LEGO 70434 Bovennatuurlijke racewagen
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 70434 Nadprirodzené pretekárske auto


 • Nový.

29,74 € S DPH

24,79 € Bez DPH

check Na sklade

Najlacnejší prepravca: DPD Pickup Point. 14,99 € doručenie streda 29 mája.

Najrýchlejší nosič: DPD. 15,99 € doručenie streda 29 mája.

Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO Hidden SideAlle LEGO

Popis LEGO 70434 Nadprirodzené pretekárske auto

LEGO stavebnica na lovenie duchov s podporou rozšírenej reality pre deti

Deti milujú úžasný svet Hidden Side, ktorý v sebe spája reálny a digitálny svet. Stavebnica LEGO Hidden Side Nadprirodzené pretekárske auto (70434) kombinuje zostaviteľný model s aplikáciou. Spolu ponúkajú zážitok zo zmiešanej hry pre jedného alebo viacerých hráčov, v rámci ktorého interakcia s hračkou spúšťa udalosti v digitálnom svete.

Multifunkčná a digitálne interaktívna
Nadprirodzené pretekárske auto pri použití smartfónu alebo tabletu s aplikáciou pre rozšírenú realitu LEGO Hidden Side odhaľuje strašidelný svet Hidden Side. Deti následne môžu objavovať, riešiť záhady, loviť duchov a bojovať s hlavným duchom Maxine Turbo v digitálnom svete nabitom akciou. Deti tiež môžu premodelovať kolesá auta z jazdného režimu na letový a tešiť sa z dobrodružstiev s využitím praktických zručností s minifigúrkami Jacka, Vaughna a tieňového bojovníka a figúrkou psíka Spencera.

Neustále sa meniaci svet Hidden Side
Hračky LEGO Hidden Side prinášajú do LEGO modelov interaktívnu rozšírenú realitu. Zážitok z hry neustále vylepšujeme novým obsahom, duchmi a špeciálnymi udalosťami.

LEGO 70434 Nadprirodzené pretekárske auto je jednou z mnohých sád LEGO Hidden Side témy.

Vlastnosti

 • Deti od 7 rokov budú zbožňovať túto súpravu LEGO Hidden Side so štýlovým pretekárskym autom, ktorá spája tvorivú zábavu v LEGO štýle s digitálnou hrou. Výsledkom je úžasný zážitok z rozšírenej reality pre jedného alebo viacerých hráčov.
 • Čo je v balení? Táto LEGO stavebnica s využitím rozšírenej reality obsahuje digitálne interaktívne pretekárske auto zo sveta Hidden Side so skvelými funkciami a vlastnosťami. Nájdete v nej nájdete minifigúrky Jacka, Vaughna a tieňového bojovníka, ako aj figúrku psíka Spencera.
 • Toto LEGO pretekárske auto sa dá pretransformovať použitím inteligentného zariadenia s bezplatnou LEGO aplikáciu pre rozšírenú realitu. Deti následne môžu riešiť záhady, loviť duchov a bojovať proti hlavnému duchovi Maxine Turbo v strašidelnom digitálnom svete.
 • Táto hračka LEGO Hidden Side je ideálna pre fanúšikov LEGO stavania a deti vo veku od 7 rokov, ktoré milujú virtuálnu realitu a videohry. Skvelo sa hodí ako darček na Vianoce, narodeniny alebo na akúkoľvek inú príležitosť!
 • Zostavený model nadprirodzeného pretekárskeho auta (70434) s využitím rozšírenej reality zo série LEGO Hidden Side meria vyše 7 cm na výšku, 19 cm na dĺžku a 11 cm na šírku.
 • Stavebnica bez potreby použitia batérií. Aplikácia Hidden Side využívajúca rozšírenú realitu je kompatibilná s vybranými zariadeniami so systémom iOS a Android. Kompatibilitu si môžete overiť na www.LEGO.com/devicecheck. Pred pripojením sa na internet by si deti mali vypýtať povolenie od rodičov.
 • Začať hru s touto stavebnicou LEGO Hidden Side využívajúcou rozšírenú realitu je jednoduché. Vnútri balenia aj na internete nájdete jednoduchý návod na stavanie. Takže stačí otvoriť vrecká s kockami a zábava sa môže začať.
 • LEGO Hidden Side sa odohráva vo vymyslenom mestečku Newbury, kde duchovia strašia ľudí a budovy. Zážitok z hry s využitím rozšírenej reality neustále vylepšujeme novým obsahom, duchmi a udalosťami.
 • Kocky stavebníc v sérii LEGO Hidden Side boli navrhnuté podľa najprísnejších noriem a kritérií v odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a dajú sa vždy ľahko spájať a oddeľovať.
 • LEGO Hidden Side kocky a dieliky dôsledne testujeme. Chceme sa tak uistiť, že každá LEGO hračka spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

LEGO 70434 Nadprirodzené pretekárske auto bolo vydané v roku 2020. Sada obsahuje 244 súčiastky. Sada obsahuje 3 minifigúrky a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 7 rokov.
LEGO
S_70434-1_N_S_0
Novinka
4 položky
5702016616156
673419318754
Číslo
70434-1
EAN
5702016616156
Hmotnosť
35.4 x 19.1 x 7 cm
Téma
LEGO Hidden Side
Vydané v
2020
Počet dielov
244
Rozmery balenia (dxšxv)
0.438 KG
Množstvo minifigúrok
3
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
7+
Vyžadujú sa batérie
Nie
Postavenie
Retired
chat Komentáre (0)