LEGO 70427 Welkom bij Hidden Side
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 70427 Vitaj v Hidden Side


 • Nový.

24,78 € S DPH

20,65 € Bez DPH

check Na sklade

Najlacnejší prepravca: DPD Pickup Point. 14,99 € doručenie utorok 23 apríla.

Najrýchlejší nosič: DPD. 15,99 € doručenie utorok 23 apríla.

Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO Hidden SideAlle LEGO

Popis LEGO 70427 Vitaj v Hidden Side

Úžasná LEGO hračka honby na duchov pre deti s využitím aplikácie

Fanúšikovia virtuálnej reality a videohier si zamilujú úžasný svet LEGO Hidden Side, kde sa fyzický a digitálny svet prelínajú do úžasného zážitku z rozšírenej reality (AR) pre jedného alebo viacerých hráčov. Táto hračka honby na duchov Vitajte v Hidden Side (70427) v sebe spája otvorenú tvorivú hru LEGO stavebníc s aplikáciou. Interakcia s modelom tak spúšťa udalosti v digitálnom svete. Digitálna interaktívna stavebnica pre deti Pri použití inteligentného zariadenia s bezplatnou aplikáciou LEGO s využitím rozšírenej reality tento strašidelný model odhaľuje svet duchov. Deti tak môžu loviť duchov, bojovať s hlavným duchom Lady e a objavovať a riešiť záhady, či už samostatne alebo online s priateľmi. A štyri minifigúrky zaručujú, že je tu vždy priestor na nápaditú hru na postavy! Vitajte v Hidden Side LEGO Hidden Side sa odohráva vo vymyslenom mestečku Newbury, kde duchovia strašia ľudí a budovy. Zážitok z hry s využitím rozšírenej reality neustále vylepšujeme novým obsahom, duchmi a špeciálnymi u

LEGO 70427 Vitaj v Hidden Side je jednou z mnohých sád LEGO Hidden Side témy.

Vlastnosti

 • Táto LEGO Hidden Side stavebnica v sebe spája otvorenú, tvorivú hru LEGO stavebníc s aplikáciou, ktorá ponúka úžasný zážitok z hry s využitím rozšírenej reality pre jedného alebo viacerých hráčov. Dokonalá voľba pre deti vo veku od siedmich rokov.
 • Čo je v balení? Digitálny interaktívny model strašidelného metra LEGO Hidden Side so zábavnými funkciami a vlastnosťami, ako aj minifigúrkami lovca duchov Jacka a posadnutého Axela Chopsa, Scrimpera a Waylona.
 • Pri použití inteligentného zariadenia s aplikáciou pre rozšírenú realitu LEGO Hidden Side tento strašidelný model odhaľuje úžasný digitálny svet. Deti následne môžu loviť duchov, riešiť záhady a bojovať s hlavným duchom Lady e.
 • Hľadáte skvelý darček na narodeniny alebo pri inej príležitosti pre deti vo veku od siedmich rokov? Táto stavebnica LEGO Hidden Side je skvelým darčekom pre fanúšikov LEGO stavebníc a deti, ktoré zbožňujú virtuálnu realitu a digitálne hry.
 • Po zostavení meria model LEGO Vitajte v Hidden Side (70427) viac než 17 cm na výšku, 22 cm na šírku a 13 cm do hĺbky.
 • Stavebnica bez batérií. Aplikácia Hidden Side využívajúca rozšírenú realitu je kompatibilná s vybranými zariadeniami so systémom iOS a Android. Kompatibilitu si môžete overiť na www.LEGO.com/devicecheck. Pred pripojením sa na internet by si deti mali vypýtať povolenie od rodičov.
 • Začať hru s touto stavebnicou s využitím aplikácie s rozšírenou realitou LEGO Hidden Side je jednoduché. Jej súčasťou je jednoduchý návod na stavanie vbalení aj na internete. Stačí teda otvoriť vrecká s kockami a zábava sa môže začať!
 • LEGO Hidden Side sa odohráva vo vymyslenom mestečku Newbury, kde duchovia strašia ľudí a budovy. Zážitok z hry s využitím rozšírenej reality neustále vylepšujeme novým obsahom, duchmi a udalosťami.
 • Stavebnice LEGO Hidden Side spĺňajú najprísnejšie normy v odvetví a kritériá na kvalitu, aby sme zabezpečili, že všetky LEGO kocky a dieliky budú konzistentné, kompatibilné a budú sa dať jednoducho pripojiť ajodpojiť.
 • V spoločnosti LEGO Group kocky a dieliky dôsledne testujeme: hádžeme nimi, nahrievame, stláčame, skrúcame, a analyzujeme ich. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

LEGO 70427 Vitaj v Hidden Side bolo vydané v roku 2020. Sada obsahuje 189 súčiastky. Sada obsahuje 4 minifigúrky a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 7 rokov.
LEGO
S_70427-1_N_S_0
Novinka
23 položky
5702016616088
673419317672
Číslo
70427-1
EAN
5702016616088
Hmotnosť
26.2 x 19.1 x 6.1 cm
Téma
LEGO Hidden Side
Vydané v
2020
Počet dielov
189
Rozmery balenia (dxšxv)
0.375 KG
Množstvo minifigúrok
4
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
7+
Vyžadujú sa batérie
Nie
Postavenie
Retired
chat Komentáre (0)