LEGO 43188 Aurora's boshut
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Vypredané

LEGO 43188 Šípková Ruženka a lesná chalúpka


Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO Disney PrincessAlle LEGO

Popis LEGO 43188 Šípková Ruženka a lesná chalúpka

Podnieťte hru na postavy a zábavu s touto premyslenou Disney stavebnicou

V tejto nádhernej stavebnici LEGO ǀ Disney Šípková Ruženka a lesná chalúpka (43188) čakajú na malých fanúšikov Disney princeznej dobrodružstvá plné fantázie. Táto pôsobivá stavebnica obsahuje chalúpku s točiacim sa vodným kolesom a samostatný skladací lesný most, ako aj množstvo doplnkov pre extra možnosti začatia hry.

Lákavé možnosti
Detaile prepracovaná chalúpka podnecuje kreatívnu hru s otvoreným koncom a obsahuje 2 izby: kuchyňu s vchodom, stolom a ohniskom s platňou na varenie, ako ajspálňu, ktorá sa nachádza na poschodí. Vodné koleso na bočnej strane chalúpky sa otáča a dáva do pohybu magické iskry v komíne. Sada obsahuje aj malý skladací most na rozšírenie hry.

Napínavé príbehy s obľúbenými postavami
Deti sa s touto sadou obsahujúcou 2 minibábiky, Šípkovú Ruženku a Zlorianu od Disney, ako aj LEGO figúrky havrana, jelenčeka, zajačika, veveričku a vtáčika, môžu okamžite pustiť do hrania. Sada umožňuje deťom popustiť uzdu fantázii vďaka rozmanitým prvkom na začatie hry, vďaka čomu si môžu prehrať obľúbené scény z rozprávky o Šípovej Ruženke alebo si vymyslieť svoje vlastné.

LEGO 43188 Šípková Ruženka a lesná chalúpka je jednou z mnohých sád LEGO Disney Princess témy.

Vlastnosti

 • Darujte fanúšikom Disney princeznej všetkých vekových kategórií vzrušujúce a naplňujúce zážitky zo skladania v podobe stavebnice LEGO ǀ Disney Šípková Ruženka a lesná chalúpka (43188) s postavami z Disney rozprávky o Šípkovej Ruženke. Zábavný darček pre deti.
 • Nalákajte malých staviteľov na stavanie detailne vypracovanej 2-poschodovej chalúpky s lesným mostom, minibábikami Disney hrdiniek Šípkovej Ruženky a Zloriany a ďalšími doplnkami na podporu fantázie a kreatívnej hry.
 • Vidiecka chalúpka a roztomilé postavičky predstavujú skvelú možnosť, ako sa deti môžu hrať a zároveň rozvíjať svoje tvorivé schopnosti. Deti si môžu túto parádnu stavebnica najskôr postaviť a potom sa hrať na obľúbené filmové scény alebo si predstavovať svoje vlastné.
 • Fanúšikovia Šípkovej Ruženky od Disney si túto stavebnicu zamilujú aj so všetkými jej hravými detailmi a nápaditým príslušenstvom. Malý skladací most a zábavné prvky na začatie hry robia zo stavebnice skvelý darček pre deti vo veku 5 a viac rokov.
 • 2-poschodová chalúpka plná detailov. Chalúpka meria vyše 17 cm na výšku, 21 cm na šírku a 11 cm do hĺbky. Táto pôsobivá sada je navrhnutá tak, aby sa dala stavať stále dokola a hra s ňou nikdy nekončila.
 • Sila predstavivosti v škatuli. Nezameniteľné minibábiky a LEGO figúrky umožňujúce deťom hrať sa nespočetnými spôsobmi, bez potreby batérií.
 • Stačí otvoriť škatuľu a začať hru stavaním.
 • Nenáročnosť stavania zvyšuje u menších detí sebavedomie. Jasné inštrukcie plné obrázkov pomáhajú deťom zlepšovať staviteľské aj herné schopnosti popri tom, ako si stavajú detailnú chalúpku pre Disney princeznú Šípkovú Ruženku, Zlorianu a havrana.
 • Nechajte deti ponoriť sa do magického Disney sveta Šípkovej Ruženky s touto LEGO ǀ Disney stavebnicou. Táto nádherná stavebnica umožní deťom postaviť Šípkovej Ruženke chalúpku a zažiť dobrodružstvo s odvážnou Disney princeznou a jej priateľmi!
 • LEGO kocky spĺňajú najprísnejšie normy v oblasti kvality, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
 • LEGO kocky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že každá detská stavebnica spĺňa prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

LEGO 43188 Šípková Ruženka a lesná chalúpka bolo vydané v roku 2020. Sada obsahuje 300 súčiastky. Sada obsahuje 2 minifigúrky a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 5 rokov.
LEGO
S_43188-1_N_S_0
5702016907971
673419337557
Číslo
43188-1
EAN
5702016907971
Hmotnosť
76.6 x 22.2 x 26.2 cm
Téma
LEGO Disney Princess
Vydané v
2020
Počet dielov
300
Rozmery balenia (dxšxv)
0.528 KG
Množstvo minifigúrok
2
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
5+
Vyžadujú sa batérie
Nie
Postavenie
Retired
chat Komentáre (0)