LEGO 42105 Catamaran
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 42105 Katamarán


  • Nový.

44,62 € S DPH

37,18 € Bez DPH

check Na sklade

Najlacnejší prepravca: DPD Pickup Point. 14,99 € doručenie utorok 23 apríla.

Najrýchlejší nosič: DPD. 15,99 € doručenie utorok 23 apríla.

Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO TechnicAlle LEGO

Popis LEGO 42105 Katamarán

Zábava s plachtením s LEGO katamaránom, ktorý sa vznáša na vode!

Deti si môžu doma vykúzliť vzrušenie z pretekov člnov vďaka tomuto fantastickému hračkárskemu LEGO Technic kactamaránu (42105). Toto je vôbec prvý model zo série LEGO Technic, ktorý sa vznáša na vode. Nadšenci plachtenia sa tak môžu učiť a hrať zároveň. Pozrite sa, ako fungujú plachty. Alebo ako plaváky maximalizujú stabilitu a ako sa smerové kormidlo používa na riadenie. Vďaka klasickému dizajnu katamaránu s dvomi trupmi je tento model člna fantastickou kópiou skutočného plavidla. Naučte sa, ako postaviť tento úžasný čln a plachtiť s ním Postavte... prestavajte... hrajte sa... vystavte na obdiv... Táto technická LEGO hračka ponúka deťom toľko veľa vecí na objavenie. Zabávajte sa pri stavaní katamaránu, ktorý bol inšpirovaný skutočnými pretekárskymi člnmi. Potom ho spustite na vodu vo vani a vytvárajte dobrodružstvá s rýchlostným plachtením. Nakoniec ho prestavajte na pretekársky motorový čln. Ak hľadáte hračkárske člny, ktoré sa vznášajú na vode, táto stavebnica je skvelou voľbou. Jedinečné hračky a pôsobivé zážitky zo stavania Stavebnice LEGO Technic sú ideálne pre fanúšikov LEGO stavebníc, ktorí hľadajú novú výzvu. Ponúkajú zážitok z pokročilého stavania pre deti a dospelých, ktorí si radi osvojujú nové technické zručnosti alebo jednoducho milujú stavať.

LEGO 42105 Katamarán je jednou z mnohých sád LEGO Technic témy.

Vlastnosti

  • Vydajte sa na vodu s týmto hračkárskym, pretekárskym plachetnicovým katamaránom, ktorý sa vznáša na vode. Je nabitý množstvom realistických prvkov a nájdete na ňom dve plachty, dva plavákové lodné trupy a smerové kormidlo.
  • Tento model plachetnice 2 v 1 je ideálna hračka na rozvoj technických zručností. Umožňuje deťom stavať, hrať sa a prestavovať, vďaka čomu získavajú náhľad do skutočného fungovania člnov.
  • Staňte sa majstrami taktiky špičkového rýchlostného námorníka. Nastavte plachty do ideálnej polohy na preteky. Zdvíhajte a spúšťajte dva plaváky na maximalizáciu stability. Potom čln ovládajte pomocou kormidla.
  • Hľadáte najlepšie darčeky pre fanúšikov hračkárskych člnov? Tento LEGO Technic Katamarán (42105) je skvelou voľbou. Táto stavebnica je ideálna pre fanúšikov LEGO stavebníc od ôsmich rokov, ktorí hľadajú novú výzvu, prípadne pre každého, kto má záľubu v plachtení.
  • S rozmermi viac než 32 cm na dĺžku, 22 cm na šírku a 44 cm na výšku (od spodnej časti smerového kormidla po vrchol stožiara) bol tento model plachetnice vytvorený na jednoduché ovládanie vo vani.
  • Kto potrebuje batérie, keď máte plachty? Rozhodne nie tento LEGO katamarán! Poháňa ho predstavivosť, na batérie tak môžete zabudnúť.
  • Pustite sa ihneď do stavania vďaka úplnému návodu pre katamarán, ktorý nájdete v balení. Ste pripravení na stavanie pretekárskeho člnu? Ďalší návod preň nájdete na internete.
  • Malí fanúšikovia LEGO stavebníc môžu s plastovými modelmi LEGO Technic objavovať celý nový svet staviteľskej zábavy. Vďaka skvelým dizajnom vozidiel a realistickým funkciám zábava pokračuje dlho po postavení modelu. ● LEGO stavebné kocky sú navrhnuté v súlade s najprísnejšími normami v odvetví. Stavebnice LEGO Technic sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa jednoducho spájajú.
  • LEGO Technic dieliky dôsledne testujeme, aby sme zaistili, že každá stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

LEGO 42105 Katamarán bolo vydané v roku 2020. Sada obsahuje 404 súčiastky. Sada obsahuje žiadne minifigúrky a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 8 rokov.
LEGO
S_42105-1_N_S_0
Novinka
529 položky
5702016616446
673419318587
Číslo
42105-1
EAN
5702016616446
Hmotnosť
26.2 x 38.2 x 7 cm
Téma
LEGO Technic
Vydané v
2020
Počet dielov
404
Rozmery balenia (dxšxv)
0.826 KG
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
8+
Vyžadujú sa batérie
Nie
Postavenie
Retired
chat Komentáre (0)