LEGO 42107 Ducati Panigale V4 R
zoom_out_map

LEGO 42107 Ducati Panigale V4 R


 • Nový.

69,41 € S DPH

57,84 € Bez DPH

check Na sklade

Najlacnejší prepravca: DPD Pickup Point. 13,99 € doručenie sobota 9 marca.

Najrýchlejší nosič: DPD. 15,99 € doručenie sobota 9 marca.

Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO TechnicAlle LEGO

Popis LEGO 42107 Ducati Panigale V4 R

Postavte a objavujte legendárnu motorku Ducati Panigale V4 R

Štýl, sofistikovanosť, výkon. LEGO Technic 42107 Ducati Panigale v4 R svojím dychberúcim vzhľadom zachytáva ducha a dizajn originálu. Je to prvý model motorky v histórii série LEGO Technic, ktorý zahŕňa prevodovku umožňujúcu skúmanie rôznych prevodov a techník. Medzi ďalšie úžasné funkcie patrí riadenie, predné a zadné odpruženie umožňujúce realistický pohyb, ako aj predné a zadné brzdové kotúče.

Úžasné detaily zachytávajú ducha značky Ducati
Fanúšikovia značky Ducati ocenia detailnosť tejto úžasnej repliky motorky. Stojan, výfuk, čelné sklo a prístrojová doska pridávajú drobné detaily, ktoré robia z tohto modelu skutočne vernú verziu pôvodného modelu. A nesmieme zabúdať na klasické červené farebné prevedenie, pri pohľade na ktoré sa rozbúcha srdce každého fanúšika značky Ducati.

Stavajte a učte sa s modelmi série LEGO Technic
Tento model motorky je súčasťou sveta LEGO Technic a prináša pohlcujúci a odmeňujúci zážitok zo stavania. Vďaka realistickým funkciám, pomocou ktorých môžu objavovať princípy fungovania mechanizmu prevodov, predstavuje staviteľom svet inžinierstva.

LEGO 42107 Ducati Panigale V4 R je jednou z mnohých sád LEGO Technic témy.

Vlastnosti

 • Verzia slávnej motorky Ducati Panigale V4 R na zostavenie, skúmanie a vystavenie. Fanúšikovia série LEGO Technic a milovníci motocyklov si zamilujú túto úžasnú staviteľskú výzvu.
 • Postavte si vlastný model Ducati Panigale V4 R a spoznajte jedinečným spôsobom vlastnosti a funkcie, ktoré z neho robia legendu. Jeho súčasťou je tiež dvojrýchlostná prevodovka, prvá svojho druhu na motorkách série LEGO Technic.
 • Zažite vzrušenie z toho, že ste vlastníkom modelu Ducati Panigale V4 R s predným a zadným odpružením, ktoré umožňujú realistický pohyb modelu. Klasické červené prevedenie vdychuje motocyklu život, s tou pravou talianskou gráciou.
 • Hľadáte najlepšie darčeky pre fanúšikov motocyklov? Toto je skvelá voľba. Táto stavebnica je zároveň skvelou výzvou pre fanúšikov série LEGO Technic vo veku od desiatich rokov, ktorí budú nadšení z možnosti sledovať, ako motocykel funguje.
 • Tento pôsobivý model (42107) ohúri, keď ho vystavíte na obdiv. Jeho rozmery boli navrhnuté tak, aby skutočne odrážali jeho predlohu v životnej veľkosti. Meria viac než 32 cm na dĺžku, 16 cm na výšku a 8 cm na šírku.
 • Táto motorka Ducati nevyžaduje batérie. Vystačíte si s vášňou, predstavivosťou a túžbou objavovať niečo nové.
 • Začať stavať túto LEGO súpravu je jednoduché. Stačí otvoriť balenie. Vnútri nájdete jednoduchý návod, vďaka ktorému sa môžete okamžite pustiť do stavania tejto motorky Ducati.
 • Technické hračky LEGO Technic boli vytvorené tak, aby poskytovali pohlcujúci a odmeňujúci zážitok zo stavania. Umožňujú realistický pohyb a obsahujú mechanizmy, pomocou ktorých deti a dospelí môžu objavovať svet inžinierstva.
 • Kvalita je dôležitá. Preto je dobré vedieť, že LEGO stavebnice spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví. To zaisťuje, že ich možno vždy jednoducho spájať. Platí to už od roku 1958.
 • Plastové modely hračiek LEGO Technic dôsledne skúmame. Každý dôsledne testujeme, aby sme zaistili, že každá stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

LEGO 42107 Ducati Panigale V4 R bolo vydané v roku 2020. Sada obsahuje 646 súčiastky. Sada obsahuje žiadne minifigúrky a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 10 rokov.
LEGO
S_42107-1_N_S_0
Novinka
198 položky
5702016616460
673419318600
Číslo
42107-1
EAN
5702016616460
Hmotnosť
38.2 x 26.2 x 7.05 cm
Téma
LEGO Technic
Vydané v
2020
Počet dielov
646
Rozmery balenia (dxšxv)
0.88 KG
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
10+
Vyžadujú sa batérie
Nie
Postavenie
Retired
chat Komentáre (0)