LEGO 60257 Benzinestation
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 60257 Benzínová stanica


  • Nový.

49,58 € S DPH

41,31 € Bez DPH

check Na sklade

Najlacnejší prepravca: DPD Pickup Point. 14,99 € doručenie utorok 25 júna.

Najrýchlejší nosič: DPD. 15,99 € doručenie utorok 25 júna.

Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO CityAlle LEGO

Popis LEGO 60257 Benzínová stanica

Hračkárska čerpacia stanica pre deti!

Deti, ktoré majú rady autíčka, si zamilujú túto stavebnicu LEGO City Benzínová stanica (60257), ktorá obsahuje čerpaciu stanicu pre vozidlá na elektrinu a benzín. Môžete pripojiť SUV a dobiť ho pomocou energie Octan e, natankovať karavan na benzínovej pumpe a navštíviť obchod. A s minifigúrkami pracovníka stanice, vodiča, dvoch surferov a figúrkou čivavy si deti môžu vychutnávať neobmedzenú hru založenú na predstavivosti. Zábavný zážitok zo stavania Súčasťou tejto LEGO City hračky je návodna stavanie. Alebo môžete prejsť na web a stiahnuť si Instructions PLUS, súčasť aplikácie LEGO Life pre smartfóny a tablety. Tento interaktívny návod na stavanie so skvelými nástrojmi na približovanie a otáčanie zobrazenia rýchlo zmení nádejných staviteľov LEGO hračiek na majstrov v odbore! Skvelé hračky pre deti Stavebnice LEGO City Turbo kolesá ponúkajú celý rad úžasných stavebníc na kolesách! Tieto stavebnice s množstvom funkcií a zábavných postáv inšpirujú neobmedzenú, samostatnú hru, pri ktorej deti môžu oživovať scenáre, ktoré odrážajú skutočný život, zábavným a vzrušujúcim

LEGO 60257 Benzínová stanica je jednou z mnohých sád LEGO City témy.

Vlastnosti

  • Toto je skvelá stavebnica pre deti, ktoré milujú hru s predstavivosťou. Táto LEGO City stavebnica (60257) s viacerými modelmi obsahuje čerpaciu stanicu pre vozidlá na elektrinu a benzín, plus zábavné postavy a čivavu.
  • Čo je v balení? Čerpacia stanica s obchodom, nabíjačka Octan e a benzínová pumpa, SUV, karavan so surfovacími doskami, štyri minifigúrky a figúrka čivavy. Všetko, čo dieťa potrebuje na zábavnú, samostatnú hru.
  • Táto stavebnica má množstvo skvelých funkcií. Nabíjačka a benzínová pumpa majú ohybné hadice na pripojenie k vozidlám a deti môžu odobrať strechu SUV a karavanu a vložiť do nich minifigúrky.
  • Hľadáte skvelé hračky pre deti od piatich rokov? Táto stavebnica čerpacej stanice je skvelý darček na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre fanúšikov stavebníc LEGO City, ktorí milujú akciou nabitú hru na postavy. Vyžaduje len základné stavebné zručnosti.
  • Po zostavení meria karavan viac než 7 cm na výšku, 12 cm na dĺžku a 6 cm na šírku. Obchod má rozmeryviac než 8 cm na výšku, 12 cm na šírku a 7 cm do hĺbky.
  • Vyžaduje batérie? Nie, túto stavebnicu poháňajú malé deti s veľkou predstavivosťou. Stačí otvoriť vrecká s LEGO kockami a hra sa môže ihneď začať!
  • Súčasťou tejto stavebnice je jednoduchý tlačený návod na stavanie a Instructions PLUS, interaktívny návod na stavanie pre začínajúcich staviteľov. K dispozícii v bezplatnej aplikácii LEGO Life pre inteligentné zariadenia.
  • Rozpútajte zábavu a vzrušenie z LEGO City stavebníc s budovami, vozidlami a postavami, ktoré podnecujú neobmedzenú tvorivú hru a zároveň pomáhajú vašim deťom rozvíjať svoje fyzické zručnosti a sebavedomie.
  • LEGO kocky boli navrhnuté podľa najvyšších štandardov v odvetví, aby sa zaistilo, že LEGO City stavebnice budú konzistentné, kompatibilné a bude ich možno vždy ľahko spájať a rozdeľovať. ● V spoločnosti LEGO Group LEGO City dieliky dôsledne testujeme: hádžeme nimi, stláčame, skrúcame, nahrievame, škrabeme a naťahujeme ich. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

LEGO 60257 Benzínová stanica bolo vydané v roku 2020. Sada obsahuje 354 súčiastky. Sada obsahuje 4 minifigúrky a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 5 rokov.
LEGO
S_60257-1_N_S_0
Novinka
163 položky
5702016617917
673419319256
Číslo
60257-1
EAN
5702016617917
Hmotnosť
38.2 x 26.2 x 7.05 cm
Rozmery balenia (dxšxv)
0.685 KG
Téma
LEGO City
Vydané v
2020
Počet dielov
354
Množstvo minifigúrok
4
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
5+
Vyžadujú sa batérie
Nie
Postavenie
Retired
chat Komentáre (0)