LEGO 41910 Náramky zmrzlinového priateľstva
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 41910 Náramky zmrzlinového priateľstva


 • Nový.

7,92 € S DPH

6,60 € Bez DPH

check Na sklade

Najlacnejší prepravca: DPD Pickup Point. 14,99 € doručenie streda 29 mája.

Najrýchlejší nosič: DPD. 15,99 € doručenie streda 29 mája.

Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO DotsAlle LEGO

Popis LEGO 41910 Náramky zmrzlinového priateľstva

Priveďte dieťa do sveta fantázie a hier s touto súpravou náramkov

Tvorivé hry vás už čakajú! Dievčatá a chlapci so záľubou v tvorbe si túto sadu zmrzlinových náramkov priateľstva (41910) zo série LEGO DOTS celkom zamilujú! Táto súprava na vlastnoručnú výrobu náramkov predstavuje rozkošný projekt výroby šperkov pre deti. Môžu na ňom pracovať aj so svojimi kamarátmi a vymýšľať dizajn náramkov podľa svojich predstáv.

Rozkošný zmrzlinový dizajn náramkov s trblietkami
Táto súprava na tvorbu náramkov obsahuje dva prispôsobiteľné základné náramky pastelovej ružovej a žltej farby vhodné pre malé i väčšie rúčky. Sada obsahuje výber 32 dielikov okrem iného zdobených ružovými trblietkami či štýlovou potlačou so zmrzlinou. Chlapci i dievčatá môžu na navliekanie náramku použiť nápady z priloženej brožúry alebo si vymyslieť vlastný dizajn.

Vrecúško plné tvorivej zábavy pre kamarátov
Táto tvorivá súprava deťom dáva možnosť vytvoriť si náramky podľa vlastného vkusu a podeliť sa o ne s kamarátmi. Svoj výtvory môžu skombinovať s náramkami svojich kamarátov alebo si vymyslieť celkom nový dizajn - s týmito náramkami je možné všetko! Súprava sa skvele hodí ako darček na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť.

LEGO 41910 Náramky zmrzlinového priateľstva je jednou z mnohých sád LEGO Dots témy.

Vlastnosti

 • Doprajte deťom zábavu pri výrobe vlastných náramkov priateľstva s touto súpravou zmrzlinových náramkov (41910) zo série LEGO DOTS, ktorá obsahuje 2 prispôsobiteľné základné náramky a 32 farebných dielikov.
 • Kreatívna sada na vlastnú tvorivú výrobu! Zdobením tohto náramku môžu deti rozvíjať svoje zručnosti v umeleckom sebavyjadrovaní. Inšpirovať sa môžu priloženými návrhmi alebo si môžu vymyslieť vlastný jedinečný dizajn.
 • Farebné zdobítka tejto súpravy a ďalších súprav série spájajú kamarátov spoločnou zábavou. Deti môžu tiež použiť dieliky z balíčka LEGO DOTS 41908 DOTS doplnky - 1. séria a vyšperkovať svoje náramky priateľstva novými rozkošnými dekoráciami.
 • Každý fanúšik kreatívnych projektov si túto tvorivú súpravu zamiluje. Personalizované náramky a farebné zdobené dieliky sú parádnym darčekom na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť. Vhodné pre chlapcov a dievčatá vo veku od 6 rokov.
 • Malé a také rozkošné! Táto rozkošná sada náramkov, ktoré merajú vyše 20 cm na dĺžku, je pre malých návrhárov dokonalá. Svoje výtvory môžu vziať všade so sebou a svoj najobľúbenejší výtvor nosiť ako doplnok alebo niekomu ho podarovať.
 • Keďže sada poháňa detská predstavivosť, je zdrojom nekonečnej zábavy a tvorivosti! Hračky bez batérií pomáhajú deťom rozvíjať zručnosti tvorivého stavania a fantáziu. Okrem toho im prinášajú radosť z tvorby niečoho nového bez pomoci druhých.
 • Otvorte vrecúško a zábava zo zdobenia náramkov sa môže začať. Vďaka jednoduchému návodu je výroba náramkov hračka! Deti sa môžu pochváliť vlastnoručnými výtvormi a zároveň si užiť kopec tvorivej zábavy.
 • Doprajte deťom možnosť tvoriť kreatívne kúsky s LEGO DOTS sadami. Táto šikovná súprava na tvorbu náramkov ponúka široké a neobmedzené možnosti dizajnu a inšpiráciu, ktoré deťom pomôžu rozvíjať tvorivosť a sebavedomie.
 • LEGO stavebnicové kocky a doštičky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladajú a rozpájajú - a takto je to už od roku 1958.
 • LEGO kocky a zdobítka testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame, stláčame, skrúcame a analyzujeme ich, aby sme mali istotu, že každá detská stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

LEGO 41910 Náramky zmrzlinového priateľstva bolo vydané v roku 2021. Sada obsahuje 34 súčiastky. Sada obsahuje žiadne minifigúrky a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 6 rokov.
LEGO
S_41910-1_N_S_0
Novinka
54 položky
5702016667561
673419321822
Číslo
41910-1
EAN
5702016667561
Hmotnosť
9.3 x 24.5 x 0.7 cm
Téma
LEGO Dots
Vydané v
2021
Počet dielov
34
Rozmery balenia (dxšxv)
0.021 KG
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
6+
Vyžadujú sa batérie
Nie
Postavenie
Retired
chat Komentáre (0)