LEGO 60267 Safari off-roader
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 60267 Terénne auto na safari


  • Nový.

24,78 € S DPH

20,65 € Bez DPH

check Na sklade

Najlacnejší prepravca: DPD Pickup Point. 14,99 € doručenie streda 29 mája.

Najrýchlejší nosič: DPD. 15,99 € doručenie streda 29 mája.

Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO CityAlle LEGO

Popis LEGO 60267 Terénne auto na safari

Zábavná stavebnica so safari divočinou pre deti!

Deti sa zbláznia od nadšenia z tejto dobrodružnej stavebnice LEGO City Terénne auto na safari (60267). Obsahuje odolné terénne vozidlo s pruhovaným, zebrím vzorom a stojanom na fotoaparát, odoberateľným strešným nosičom a skvelým príslušenstvom. Fantázia detí môže ísť na doraz, keď budú pomáhať prieskumníkom postaviť tábor na dokonalé fotenie divokých zvierat. Obsahuje kopec skvelých funkcií k hľadáte akčnú stavebnicu, ktorú si deti zamilujú, toto je vaša voľba. S úžasným terénnym autom, figúrkami levice a papagája, ako aj dvomi minifigúrkami prieskumníkov s ďalekohľadom, fotoaparátom a zábavným kostýmom stromu je scéna pripravená na vzrušujúce dobrodružstvá na safari. Zábavné stavanie a hra pre deti vo veku od piatich rokov Táto stavebnica série LEGO City Veľké vozidlá ponúka zábavnú, samostatnú hru a stavanie a obsahuje jednoduchý návod na stavanie pre začínajúcich LEGO staviteľov. Realistické vozidlá, doplnky a zábavné postavy stimulujú nápaditú a neobmedzenú hru na postavy u detí vo veku od piat

LEGO 60267 Terénne auto na safari je jednou z mnohých sád LEGO City témy.

Vlastnosti

  • Rozpútajte divokú zábavu LEGO City hračiek s touto stavebnicou terénneho auta na safari. Bola vytvorená tak, aby inšpirovala neobmedzenú, samostatnú hru na postavy na základe situácií zo skutočného života.
  • Čo je v balení? Všetko, čo dieťa potrebuje na safari! Je tu odolné terénne vozidlo so zebrím vzorom, kostým stromu pre fotografa, dve minifigúrky prieskumníkov a figúrky levice a papagája.
  • Terénne auto na safari má odoberateľný strešný nosič, ktorý unesie kostým stromu pre fotografa, a stojan na fotoparát pre dokonalý záber. Deti tiež môžu túto stavebnicu kombinovať s ďalšími originálnymi LEGO stavebnicami. Výsledkom bude zábavná hra a cool scénky na vystavenie.
  • Táto stavebnica LEGO City Terénne auto na safari (60267) predstavuje skvelý darček na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre deti vo veku od piatich rokov, ktoré milujú modely vozidiel a hračky na hru na postavy. Vyžaduje len základné stavebné zručnosti.
  • Po zostavení meria terénne auto na safari viac než 10 cm na výšku, 16 cm na dĺžku a 6 cm na šírku. To je dosť priestoru na uloženie všetkej výbavy, ktorú deti potrebujú na úspešné safari.
  • Vyžaduje táto stavebnica batérie? Nie. Poháňajú ju malé deti s veľkou predstavivosťou, takže hra sa môže ihneď začať!
  • S touto LEGO City stavebnicou sa deti rýchlo dostanú do hry. Vnútri nájdete jednoduchý tlačený návod na stavanie. Stačí otvoriť vrecká s kockami a vrhnúť sa na zábavu!
  • Dobrodružné stvaebnice LEGO City Veľké vozidlá obsahujú realistické vozidlá a zábavné postavy, ktoré podnecujú neobmedzenú tvorivú hru a zároveň pomáhajú deťom rozvíjať fyzické zručnosti a budovať sebavedomie.
  • LEGO kocky boli navrhnuté podľa najvyšších štandardov v odvetví, aby sa zaistilo, že LEGO City stavebnice budú konzistentné, kompatibilné a bude ich možno vždy ľahko spájať a rozdeľovať. ●LEGO kocky a dieliky dôsledne testujeme. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

LEGO 60267 Terénne auto na safari bolo vydané v roku 2020. Sada obsahuje 168 súčiastky. Sada obsahuje 2 minifigúrky a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 5 rokov.
LEGO
S_60267-1_N_S_0
Novinka
141 položky
5702016618013
673419319355
Číslo
60267-1
EAN
5702016618013
Hmotnosť
26.2 x 19.1 x 6.1 cm
Téma
LEGO City
Vydané v
2020
Počet dielov
168
Rozmery balenia (dxšxv)
0.34 KG
Množstvo minifigúrok
2
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
5+
Vyžadujú sa batérie
Nie
Postavenie
Retired
chat Komentáre (0)