LEGO 42102 Mini CLAAS XERION
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Vypredané

LEGO 42102 Mini CLAAS XERION


Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO TechnicAlle LEGO

Popis LEGO 42102 Mini CLAAS XERION

Poraďte si hravo s poľnohospodárskymi prácami s traktorom Mini CLAAS XERION

Deti so zápalom pre poľnohospodárske hračky si zamilujú túto stavebnicu traktora LEGO Technic 42102 Mini CLAAS XERION. Tento model, vytvorený v spolupráci so svetoznámym výrobcom traktorov, spoločnosťou CLAAS, je v kultovej farebnej kombinácii zelená, červená a sivá, presne ako skutočný traktor CLAAS XERION. Tento skvelý model traktora je tiež funkčný, čo deťom prináša ešte viac možností na hru. Malý hračkársky traktor s veľkými funkciami Tento traktor má funkčné riadenie a rotujúcu rezačku, ktorú poháňajú kolesá. Deti budú milovať zdvíhanie a spúšťanie rezačky, rovnako ako na skutočnej verzii. Nastal čas zožať úrodu? Žiadny problém! Vďaka dizajnu 2 v 1 sa tento model dá prestavať na kombajn, takže zábava môže pokračovať. Hrajte a učte sa so stavebnicami LEGO Technic Poznáte fanúšika stavania, ktorý je pripravený na novú výzvu? Stavebnice série LEGO Technic sú skvelá voľba. Okrem tlačeného návodu je pre túto LEGO stavebnicu traktora dostupný aj návod Instructions PLUS, vďaka ktorému je stavanie ešte zábavnejšie. Nájdete ho v bezplatnej aplikácii LEGO Life pre smartfóny a tablety a ponúka funkcie na ovládanie zobrazenia, vďaka ktorým môžu deti samostatne stavať vlastné verzie z LE

LEGO 42102 Mini CLAAS XERION je jednou z mnohých sád LEGO Technic témy.

Vlastnosti

  • Stavajte, hrajte sa a prestavujte. Tento traktor LEGO Technic Mini CLAAS XERION (42102) ponúka deťom množstvo príležitostí na objavovanie. Skvelý darček pre chlapcov a dievčatá, ktoré obľubujú hračkárske poľnohospodárske traktory. Umožňuje prestavbu na kombajn, čo prinesie deťom ešte viac zábavy.
  • Funkčné riadenie a rotačná rezačka poháňaná kolesami predstavujú pre deti skvelý úvod do sveta inžinierstva a umožňujú im vytvárať si vlastné dobrodružstvá na malom traktore.
  • Deti môžu postaviť traktor Mini CLAAS XERION, aby si poradili s prácami na farme, a potom ho prestavať na skvelý kombajn, vďaka čomu hra potrvá ešte dlhšie.
  • Tento model klasického traktora Mini CLAAS XERION bol navrhnutý pre milovníkov traktorov a fanúšikov stavania a predstavuje premyslený darček, ak hľadáte tie najlepšie darčeky pre chlapcov a dievčatá vo veku od siedmich rokov.
  • Tento malý traktor meria 14 cm na dĺžku, 7 cm na výšku a 8 cm na šírku, vďaka čomu je ideálny na dobrodružstvá pri hre na postavy. Spolu s ďalšími hračkárskymi poľnohospodárskymi zariadeniami vyzerá skvelo, keď ho vystavíte na obdiv.
  • Túžia vaše deti po stavaní vlastného minitraktora? Skvelá správa! Tento hračkársky traktor nevyžaduje batérie, takže sa hra môže okamžite začať.
  • Návod pre traktor je súčasťou stavebnice, návod pre kombajn je dostupný na internete. Alebo si stiahnite digitálny návod Instructions PLUS prostredníctvom aplikácie LEGO Life. Proces stavania vďaka nemu ožije.
  • Otvorte malým fanúšikom LEGOstavebníc úplne nový svet zábavy pri stavaní so sériou LEGO Technic. Vďaka realistickým dizajnom vozidiel a úžasným funkciám zábava pokračuje dlho po postavení modelu.
  • LEGO Technic plastové modely spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví. Vďaka tomu sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spojiť.
  • Plastové stavebnice série LEGO Technic dôsledne testujeme, aby sme zaistili, že každá z nich spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

LEGO 42102 Mini CLAAS XERION bolo vydané v roku 2020. Sada obsahuje 130 súčiastky. Sada obsahuje žiadne minifigúrky a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 7 rokov.
LEGO
S_42102-1_N_S_0
5702016616415
673419318556
Číslo
42102-1
EAN
5702016616415
Hmotnosť
15.7 x 14.1 x 6.1 cm
Téma
LEGO Technic
Vydané v
2020
Počet dielov
130
Rozmery balenia (dxšxv)
0.17 KG
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
7+
Vyžadujú sa batérie
Nie
Postavenie
Retired
chat Komentáre (1)