LEGO 41684 Heartlake City Grand Hotel
zoom_out_map
Vypredané

LEGO 41684 Hotel v mestečku Heartlake


Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO FriendsAlle LEGO

Popis LEGO 41684 Hotel v mestečku Heartlake

Ten najlepší hračkársky hotel pre sezónne hry

Hľadáte famózny darček, ktorým ohúrite tvorivé dieťa? Hotel v mestečku Heartlake (41684) ho poteší už od chvíle, keď prejde otáčavými dvermi. Tento prekrásny trojposchodový set je plný tvorivých prvkov, ktoré malých staviteľov zabavia na celé hodiny tvorivými hrami.

Päťhviezdičkové prvky
V hoteli možno objaviť kopu doplnkov, ako sú bar s klavírom, recepcia, apartmány a vonkajšia reštauračná terasa, prípadne luxusné prvky, ako je wellness a byt na vrchnom poschodí. Set sa navyše dodáva s minibábikou herečky Amelie, s ktorou si deti môžu naplno užiť životný štýl celebrity. Súčasťou sú aj LEGO Friends postavičky Stephanie, Emma a River, ktorí môžu obsadiť úlohy hostí, recepčnej alebo hotelového poslíka.

Set na všetky ročné obdobia
Priložené sezónne doplnky dodávajú hrám nový rozmer. Pri zmene ročných období môžu deti svoj model pretvoriť a dodať mu tak nový nádych. Farby na stromoch dokážu na jeseň meniť farbu a nechýbajú ani snehové gule, cencúle a snehuliak pre zimu, prípadne kvietky pre leto.

LEGO 41684 Hotel v mestečku Heartlake je jednou z mnohých sád LEGO Friends témy.

Vlastnosti

  • Umožnite deťom vžiť sa do úlohy slávnej celebrity s hotelom v mestečku Heartlake (41684), trojposchodovým hotelom v parížskom štýle plným prvkov a sezónnych doplnkov, aby zábava mohla pokračovať po celý rok.
  • Obsahuje 4 LEGO Friends minibábiky vrátane herečky a recepčnej a 3 figúrky zvierat. Navyše má hotel množstvo prvkov rozmiestnených do 5 izieb a vonkajšieho jedálenského priestoru.
  • Tvorivé deti sa môžu celé hodiny hrať na prácu alebo pobyt v luxusnom hoteli. Navyše ich poteší možnosť hotel neustále vyzdobovať podľa ročného obdobia a svojej fantázie.
  • Ideálny sezónny darček pre chlapcov a dievčatá nad 8 rokov, ktoré zbožňujú realistické hračky. Ako darček ohúri aj deti, ktoré ešte za sebou nemajú veľa staviteľských skúseností a rady sa podujmú na túto výzvu.
  • Hlavná budova meria vyše 28 cm na výšku, 28 cm na šírku a 14 cm do hĺbky. Vďaka svojej veľkosti a štýlu je tento LEGO Friends set výstavným kúskom, ktorý naozaj zažiari.
  • Ako všetky LEGO Friends stavebnice, aj tento 1 308-dielny model je plný autentických funkcií, ktoré sú inšpiráciou pre tvorivé hry. Nechýba dokonca ani vozík na prepravu batožiny a kľúčiky od izieb, ktoré sa dajú vložiť do dverí!
  • S týmto sezónnym tvorivým setom hry po celý rok získavajú novú tvár. V zime možno pripojiť sviečky a snehové gule, leto zas prináša kvetiny a zmrzlinu a na jeseň padajú zlatožlté listy a všetko zdobíme tekvicami.
  • Zaveďte deti do sveta hračiek z mestečka Heartlake. Nájdu tam štýlové vozidlá, realistickébudovy a hrdinov všedných dní. Sú tak dokonalou voľbou pre deti, ktoré zbožňujú hry inšpirované skutočným svetom.
  • Aj nové LEGO hračky spĺňajú dôsledné normy v hračkárskom odvetví. Vďaka tomu sú konzistentné a kompatibilné – a takto je to už od roku 1958.
  • LEGO Friends hračky z mestečka Heartlake testujeme všetkými možnými spôsobmi, aby ste mali istotu, že každá stavebnica spĺňa prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

LEGO 41684 Hotel v mestečku Heartlake bolo vydané v roku 2021. Sada obsahuje 1308 súčiastky. Sada obsahuje 4 minifigúrky a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 8 rokov.
LEGO
S_41684-1_N_S_0
5702016916669
673419342070
Číslo
41684-1
EAN
5702016916669
Hmotnosť
1.899 KG
Téma
LEGO Friends
Vydané v
2021
Počet dielov
1308
Rozmery balenia (dxšxv)
58.2 x 37.8 x 8.7 cm
Množstvo minifigúrok
4
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
8+
Vyžadujú sa batérie
Nie
Postavenie
Retired
chat Komentáre (0)