LEGO 71360 Avonturen met Mario starter set
zoom_out_map
Výpredaj!-20%

LEGO 71360 Dobrodružstvo s Mariom - štartovací set


 • Nový.

47,60 € S DPH

39,66 € Bez DPH

59,49 €-20%

check Na sklade

Najlacnejší prepravca: DPD Pickup Point. 14,99 € doručenie utorok 23 apríla.

Najrýchlejší nosič: DPD. 15,99 € doručenie utorok 23 apríla.

Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO Super MarioAlle LEGO

Popis LEGO 71360 Dobrodružstvo s Mariom - štartovací set

Štartovací set pre dobrodružstvá zo sveta LEGO Mario naživo!

Stavebnica Dobrodružstvo s Mariom - štartovací set (71360) od LEGO Super Mario umožní deťom stretnúť sa s obľúbenou postavičkou v skutočnom svete. Stavebnica obsahuje LEGO Mario figúrku, ktorá okamžite reaguje prostredníctvom LCD obrazoviek a reproduktoru. Hráči získavajú virtuálne mince tak, že prechádzajú s LEGO Mariom od štartovného potrubia až na koniec úrovne cez otáčavé platformy a oblaky, ? blok a super súboje s hračkárskymi figúrkami Goombu a Bowsera Juniora. Preskladajte kocky a vytvorte nové náročné úrovne.

ešte viac možností hry
Pre ešte viac možností hry s touto hračkou pre deti je k dispozícii aj bezplatná aplikácia LEGO Super Mario. Má funkciu priblíženia a otočenia, ktoré robia stavanie jednoduchším, poskytuje návrhy na ďalšie kreatívne možnosti skladania a hrania a tiež obsahuje bezpečné fórum na zdieľanie nápadov s kamarátmi.

Nekonečný Mario!
Súpravy zo série LEGO Super Mario sa parádne hodia na samostatnú hru či skupinové súboje a prinášajú obľúbenú postavičku celej rodiny do skutočného sveta. Začiatočnícka súprava a rozšírenia ponúkajú nekonečné výzvy a podporujú schopnosť riešiť náročné situácie.

LEGO 71360 Dobrodružstvo s Mariom - štartovací set je jednou z mnohých sád LEGO Super Mario témy.

Vlastnosti

 • Vďaka stavebnici Dobrodružstvo s Mariom - štartovací set (71360) môžu fanúšikovia objaviť zábavou nabitý svet LEGO Super Mario. Sada obsahuje 7 akčných kociek, ktoré spúšťajú rôzne interakcie s figúrkou LEGO Maria.
 • LEGO Mario má senzory farieb ako aj LCD obrazovky v očiach, ústach a na bruchu, kde sa zobrazuje viac ako 100 rôznych okamžitých reakcií na pohyb. Súčasťou je aj reproduktor, ktorý vydáva ikonické zvuky a hudbu z videohry.
 • V tejto úžasnej súprave vyskočí LEGO Mario zo štartovacieho potrubia a beží naprieč LEGO kockami, oblačnými plošinami, ? blokmi, zbiera mince a zápolí s figúrkami Goombu a Bowsera Juniora, až kým sa nedostane na koniec.
 • Táto zberateľská 231-dielna LEGO sada je parádnym darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre deti vo veku 6 a viac rokov, ktorú môžu postaviť, tvorivo ju zapojiť do zábavných hier a učiť sa tak riešiť problémy.
 • Prestavajte začiatočnícku súpravu, skombinujte ju s rozšírením LEGO Super Mario a vytvorte ešte viac náročných úrovní a herných súbojov proti kamarátom.
 • Figúrka LEGO Mario funguje na 2 AAA batérie (nie sú súčasťou balenia) a poskytuje vysoko interaktívny zážitok z hry, kedy hráči dostávajú okamžitú spätnú väzbu a odmenu za svoju kreativitu.
 • Deti si určite obľúbia aj bezplatnú aplikáciu LEGO Super Mario, ktorá okrem množstva iných vecí obsahuje aj návod na stavanie, inšpiráciu a podnety pre ďalšie a ešte zábavnejšie možnosti hry. Zoznam kompatibilných zariadení Android a iOS nájdete na stránke LEGO.com/devicecheck.
 • Interaktívna LEGO Super Mario hracia sada sa skvelo hodí na samostatnú aj skupinovú hru a unikátnym spôsobom prináša obľúbeného hrdinu celej rodiny do skutočného života. Vďaka možnosti rozšírenia základnej sady a nekonečného prestavovania ponúka nikdy sa nekončiace kreatívne výzvy.
 • Na spájanie a oddeľovanie LEGO kociek stavitelia nepotrebujú mať schopnosti super hviezdy! Už od roku 1958 naše stavebnice spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví s cieľom zaistiť konzistentnosť a pevne držiace výtvory.
 • LEGO kocky a dieliky testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame, stláčame, skrúcame a analyzujeme ich všemožnými spôsobmi, aké si len dokážete predstaviť, aby sme mali istotu, že každá LEGO stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

LEGO 71360 Dobrodružstvo s Mariom - štartovací set bolo vydané v roku 2020. Sada obsahuje 231 súčiastky. Sada obsahuje žiadne minifigúrky a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 6 rokov.
LEGO
S_71360-1_N_S_0
Novinka
7 položky
5702016618396
673419318327
Číslo
71360-1
EAN
5702016618396
Hmotnosť
31.7 x 26.2 x 9 cm
Téma
LEGO Super Mario
Vydané v
2020
Počet dielov
231
Rozmery balenia (dxšxv)
0.51 KG
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
6+
Vyžadujú sa batérie
Áno 2x AAA
Postavenie
Available
Vrátane batérií
Nie
chat Komentáre (0)