LEGO 60292 Centrum mestečka
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 60292 Centrum mestečka


 • Nový.

138,83 € S DPH

115,69 € Bez DPH

check Na sklade

Najlacnejší prepravca: DPD Pickup Point. 14,99 € doručenie utorok 25 júna.

Najrýchlejší nosič: DPD. 15,99 € doručenie utorok 25 júna.

Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO CityAlle LEGO

Popis LEGO 60292 Centrum mestečka

Prémiová stavebnica centra LEGO mestečka plná zábavy!

Dajte deťom možnosť vžiť sa do seriálu LEGO City Adventures s touto prémiovou stavebnicou centra mestečka (60292) od LEGO City. Nájdu tam pizzeriu, recyklačnú stanicu, autoumyvárku, nabíjaciu stanicu na elektromobily, dódžó, park s autíčkom pre deti a zábavné minifigúrky postáv z LEGO City. Nechýbajú ani LEGO City cestné doštičky, vďaka ktorým môžu deti svoju stavebnicu prepojiť s inými súpravami a mesto rozšíriť celkom podľa vlastných predstáv!Skvelý darček pre deti od 6 rokovTáto stavebnica sa dodáva s jednoduchým tlačeným návodom a interaktívnym návodom Instructions PLUS, ktorý má úžasné nástroje na zobrazovanie modelu, vďaka ktorým sa deti stanú majstrami staviteľmi. Je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO Building Instructions pre smartfóny a tablety.Tvorivý svet LEGO CityStavebnice LEGO City sú zdrojom podmanivého herného zážitku plného prepracovaných budov, realistických vozidiel a zábavných postáv, ktoré podnecujú nápadité a neobmedzené hry založené na skutočnom živote.

LEGO 60292 Centrum mestečka je jednou z mnohých sád LEGO City témy.

Vlastnosti

 • Táto prémiová stavebnica centra mestečka zo série LEGO City (60292) obsahuje do detailov prepracované budovy, štýlové vozidlá a zábavné postavy zo seriálu LEGO City Adventures. Je odmenou pre deti vo veku od 6 rokov!
 • Obsahuje LEGO cestné doštičky a dieliky potrebné na to, aby si deti mohli postaviť pizzeriu, autoumyvárku, dódžó, park, recyklačnú stanicu, dodávku, elektromobil, motorku a bicykel. Nechýba ani 8 minifigúrok a figúrky bábätka a vodiaceho psa.
 • Táto LEGO stavebnica má mnoho realistických funkcií. Deti môžu do autoumývarky zaviesť vozidlá, ktoré vyčistia otáčajúce sa kefy, so žeriavom dodávky nazbierať koše na recykláciu a mnoho ďalšieho.
 • Táto stavebnica centra mestečka zo série LEGO City je pôsobivým darčekom na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre fanúšikov seriálu LEGO City Adventures a deti, ktoré zbožňujú tvorivé hry.
 • Po zostavení táto stavebnica centra mestečka LEGO City meria vyše 24 cm na výšku, 41 cm na šírku a 44 cm do hĺbky.
 • Stavebnica sa dodáva s doplnkami, ako sú škatule a naberačka na pizzu. Nechýbajú ani LEGO cestné doštičky, pomocou ktorých môžu deti pripojiť ďalšie LEGO stavebnice a postaviť si vlastné mesto!
 • Obsahuje tlačený návod a interaktívny návod Instructions PLUS, ktorý je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO Building Instructions pre inteligentné zariadenia. Táto interaktívna príručka deťom pomôže stať sa skutočnými majstrami staviteľmi!
 • LEGO City súpravy s motívom mesta obsahujú farebné stavby, skvelé hračkárske vozidlá a zábavné postavičky. To všetko podnecuje u detí nápaditú hru na postavy a vymýšľanie si nekonečných dobrodružných príbehov v realistickom prostredí.
 • Všetky LEGO kocky a dieliky vyrábame v súlade s prísnymi normami v oblasti kvality s cieľom zaistiť, aby boli konzistentné, kompatibilné a zábavné - robíme to tak už od roku 1958.
 • LEGO City stavebnice dôkladne testujeme s cieľom zaistiť, aby každý set spĺňal prísne normy v oblasti bezpečnosti.

LEGO 60292 Centrum mestečka bolo vydané v roku 2021. Sada obsahuje 790 súčiastky. Sada obsahuje 9 minifigúrky a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 6 rokov.
LEGO
S_60292-1_N_S_0
Novinka
65 položky
5702016912012
673419338967
Číslo
60292-1
EAN
5702016912012
Hmotnosť
48 x 37.8 x 9.4 cm
Rozmery balenia (dxšxv)
1.735 KG
Téma
LEGO City
Vydané v
2021
Počet dielov
790
Množstvo minifigúrok
9
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
6+
Vyžadujú sa batérie
Nie
Postavenie
Retired
chat Komentáre (0)