LEGO 70433 J.B.'s duikboot
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Vypredané

LEGO 70433 Ponorka J.B.


Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO Hidden SideAlle LEGO

Popis LEGO 70433 Ponorka J.B.

Deti môžu loviť samy alebo spoločne v digitálnom svete hlboko pod hladinou mora

Predstavujeme vám Hidden Side, kde sa spája reálny svet s digitálnym. Stavebnica LEGO Hidden Side Ponorka J.B. (70433) kombinuje zostaviteľnú ponorku a scénu morského dna s pokročilou technológiou aplikácie. Výsledkom je neuveriteľný zážitok z hry v rozšírenej realite pre jedného alebo viacerých hráčov. Úžasne interaktívna stavebnica
Táto ponorka J.B. pri použití inteligentného zariadenia s aplikáciou pre rozšírenú realitu LEGO Hidden Side odhaľuje strašidelný digitálny svet hlboko pod hladinou mora. Deti následne môžu objavovať a loviť duchov, riešiť záhady a bojovať s hlavným duchom Kreatoru. S minifigúrkami Parker, Vaughna Geista a sochy zla a figúrkou žraloka sa deti môžu tak ako oni ponoriť do sveta kreatívnej hry využívajúcej praktické zručnosti. Neustále sa meniaci zážitok vo svete LEGO Hiden Side
Súpravy LEGO Hidden Side prenášajú na LEGO modely interaktívnu hru s využitím rozšírenej reality. Tento zážitok zo zmiešanej reality neustále vylepšujeme novým obsahom, duchmi a špeciálnymi udalosťami. Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu pre rozšírenú realitu Hidden Side pre vybrané smartfóny a tablety a naskenujte tento model, ktorý násle

LEGO 70433 Ponorka J.B. je jednou z mnohých sád LEGO Hidden Side témy.

Vlastnosti

  • Stavebnica s ponorkou J.B. a scénou morského dna Zálivu duší zo série LEGO Hidden Side prináša deťom možnosť spojiť hru s reálnymi modelmi a digitálnu hru do úžasného zážitku v rozšírenej realite pre jedného alebo viacerých hráčov.
  • Čo je v balení? Táto LEGO stavebnica s rozšírenou realitou obsahuje digitálne interaktívnu hračku ponorky s motívom Hidden Side a scénu morského dna, minifigúrky Parker, Vaughna Geista a sochy zla a tiež figúrku žraloka.
  • Model ponorky J.B. pri použití inteligentného zariadenia s aplikáciou pre rozšírenú realitu LEGO Hidden Side odhaľuje strašidelný digitálny svet hlboko pod hladinou mora. Deti môžu následne riešiť záhady, hľadať štýlové predmety a bojovať s duchmi.
  • Stavebnica LEGO Hidden Side Ponorka J.B. sa skvelo hodí ako darček na Vianoce, narodeniny alebo akúkoľvek inú príležitosť pre LEGO fanúšikov a deti od 7 rokov, ktoré milujú tvorivú digitálnu hru!
  • Zostavený model ponorky J.B. (70433) zo série LEGO Hidden Side meria vyše 21 cm navýšku, 19 cm na dĺžku a 10 cm na šírku.
  • Stavebnica bez potreby použitia batérií. Aplikácia Hidden Side využívajúca rozšírenú realitu je kompatibilná s vybranými zariadeniami so systémom iOS a Android. Kompatibilitu si môžete overiť na www.LEGO.com/devicecheck. Pred pripojením sa na internet by si deti mali vypýtať povolenie od rodičov.
  • Táto stavebnica LEGO Hidden Side s využitím rozšírenej reality obsahuje jednoduchý návod na stavanie, ktorý je dostupný aj na internete. Tak teda roztrhnite vrecúška s kockami a ponorte sa do hĺbok newburského Zálivu duší!
  • LEGO Hidden Side sa odohráva vo vymyslenom mestečku Newbury, kde duchovia strašia ľudí a budovy. Zážitok z hry s využitím rozšírenej reality neustále vylepšujeme novým obsahom, duchmi a udalosťami.
  • Stavebnice LEGO Hidden Side boli navrhnuté v súlade s najprísnejšími normami a kritériami v odvetví. Vďaka tomu sú LEGO kocky a dieliky konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spojiť aj oddeliť.
  • V spoločnosti LEGO Group dôsledne testujeme naše LEGO Hidden Side kocky a dieliky. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

LEGO 70433 Ponorka J.B. bolo vydané v roku 2020. Sada obsahuje 224 súčiastky. Sada obsahuje 3 minifigúrky a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 7 rokov.
LEGO
S_70433-1_N_S_0
5702016616149
673419317733
Číslo
70433-1
EAN
5702016616149
Hmotnosť
26.2 x 19.1 x 4.6 cm
Téma
LEGO Hidden Side
Vydané v
2020
Počet dielov
224
Rozmery balenia (dxšxv)
0.32 KG
Množstvo minifigúrok
3
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
7+
Vyžadujú sa batérie
Nie
Postavenie
Retired
chat Komentáre (0)