma.
  • Na dokončenie tejto misie v džungli nie sú potrebné žiadne batérie. Stačí vytrvalosť, odhodlanie a pomoc LEGO Friends minifigúrok Stephanie a Emy.
  • LEGO súpravy sa dodávajú so zrozumiteľným návodom a práve to z nich robí tie najlepšie hračky pre deti. Nenechajte si ujsť návod Instructions PLUS v aplikácii LEGO Building Instructions, v ktorej si deti môžu model priblížiť a všelijako ho otáčať.
  • Už od roku 1958 spĺňajú LEGO kocky najvyššie normy v odvetví a prísne kritériá kvality spoločnosti LEGO Group, vďaka čomu sa dajú dokonale spájať a ľahko oddeliť, keď príde čas na novú stavbu.
  • LEGO kocky a dieliky testujeme na maximum, aby sme mali istotu, že každá súprava zo série LEGO Friends spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality. Môžu dokonca odolať aj váhe sloníčaťa…

LEGO 41421 Záchrana sloníčaťa v džungli bolo vydané v roku 2020. Sada obsahuje 203 súčiastky. Sada obsahuje 2 minifigúrky a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 6 rokov.
LEGO
S_41421-1_N_S_0
5702016619065
673419320047
Číslo
41421-1
EAN
5702016619065
Hmotnosť
26.2 x 19.1 x 6.1 cm
Rozmery balenia (dxšxv)
0.307 KG
Téma
LEGO Friends
Vydané v
2020
Počet dielov
203
Množstvo minifigúrok
2
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
6+
Vyžadujú sa batérie
Nie
Postavenie
Retired
chat Komentáre (0)