LEGO 41425 Olivia's bloementuin
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Vypredané

LEGO 41425 Olivia a jej kvetinová záhrada


Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO FriendsAlle LEGO

Popis LEGO 41425 Olivia a jej kvetinová záhrada

Na nádejných botanikov s touto záhradkárskou súpravou čaká kvetinová zábava

Podporte lásku detí k prírode so stavebnicou Olivie a jej kvetinovej záhrady (41425) zo série LEGO Friends. Umožnite deťom vžiť sa do úlohy botanika, ktorý na vidieku hľadá nezvyčajné druhy kvetín, aby ich mohol spolu s Oliviou preskúmať. Zabavia sa jazdou v aute a v Oliviinom skleníku zas môžu robotovi Zobovi zo série LEGO Friends pomôcť starať sa o kvety pomocou záhradného náčinia.

Dodajte detským hrám plejádu farieb
Keďže táto stavebnica záhradky pozostáva z 92 dielikov, zostrojiť ju jehračka dokonca aj pre deti, ktoré sú nováčikmi vo svete stavania. Práve preto je skvelým narodeninovým darčekom pre deti, ktoré ešte nemajú žiadne LEGO hračky. Krásne modely rastliniek rozžiaria každý pracovný stôl a vďaka svojim neveľkým rozmerom nezaberú veľa miesta.

Pozdravte dievčatá zo série LEGO Friends
Vitajte v mestečku Heartlake, v ktorom sa deti môžu vydať na napínavé misie, objaviť nové záľuby alebo jednoducho oddychovať s piatimi úžasnými babami, Miou, Oliviou, Emou, Stephanie aAndreou, a ich zvieratkami.

LEGO 41425 Olivia a jej kvetinová záhrada je jednou z mnohých sád LEGO Friends témy.

Vlastnosti

  • Poznáte malého milovníka prírody? Vneste mu kúsok do detskej izbičky kúsok prírody prostredníctvom tejto farebnej LEGO záhradky. Spolu s Oliviou sa môžu vydať na zber rastlín a potom sa o svoje nálezy postarať v skleníku.
  • Súprava Olivie a jej kvetinovej záhrady (41425) obsahuje zostaviteľnú minibábiku, figúrku robotieho farmára, rozkošného škrečka, auto na zber rastlín a skleník, v ktorom deti môžu pestovať kvetiny a ovocie.
  • Dajte deťom možnosť naplno sa vžiť do hier v parádnom aute, sktorým budú zbierať rastlinky, a potom sa pomocou záhradkárskeho náčinia o ne postarať v Oliviinom skleníku.
  • Táto začiatočnícka stavebnica pozostáva z 92 dielikov, takže ju deti dokážu postaviť v priebehu niekoľkých minút a ihneď sa s ňou hrať! Preto je skvelým darčekom na narodeniny, Vianoce či inú príležitosť pre malých botanikov vo veku od 6 rokov.
  • Hračkárske vozidlo meria vyše 4 cm na výšku a 6 cm na dĺžku a skleník zas meria 7 cm na výšku a 4 cm na šírku, takže celú súpravu dokážu deti bez problémov vziať v batôžku ku kamarátom a spoločne sa s nimi zahrať.
  • Hra s touto súpravou nevyžaduje batérie, takže tvorivá zábava sa môže začať hneď po rozbalení! Zber rastlín sa začína len vďaka detskej fantázii.
  • Zaveďte deti do zábavného sveta LEGO Friends. Vďaka malým a jednoduchým súpravám plným funkcií sa deti dokážu zahrať na scénky zo seriálu alebo si vymyslieť vlastný príbeh.
  • LEGO stavebnice spĺňajú najprísnejšie normy v odvetví a kritériá na kvalitu, aby sme zabezpečili, že všetky LEGO kocky a dieliky budú konzistentné, kompatibilné a budú sa dať jednoducho pripojiť aj odpojiť.
  • V spoločnosti LEGO Group naše kocky a dieliky nechávame padať, zahrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

LEGO 41425 Olivia a jej kvetinová záhrada bolo vydané v roku 2020. Sada obsahuje 92 súčiastky. Sada obsahuje 1 minifigúrku a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 6 rokov.
LEGO
S_41425-1_N_S_0
5702016619102
673419320085
Číslo
41425-1
EAN
5702016619102
Hmotnosť
14.1 x 12.2 x 4.6 cm
Rozmery balenia (dxšxv)
0.103 KG
Téma
LEGO Friends
Vydané v
2020
Počet dielov
92
Množstvo minifigúrok
1
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
6+
Vyžadujú sa batérie
Nie
Postavenie
Retired
chat Komentáre (1)