LEGO 41912 Tortelduifjes armband
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 41912 Náramok - spev vtákov


  • Nový.

5,94 € S DPH

4,95 € Bez DPH

check Na sklade

Najlacnejší prepravca: DPD Pickup Point. 13,99 € doručenie sobota 9 marca.

Najrýchlejší nosič: DPD. 15,99 € doručenie sobota 9 marca.

Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO DotsAlle LEGO

Popis LEGO 41912 Náramok - spev vtákov

Dajte svojmu malému dizajnérovi tvorivý náramok na dekoráciu

Malí nadšenci pre vlastnoručne vyrobené umelecké doplnky si túto skvelú súpravu LEGO DOTS Spev vtákov - náramok (41912) zamilujú! Táto súprava na vlastnú výrobu bola vytvorená tak, aby umožňovala rýchlu, jednoduchú a intuitívnu tvorbu. Vďaka nej si deti môžu vytvárať vlastné náramky a meniť ich podľa svojho oblečenia, nálady alebo čohokoľvek iného. Zábavná súprava na opakovanú výrobu náramkov Táto skvelá súprava s náramkom obsahuje nastaviteľný tyrkysový náramok, ktorý sadne na väčšie aj menšie zápästia, a 32 farebných dielikov vrátane špeciálnych dielikov ozdobených vtáčikmi, perím a srdiečkami. Deti si môžu navrhnúť vlastný tvorivý hračkársky náramok, precvičiť svoju predstavivosť a využiť zručnosti hry a sebavyjadrenia pri vytváraní zábavného a jedinečného náramku. Tvorivá hra pre deti, ktoré milujú umenie a tvorbu Radosť z tejto súpravy je pre deti zároveň príležitosťou ukázať svoju predstavivosť a ozdobiť náramok podľa svojich predstáv, napríklad podľa nálady, v súlade av kombinácii s kamarátmi. Prípadne môžu predviesť svoje zábavné dizajny, pretože pri týchto náramkoch je povolené všetko. Súprava sa skvele hodí ako darček na narodeniny alebo inú pr

LEGO 41912 Náramok - spev vtákov je jednou z mnohých sád LEGO Dots témy.

Vlastnosti

  • Podporte zápal svojho dieťaťa pre nápaditú vlastnú tvorbu s touto rozkošnou súpravou LEGO DOTS Spev vtákov - náramok (41912), ktorá obsahuje nastaviteľný náramok a 32 farebných dielikov. Do zdobenia sa môžete pustiť ihneď po rozbalení!
  • Vystavte tvorivé náramky na obdiv! Zdobením tohto náramku môžu deti rozvíjať svoje zručnosti v dizajnovaní a sebavyjadrovaní. Inšpirovať sa môžu návrhmi na balení alebo si môžu vymyslieť vlastný inovatívny dizajn.
  • Farebné zdobítka sa skvele hodia na tvorbu s touto súpravou, prípadne s inými súpravami v rámci novej predstavivej zábavy. Deti môžu tiež použiť dieliky z balíčka LEGO DOTS 41908 DOTS doplnky - 1. séria a vyšperkovať svoje náramky cool ikonami.
  • Každý fanúšik vlastnoručnej výroby predmetov alebo umenia si túto úžasnú súpravu zamiluje. Ohybný náramok a farebné zdobené dieliky nadchnú každé dieťa, ak ich dostane na narodeniny alebo pri inej príležitosti. Vhodný pre chlapcov a dievčatá vo veku od šiestich rokov.
  • Malý a úplne prenosný. Náramok meria vyše 20 cm, takže táto tvorivá súprava na vlastnú tvorbu je ideálnou voľbou pre začínajúcich dizajnérov. Umožňuje im totiž trénovať tvorivé zručnosti a následne nosiť svoj obľúbený kúsok.
  • Keďže súpravu poháňa detská predstavivosť, je zdrojom nekonečnej zábavy a tvorivosti! Hračky bez batérií pomáhajú deťom rozvíjať zručnosti samostatnej hry. Okrem toho im prinášajú radosť z tvorby niečoho nového bez pomoci druhých.
  • Otvorte vrecúško a zábava zo zdobenia náramku sa môže začať. Pri vytváraní dizajnu pomáhajú jednoduché pokyny. Výsledkom bude hrdosť detí z vytvorenia jedinečného šperku bez pomoci, ako aj kopec tvorivej zábavy.
  • Doprajte deťom možnosť tvoriť štýlové kúsky s LEGO DOTS súpravami. Táto šikovná súprava na tvorbu šperkov ponúka široké a otvorené možnosti dizajnu a inšpiráciu, ktoré pomôžu deťom rozvíjať tvorivosť a sebavedomie.
  • Dieliky a náramky zo série LEGO DOTS spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví a naše vlastné kritériá kvality. Sú navrhnuté tak, aby boli konzistentné, kompatibilné a aby vždy bolo možné ich bezpečne a jednoducho oddeliť a spojiť. ● LEGO dieliky a náramky dôsledne testujeme: hádžeme nimi, stláčame ich, skrúcame, nahrievame, narezávame, ohýbame, škrabeme a naťahujeme. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

LEGO 41912 Náramok - spev vtákov bolo vydané v roku 2020. Sada obsahuje 33 súčiastky. Sada obsahuje žiadne minifigúrky a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 6 rokov.
LEGO
S_41912-1_N_S_0
Novinka
130 položky
5702016668582
673419321846
Číslo
41912-1
EAN
5702016668582
Hmotnosť
9.3 x 24.5 x 0.7 cm
Téma
LEGO Dots
Vydané v
2020
Počet dielov
33
Rozmery balenia (dxšxv)
0.018 KG
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
6+
Vyžadujú sa batérie
Nie
Postavenie
Retired
chat Komentáre (0)