LEGO 41908 Extra DOTS - serie 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 41908 DOTS doplnky - 1. séria


  • Nový.

3,96 € S DPH

3,30 € Bez DPH

check Na sklade

Najlacnejší prepravca: DPD. 13,99 € doručenie sobota 9 decembra.

Najrýchlejší nosič: DPD Pickup Point. 13,99 € doručenie sobota 9 decembra.

Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO DotsAlle LEGO

Popis LEGO 41908 DOTS doplnky - 1. séria

Dajte svojmu malému dizajnérovi dekoračnú vzpruhu s balíčkom Doplnky DOTS - 1. séria!

Deti a fanúšikovia umeleckých a vlastnoručne vyrobených predmetov si zamilujú tento balíček LEGO DOTS Doplnky DOTS - 1. séria (41908)! Tieto doplnkové dieliky (navrhnuté tak, že sa hodia k všetkým súpravám série LEGO DOTS) ponúkajú deťom možnosť rozšíriť svoje dizajny novými a zábavnými spôsobmi a zmeniť ich tak, aby sa hodili k ich oblečeniu, nálade alebo izbe. Tvorivosť navyše vo vrecúšku Tento skvelý malý balíček obsahuje 109 farebných dielikov vrátane 20 priesvitných, modrých trblietavých dielikov a 10 špeciálnych dielikov s potlačou. Môžete nimi vyzdobiť svoje tvorivé náramky alebo dekoračné predmety do domácnosti, precvičiť si predstavivosť a zabaviť sa pri vyjadrovaní svojej osobnosti. Viac umeleckých a vlastnoručne vyrobených predmetov, vďaka ktorým bude dizajnovanie ešte zábavnejšie Radosť z tohto balíčka je pre deti zároveň príležitosťou povoliť uzdu svojej fantázii a vyzdobiť si predmety zo série LEGO DOTS podľa svojich predstáv, napríklad podľa nálady. Môžu ich prispôsobovať alebo kombinovať spolu s kamarátmi alebo predvádzať svoje vlastné, jedinečné dizajny. Predstavujú skvelý darček na narodeniny, alebo inú príležitosť. Zároveň sú vhodné ako doplnkový nákup ku ktorejkoľvek súprave s

LEGO 41908 DOTS doplnky - 1. séria je jednou z mnohých sád LEGO Dots témy.

Vlastnosti

  • Podporte lásku svojho dieťaťa k tvorivej vlastnoručnej výrobe s týmto vrecúškom dielikov. Obsahuje 79 dielikov v štyroch farbách, 20 priesvitných, modrých trblietavých dielikov a 10 zo 16 možných ozdobených dielikov (obsah vrecúška je prekvapenie!).
  • Ukážte svoju tvorivosť! Deti môžu precvičovať svoje schopnosti dizajnu a sebavyjadrovania zdobením pomocou týchto skvelých dielikov. Je pritom jedno, či sa budú držať vzorov z rôznych súprav LEGO DOTS, alebo prídu s vlastnými, novými nápadmi.
  • Farebný balíček Doplnky DOTS - 1. séria (41908) sa skvele hodí na tvorbu nových dizajnov v kombinácii s rôznymi súpravami série DOTS alebo inými LEGO stavebnicami v rámci tvorivej zábavy pri výrobe umeleckých a iných predmetov.
  • Každý fanúšik vlastnoručnej výroby alebo umeleckých predmetov si zamiluje tento balíček Doplnky DOTS - 1. séria (41908), ktorý môže pridať k súpravám, ktoré už vlastní. Nové farby a zdobené dieliky poslúžia ako skvelý a zábavný doplnok alebo dodatočný darček pre chlapcov a dievčatá vo veku od šiestich rokov.
  • Malý a úplne prenosný. Toto milé vrecúško na vlastnoručnú tvorivú výrobu je ideálna voľba pre malých dizajnérov. Jeho obsah môžu pridať k svojim výtvorom a následne svoje nové dizajny vystaviť na obdiv na náramku alebo dekoračných predmetoch do domácnosti.
  • Keďže súpravu poháňa detská predstavivosť, je zdrojom nekonečnej zábavy a tvorivosti! Hračky bez batérií pomáhajú deťom rozvíjať zručnosti samostatnej hry. Okrem toho im prinášajú radosť z tvorby niečoho nového bez pomoci druhých.
  • Otvorte vrecúško a môžete sa pustiť do tvorby. Vďaka množstvu nových farieb a rozkošných zdobených dielikov môže toto vrecúško priniesť kopec tvorivej zábavy navyše. Deti môžu dieliky pridávať na ktorékoľvek súpravy dekoračných predmetov do domácnosti alebo doplnkov zo série DOTS.
  • Doprajte deťom možnosť tvoriť štýlové kúsky s LEGO DOTS súpravami. Táto zábavná doplnková súprava pre sady s náramkami alebo dekoračnými predmetmi ponúka široké a otvorené možnosti dizajnu a inšpiráciu, ktoré pomôžu deťom rozvíjať ich tvorivosť a sebavedomie.
  • LEGO dieliky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví a kritériá kvality, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko a bezpečne skladajú a rozpájajú. ● LEGO dieliky dôsledne testujeme: hádžeme nimi, stláčame ich, skrúcame, nahrievame, narezávame, ohýbame, škrabeme a naťahujeme. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

LEGO 41908 DOTS doplnky - 1. séria bolo vydané v roku 2020. Sada obsahuje 109 súčiastky. Sada obsahuje žiadne minifigúrky a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 6 rokov.
LEGO
S_41908-1_N_S_0
Novinka
126 položky
5702016667547
673419321808
Číslo
41908-1
EAN
5702016667547
Hmotnosť
19.9 x 26.2 x 14.6 cm
Rozmery balenia (dxšxv)
0.012 KG
Téma
LEGO Dots
Vydané v
2020
Počet dielov
109
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
6+
Vyžadujú sa batérie
Nie
Postavenie
Retired
chat Komentáre (1)