LEGO 42099 RC X-treme Off-roader
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 42099 RC extrémny teréniak 4x4


 • Nový.

416,52 € S DPH

347,10 € Bez DPH

check Na sklade u nášho dodávateľa. O dva pracovné dni dlhšia dodacia lehota.

Najlacnejší prepravca: DPD. Zdarma doručenie streda 13 decembra.

Najrýchlejší nosič: DPD Pickup Point. Zdarma doručenie streda 13 decembra.

Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO TechnicAlle LEGO

Popis LEGO 42099 RC extrémny teréniak 4x4

Skúmaj svoje úžasné extrémne terénne auto 4x4 ovládané cez aplikáciu!

Chceš posunúť svoju skúsenosť s hraním sa s LEGO stavebnicami na vyššiu úroveň? LEGO Technic extrémne terénne auto 4x4 je poháňané pokročilou službou smart hub s 3 motormi a ovláda sa cez intuitívnu aplikáciu LEGO TeCHNIC CONTROL+. Sofistikovaná technológia aplikácie umožňuje extra precízny pohyb a funkcionalitu. Vďaka tomu poskytuje stavebnica nekonečné kombinácie autentickej digitálnej hry so zvukovými efektmi, ktoré vytvárajú vierohodný dojem. Používatelia si môžu zvoliť z rôznych ovládacích obrazoviek, či chcú ísť dopredu, dozadu, riadiť smer jazdy, zrýchľovať, brzdiť či prechádzať cez prekážky. Môžeš tiež získať spätnú väzbu v reálnom čase, napríklad analýzu rýchlosti a náklonu, alebo si v aplikácii otestovať svoje zručnosti v časti výzvy a výsledky. Toto robustné nákladné auto 4x4 ovládané cez aplikáciu je vybavené vysokým samostatným odpružením, obrovskými kolesami s mohutnými pneumatikami. Spoznáš ho podľa pestrej farebnej kombinácie s prepracovanými ozdobnými nálepkami. Jeho zložité prevodové mechanizmy a technológie vovádzajú LEGO staviteľov do sveta pokročilých strojárskych prvkov. Zároveň pomáhajú zlepšovať reakčný čas, kognitívne myslenie a schopnosti kreatívneho riešenia problémov.

LEGO 42099 RC extrémny teréniak 4x4 je jednou z mnohých sád LEGO Technic témy.

Vlastnosti

 • Tento štýlový model nákladného auta sa ovláda cez aplikáciu LEGO TeCHNIC CONTROL+ a je poháňaný pokročilou službou smart hub s 2 XL motormi a 1 L motorom. Vďaka tomu všetkému ťa hra intenzívne pohltí - užiješ si autentické pohyby a more zábavy.
 • LEGO extrémne terénne auto 4x4 ovládané cez aplikáciu sa riadi pomocou smart zariadenia s 3 alternatívnymi obrazovkami.
 • Zoznam všetkých kompatibilných smart zariadení je dostupný na LEGO.com/devicecheck.
 • Multifunkčné ovládanie: Jazdi dopredu, dozadu, riaď smer jazdy, zrýchľuj, brzdi či prechádzaj cez prekážky. Môžeš si tiež prehrávať parádne zvukové efekty a získať spätnú väzbu v reálnom čase, napríklad analýzu rýchlosti a náklonu.
 • Ovládanie jedným dotykom: Potiahni niektorým smerom na obrazovke a sleduj, ako model 4x4 vykonáva daný manéver.
 • Výzvy a výsledky: Splň úlohy a získaj odznaky za odmenu.
 • Robustné LEGO nákladné auto ovládané cez aplikáciu s vysokým samostatným odpružením, obrovskými kolesami a mohutnými pneumatikami.
 • Služba Smart Hub zahŕňa pripojenie na technológiu Bluetooth Low energy (BLe), aktivačné tlačidlo, 6 senzorov osi (3 gyro senzory a 3 senzory meračov zrýchlenia) a 4 pripájacie porty.
 • Prevezmi si aplikáciu LEGO TeCHNIC CONTROL+ zo služby App Store alebo Google Play. Pred navštívením služby požiadaj rodičov o povolenie jej použitia.
 • Toto diaľkovo ovládané nákladné auto vyžaduje batérie (nie sú súčasťou balenia). Typ a množstvo sú uvedené na obale.
 • Tento zostaviteľný model z edície LEGO Technic vovádza LEGO staviteľov do sveta pokročilých strojárskych prvkov. Zároveň pomáha zlepšovať reakčný čas, kognitívne myslenie a schopnosti kreatívneho riešenia problémov.
 • Model nie je kompatibilný so systémami LEGO Power Functions.
 • extrémne terénne auto 4x4 meria vyše 19 cm na výšku, 33 cm na dĺžku a 22 cm na šírku.

LEGO 42099 RC extrémny teréniak 4x4 bolo vydané v roku 2019. Sada obsahuje 958 súčiastky. Sada obsahuje žiadne minifigúrky a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 11 rokov.

Vídeo

LEGO
S_42099-1_N_S_0
Novinka
300 položky
5702016369908
673419303873
Číslo
42099-1
EAN
5702016369908
Hmotnosť
48 x 37.8 x 11.8 cm
Rozmery balenia (dxšxv)
2.144 KG
Téma
LEGO Technic
Vydané v
2019
Počet dielov
958
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
11+
Vyžadujú sa batérie
Áno 6x AA
Postavenie
Retired backorder
Vrátane batérií
Nie
chat Komentáre (1)