LEGO 42118 Monster Jam Grave Digger
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 42118 Monster Jam Grave Digger


 • Nový.

24,78 € S DPH

20,65 € Bez DPH

check Na sklade

Najlacnejší prepravca: DPD Pickup Point. 14,99 € doručenie štvrtok 15 augusta.

Najrýchlejší nosič: DPD. 15,99 € doručenie štvrtok 15 augusta.

Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO TechnicAlle LEGO

Popis LEGO 42118 Monster Jam Grave Digger

Akciou nabitá zábava s autom Monster Jam!

Hľadáte zábavnú hračku alebo darček pre chlapcov a dievčatá so záľubou v autách Monster Jam? Naťahovací monster truck Monster Jam Grave Digger (42118) zo série LEGO Technic má kopec funkcií, ktoré si deti jednoducho zamilujú. Medzi autentickými prvkami nájdete dekorácie s duchmi a plameňmi, ktoré sú pre auto Grave Digger typické, obrovské pneumatiky, ohybnú vlajočku a červené svetlomety. Sledujte, ako vzrušujúci svet Monster Jam ožíva v rukách detí, ktoré predvádzajú epické kaskadérske kúskyv jednom z najslávnejších a najznámejších monster truckov všetkých čias.

Úžasná hračka 2 v 1
Nastal čas na novú výzvu? Skvelá správa! Model auta Grave Digger možno prestavať na terénnu buginu a užiť si tak ešte viac zábavného stavania. Vyskúšajte bezplatnú aplikáciu LEGO Building Instructions, v ktorej nájdete návod Instructions PLUS. Tento interaktívny návod má nástroje na približovanie a otáčanie modelu, ktoré deťom pomôžu pustiť sa do stavania.

Inšpiratívna generácia odborníkov na strojárstvo
Svet LEGO Technic súprav ponúka vozidlá, ktoré vyzerajú aj fungujú ako skutočné, a sú tak skvelým vstupom do sveta strojárstva a mechaniky pre detských fanúšikov LEGO stavebníc.

LEGO 42118 Monster Jam Grave Digger je jednou z mnohých sád LEGO Technic témy.

Vlastnosti

 • Dajte fanúšikom monster truckov možnosť predviesť svoje obľúbené manévre so stavebnicou Monster Jam Grave Digger (42118) zo série LEGO Technic. Má autentické prvky, ako sú obrovské pneumatiky, nalepovacie dekorácie a mnoho ďalšieho.
 • Dvojnásobná zábava! Monster truck možno prestavať na terénnu buginu, takže deti si užijú až dve stavebné výzvy a ešte viac vzrušenia pri hre s autami.
 • Vďaka svojmu motoru na naťahovanie dokážu monster truck aj bugina poriadne zrýchliť - presne ako v skutočnosti.
 • Hľadáte tie najlepšie darčeky pre deti, ktoré zbožňujú hračkárske monster trucky? Táto súprava je ideálnym darčekom pre deti vo veku od 7 rokov, ktoré zbožňujú predstavenia Monster Jam a úžasné hračkárske autá.
 • Medzi parádnymi prvkami nájdete ohybnú vlajku, ktorá sa posúva nahor a nadol, a červené svetlomety, ktoré má Grave Digger aj v skutočnosti.
 • Toto hračkárske auto Monster Jam meria vyše 11 cm na výšku, 24 cm na dĺžku (s vlajočkou) a 11 cm na šírku.
 • Súčasťou je návod na postavenie modelu auta Grave Digger. Nechýba ani digitálny návod Instructions PLUS, ktorý nájdete v bezplatnej aplikácii LEGO Building Instructions. Návod na postavenie terénnej buginy je dostupný online.
 • Svet LEGO Technic ponúka prepracované stavebné modely pre malých fanúšikov LEGO kociek pripravených na ďalšiu staviteľskú výzvu.
 • LEGO Technic dieliky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a poriadne sa spájajú. Takto je to už od roku 1958.
 • LEGO Technic dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

LEGO 42118 Monster Jam Grave Digger bolo vydané v roku 2021. Sada obsahuje 212 súčiastky. Sada obsahuje žiadne minifigúrky a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 7 rokov.
LEGO
S_42118-1_N_S_0
Novinka
32 položky
5702016890815
673419336604
Číslo
42118-1
EAN
5702016890815
Hmotnosť
26.2 x 14.1 x 9.1 cm
Rozmery balenia (dxšxv)
0.39 KG
Téma
LEGO Technic
Vydané v
2021
Počet dielov
212
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
7+
Vyžadujú sa batérie
Nie
Postavenie
Retired
chat Komentáre (0)