LEGO 71364 Uitbreidingsset: Whomps lavafort
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 71364 Problémy v pevnosti Whompov - rozširujúci set


 • Nový.

24,78 € S DPH

20,65 € Bez DPH

check Na sklade

Najlacnejší prepravca: DPD Pickup Point. 14,99 € doručenie štvrtok 15 augusta.

Najrýchlejší nosič: DPD. 15,99 € doručenie štvrtok 15 augusta.

Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO Super MarioAlle LEGO

Popis LEGO 71364 Problémy v pevnosti Whompov - rozširujúci set

Skutočne úžasné rozšírenie s Whompom, Lava Bubble a mnohým ďalším!

Užite si skutočne horúcu akciu s rozširujúcim setom LEGO Super Mario (71364) Problémy v pevnosti Whompov. Súčasťou tohto modulárneho LEGO Super Mario setu je kĺzacia plošina, figúrka Whompa, ktorá stráži P Swtich (ten sa nachádza len v tomto sete!) a pancierový systém z kociek, ktorým môžete poraziť figúrku Lava Bubble. Ideálny darček pre deti, ktoré doma majú figúrku LEGO Maria zo štartovacieho setu Dobrodružstvo s Mariom (71360).

Parádna aplikácia
Bezplatná aplikácia LEGO Super Mario má intuitívny návod Instructions PLUS s parádnymi nástrojmi na zobrazovanie modelov, ktoré deťom pomôžu pri stavaní tohto modulu. Navyše zahŕňa aj kreatívne herné a staviteľské nápady a ponúka deťom bezpečnú platformu, na ktorej sa budú môcť o svoje nápady podeliť s ostatnými fanúšikmi Maria.

Nekonečný Mario!
Zberateľské sety zo série LEGO Super Mario sa parádne hodia na samostatné hry či súťaže s kamarátmi a prinášajú jedinečnú obľúbenú postavičku celej rodiny do skutočného sveta. Vďaka štartovaciemu setu, rozšíreniam a balíčkom s oblečkami si fanúšikovia môžu postaviť vlastné levely a užiť si tak neobmedzenú tvorivú zábavu.

LEGO 71364 Problémy v pevnosti Whompov - rozširujúci set je jednou z mnohých sád LEGO Super Mario témy.

Vlastnosti

 • Deti môžu vďaka tomuto zábavou nabitému rozširujúcemu setu Problémy v pevnosti Whompov (71364) dodať svojmu štartovaciemu setu Dobrodružstvo s Mariom zo série LEGO Super Mario nový akčný level.
 • Hráči si môžu postaviť vlastnú náročnú dráhu s kĺzacou plošinou, na ktorej musí LEGO Mario udržať rovnováhu (figúrka nie je súčasťou balenia). Chýbať nesmú ani figúrky Whompa a Lava Bubble a P spínač, ktorý sa nachádza len v tomto sete.
 • Deti si určite zamilujú všelijaké reakcie LEGO Maria na jeho nepriateľov. Keď porazí Whompa a aktivuje P spínač, môže prevádzať rôzne kúsky a získať tak kopec digitálnych mincí.
 • Táto 133-dielna kreatívna LEGO hračka je zábavným darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre deti vo veku nad 6 rokov, ktoré už doma majú štartovací set Dobrodružstvo s Mariom (71360). Navyše je zdrojom inšpirácie pre vlastné levely.
 • Set zostavený v základnej formácii meria vyše 8,5 cm na výšku, 22 cm na šírku a 16,5 cm do hĺbky. Možno ho však všelijako prestavať a skombinovať so štartovacím setom či inými rozširujúcimi setmi.
 • K tomuto setu nie sú potrebné žiadne batérie. Pridajte k nej figúrku LEGO Maria zo štartovacieho setu a hra sa môže začať.
 • Návod na stavanie, parádne digitálne nástroje na zobrazovanie modelu a bezpečnú platformu na zdieľanie nápadov môžu deti nájsť v bezplatnej aplikácii LEGO Super Mario. Zoznam kompatibilných zariadení Android a iOS nájdete na stránke LEGO.com/devicecheck.
 • Zberateľské sety série LEGO Super Mario prinášajú preslávenú postavičku do skutočného sveta. Fanúšikom umožňujú vytvárať a rozširovať vlastné neobmedzené levely či už v samostatnej hre, alebo spolu s kamarátmi.
 • Na spájanie a oddeľovanie LEGO kociek stavitelia nepotrebujú schopnosti Super Star! Od roku 1958 spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví s cieľom zaistiť konzistentnosť a dokonalé spájanie.
 • LEGO kocky a dieliky dôsledne testujeme a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že všetky LEGO hračky pre deti spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

LEGO 71364 Problémy v pevnosti Whompov - rozširujúci set bolo vydané v roku 2020. Sada obsahuje 133 súčiastky. Sada obsahuje žiadne minifigúrky a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 6 rokov.
LEGO
S_71364-1_N_S_0
Novinka
6 položky
5702016618433
673419319461
Číslo
71364-1
EAN
5702016618433
Hmotnosť
26.2 x 14.1 x 6.1 cm
Rozmery balenia (dxšxv)
0.215 KG
Téma
LEGO Super Mario
Vydané v
2020
Počet dielov
133
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
6+
Vyžadujú sa batérie
Nie
Postavenie
Retired
chat Komentáre (2)