LEGO 60291 Rodinný dom
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Vypredané

LEGO 60291 Rodinný dom


Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO CityAlle LEGO

Popis LEGO 60291 Rodinný dom

Prepracovaná stavebnica eko-domu pre deti

LEGO City rodinný dom (60291) je vybavený salónikom, kuchyňou, izbou na koníčky, spálňou, kúpeľňou a množstvom ekologických doplnkov, ako sú solárne panely, nabíjacia stanica a štýlový elektromobil. Súčasťou balenia sú aj cestné doštičky, ktorými môžu deti svoju sadu rozšíriť a vybudovať si tak vlastné mesto. Okrem toho ich čakajú hodiny hier nabité fantáziou vďaka celej rodinke minifigúrok a figúrke labradorského retrívera.Skvelý staviteľský zážitok pre deti od 5 rokovSada sa dodáva so zrozumiteľným tlačeným návodom a Instructions PLUS, ktorý je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO Building Instructions pre smartfóny a tablety. Tento interaktívny návod má nástroje na približovanie a otáčanie modelu, s ktorými sa LEGO stavitelia stanú majstrami.Úžasné hračky pre chlapcov a dievčatáLEGO City stavebnice ponúkajú neobmedzené hry založené na životných udalostiach plné prepracovaných budov, realistických áut a zábavných postáv, ktoré spolu tvoria príjemný a zábavný staviteľský zážitok.

LEGO 60291 Rodinný dom je jednou z mnohých sád LEGO City témy.

Vlastnosti

  • Táto pôsobivá stavebnica LEGO City Rodinný dom (60291) je domovom množstva zábavných prvkov a detailov, ktoré povedú k nespočetným hodinám nápaditej hry chlapcov a dievčat vo veku od piatich rokov.
  • Čo je v balení? Všetko, čo deti potrebujú na vytvorenie trojpodlažného ekodomu so solárnymi panelmi, nabíjacou stanicou, elektromobilom a viac. Okrem toho obsahuje minifigúrky mamky, ocka, dcéry a syna a figúrku labradorského retrívera.
  • Rodinný dom je plný realistických detailov, ktoré si deti obľúbia. A obsahuje tiež systém LEGO City podložiek s cestou, pomocou ktorých ho deti môžu prepojiť s inými stavebnicami a vytvoriť si vlastné mesto!
  • Stavebnica LEGO City Rodinný dom sa skvelo hodí ako darček na Vianoce, narodeniny alebo akúkoľvek inú príležitosť pre fanúšikov série LEGO City a deti od 5 rokov, ktoré milujú tvorivú hru!
  • Po zostavení meria rodinný dom viac než 22 cm na výšku, 25 cm na šírku a 25 cm do hĺbky. elektromobil má rozmery 5 cm na výšku, 11 cm na dĺžku a 4 cm na šírku.
  • Medzi LEGO doplnkami deti nájdu meč, gitaru a reproduktor, maliarsky štetec a vedro, rádio, trofej, hokejky, hernú konzolu a plochý televízor.
  • Obsahuje tlačený návod a interaktívny návod Instructions PLUS, ktorý je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO Building Instructions pre inteligentné zariadenia. Táto interaktívna príručka deťom pomôže stať sa skutočnými majstrami staviteľmi!
  • LEGO City súpravy obsahujú farebné stavby, skvelé hračkárske vozidlá a zábavné postavičky. To všetko podnecujeu detí tvorivú hru na postavy a vymýšľanie si nekonečných dobrodružných príbehov v realistickom prostredí.
  • Všetky LEGO kocky a dieliky vyrábame v súlade s prísnymi normami v oblasti kvality s cieľom zaistiť, aby boli konzistentné, kompatibilné a zábavné - robíme to tak už od roku 1958.
  • LEGO City stavebnice dôkladne testujeme s cieľom zaistiť, aby každá sada spĺňala prísne normy v oblasti bezpečnosti.

LEGO 60291 Rodinný dom bolo vydané v roku 2021. Sada obsahuje 388 súčiastky. Sada obsahuje 4 minifigúrky a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 5 rokov.
LEGO
S_60291-1_N_S_0
5702016911527
673419338868
Číslo
60291-1
EAN
5702016911527
Hmotnosť
37.8 x 35.4 x 7.05 cm
Rozmery balenia (dxšxv)
1.02 KG
Téma
LEGO City
Vydané v
2021
Počet dielov
388
Množstvo minifigúrok
4
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
5+
Vyžadujú sa batérie
Nie
Postavenie
Retired
chat Komentáre (0)