LEGO 60279 Špeciálne hasičské zásahové vozidlo
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 60279 Špeciálne hasičské zásahové vozidlo


 • Nový.

9,91 € S DPH

8,26 € Bez DPH

check Na sklade

Najlacnejší prepravca: DPD Pickup Point. 13,99 € doručenie sobota 9 marca.

Najrýchlejší nosič: DPD. 15,99 € doručenie sobota 9 marca.

Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO CityAlle LEGO

Popis LEGO 60279 Špeciálne hasičské zásahové vozidlo

Úžasné hasičské auto pre deti

Dodajte detskej hre vzrušenie so špeciálnym hasičským zásahovým vozidlom (60279) zo série LEGO City. Deti môžu auto ovládať tak, že ho naklonia doľava a doprava, prípadne môžu odsunúť horiace LEGO polená pomocou predného pluhu a uhasiť ich dielikmi vody. S hasičom zo série LEGO City na scéne táto stavebnica skutočne podnieti fantáziu detí.

Zábavné a ľahké stavanie
Súčasťou balenia hasičského auta je tlačený návod a návod Instructions PLUS, ktorý je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO Building Instructions pre smartfóny a tablety. Interaktívny návod s úžasnými nástrojmi na zväčšenie, otáčanie a zobrazovanie rýchlo pomáha nádejným LEGO staviteľom stať sa majstrami staviteľmi.

Prebuďte v deťoch tvorivosť
Vďaka hasičským setom zo série LEGO City si deti užijú neobmedzené dobrodružstvá a príbehy plné akcie, ktoré napodobňujú skutočné situácie zo života. Vďaka širokej škále budov plných prvkov, realistických vozidiel a zábavných postáv môžu deti vstúpiť do sveta fantázie a tvorivosti.

LEGO 60279 Špeciálne hasičské zásahové vozidlo je jednou z mnohých sád LEGO City témy.

Vlastnosti

 • Stavebnica hasičského auta je skvelým vstupom do vzrušujúceho sveta LEGO City, v ktorom sa deti stanú hrdinami všedného dňa v hrách na realistické hasičské dobrodružstvá. Vhodné pre deti vo veku od 5 rokov.
 • Čo je v balení? Táto stavebnica hasičského zásahového vozidla (60279) zo série LEGO City obsahuje hasičské auto s pluhom, hasičskou tryskou, horiace LEGO polená a minifigúrku hasiča so štýlovou helmou.
 • Nakláňaním auta naľavo a napravo môžu deti ovládať riadenie hasičského vozidla, pomocou predného pluhu môžu odsunúť LEGO plamene z cesty a vystreľovaním vodných dielikov z trysky plamene zahasiť.
 • Táto hasičská LEGO stavebnica je skvelým darčekom na každú príležitosť. Je dokonalou voľbou pre chlapcov a dievčatá vo veku nad 5 rokov a na jej postavenie stačia len základné zručnosti.
 • Po zostavení hasičské zásahové vozidlo meria vyše 6 cm na výšku, 10 cm na dĺžku a 5 cm na šírku.
 • Súčasťou sú LEGO doplnky, ako sú megafón, požiarna helma a horiace polená.
 • Obsahuje tlačený návod a interaktívny návod Instructions PLUS, ktorý je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO Building Instructions pre inteligentné zariadenia. Táto interaktívna príručka deťom pomôže stať sa skutočnými majstrami staviteľmi!
 • LEGO City hasičské hračky obsahujú farebné budovy, skvelé vozidlá a zábavné postavičky, ktoré podnecujú detskú predstavivosť a hru na postavy pri vytváraní nekonečných dobrodružstiev v situáciách pripomínajúcich skutočný život.
 • Hľadáte kvalitnú hračku pre deti? Všetky LEGO City dieliky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a zakaždým sa ľahko spájajú a oddeľujú.
 • Keďže kladieme dôraz na bezpečnosť, LEGO City kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

LEGO 60279 Špeciálne hasičské zásahové vozidlo bolo vydané v roku 2021. Sada obsahuje 87 súčiastky. Sada obsahuje 1 minifigúrku a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 5 rokov.
LEGO
S_60279-1_N_S_0
Novinka
345 položky
5702016912043
673419338523
Číslo
60279-1
EAN
5702016912043
Hmotnosť
15.7 x 14.1 x 4.5 cm
Téma
LEGO City
Vydané v
2021
Počet dielov
87
Rozmery balenia (dxšxv)
0.125 KG
Množstvo minifigúrok
1
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
5+
Vyžadujú sa batérie
Nie
Postavenie
Retired
chat Komentáre (0)