LEGO 71369 Uitbreidingsset: Eindbaasgevecht op Bowsers kasteel
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 71369 Boj v Bowserovom hrade - rozšírujúci set


 • Nový.

188,42 € S DPH

157,02 € Bez DPH

check Na sklade

Najlacnejší prepravca: DPD Pickup Point. 14,99 € doručenie utorok 23 apríla.

Najrýchlejší nosič: DPD. 15,99 € doručenie utorok 23 apríla.

Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO Super MarioAlle LEGO

Popis LEGO 71369 Boj v Bowserovom hrade - rozšírujúci set

Rozširujúci set s vratkým mostom a bojom proti nepriateľskému Bowserovi!

V tomto rozširujúcom sete Boj v Bowserovom hrade (71369) si deti bezpochyby zamilujú výzvy, v ktorých musia prevracať nepriateľov, horlivo nimi triasť a udržiavať rovnováhu. Tento set s hradom je dokonalým darčekom pre deti, ktorý možno pripojiť k štartovaciemu setu (71360) zo série LEGO Super Mario. Jeho súčasťou sú veže s otočnými a vratkými plošinami, plutvy, stúpením na ktoré zdvihnete Bowserove ruky a získate prístup k bloku s otáznikom a časovému bloku, vratký most, ako aj figúrky Bowsera, Booa, Dry Bonesa a Lava Bubble.

Aplikácia plná zábavy
Intuitívny návod Instructions PLUS k tomuto setu je dostupný v bezplatnej aplikácii LEGO Super Mario. Má parádne nástroje na zobrazovanie modelov, vďaka ktorým bude stavanie ešte ľahšie a zábavnejšie. Okrem toho aplikácia ponúka zábavné a kreatívne odporúčania k hrám a stavaniu a fanúšikom ponúka bezpečnú platformu, na ktorej sa môžu podeliť o svoje nápady s ostatnými.

Neobmedzené hry
Zberateľské sety zo série LEGO Super Mario prinášajú obľúbenú postavičku celej rodiny do skutočného sveta a parádne sa hodia na samostatné hry či skupinové súboje. Pomocou modulárneho štartovacieho setu, rozšírení a balíčkov s oblečkami si fanúšikovia môžu zhotoviť vlastné levely a užiť si hodiny tvorivej zábavy.

LEGO 71369 Boj v Bowserovom hrade - rozšírujúci set je jednou z mnohých sád LEGO Super Mario témy.

Vlastnosti

 • Hráči musia v tomto akčnom rozširujúcom sete Boj v Bowserovom hrade (71369), ktorý možno pridať k štartovaciemu setu zo série LEGO Super Mario, poraziť svojich nepriateľov vo výzvach plných prevracania, trasenia a udržiavania rovnováhy.
 • Tento LEGO Super Mario set obsahuje figúrky Bowsera, Dry Bonesa, Booa a Lava Bubble. Nechýbajú ani hradné veže s otočnými a vratkými plošinami, blok s otáznikom a časový blok, ako aj mnoho ďalších prvkov, s ktorými je napínavá hra istá.
 • Deti si súboje proti hlavnému nepriateľovi Bowserovi určite zamilujú! S LEGO Mariom (figúrka nie je súčasťou balenia) môžu stúpať na plutvy a zdvihnúť tak Bowserove ruky, skákať na časový blok a blok s otáznikom a triasť mostom, až kým nespadne.
 • Táto 1 010-dielna LEGO hračka je úžasným darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre deti vo veku nad 8 rokov, ktoré už doma majú štartovací set Dobrodružstvo s Mariom (71360). Navyše je zdrojom inšpirácie pre vlastné jedinečné levely.
 • Set zostavený v základnej formácii meria vyše 23 cm na výšku, 47 cm na šírku a 34 cm do hĺbky. Možno ho však všelijako prestavať a skombinovať so štartovacím setom či inými rozširujúcimi setmi zo série LEGO Super Mario.
 • K tomuto setu nie sú potrebné žiadne batérie. Pridajte k nemu figúrku LEGO Maria zo štartovacieho setu a hra sa môže ihneď začať.
 • Návod na stavanie, digitálne nástroje na zobrazovanie modelu a bezpečnú platformu na zdieľanie nápadov môžu deti nájsť v intuitívnej bezplatnej aplikácii LEGO Super Mario. Zoznam kompatibilných zariadení Android a iOS nájdete na stránke LEGO.com/devicecheck.
 • Zberateľské sety zo série LEGO Super Mario privádzajú obľúbenú postavičku celej rodiny do skutočného sveta a fanúšikom umožňujú rôznymi spôsobmi vytvárať, rozširovať a prispôsobiť si vlastné herné výzvy, v ktorých budú súťažiť s kamarátmi.
 • Už od roku 1958 spĺňajú LEGO kocky najvyššie normy v hračkárskom odvetví. Vďaka tomu sa stále ľahko a pevne spájajú a stavitelia nepotrebujú na ich spájanie a oddeľovanie schopnosti Super Star.
 • LEGO kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme vás tak uistiť, že tento jedinečný set spĺňa najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

LEGO 71369 Boj v Bowserovom hrade - rozšírujúci set bolo vydané v roku 2020. Sada obsahuje 1010 súčiastky. Sada obsahuje žiadne minifigúrky a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 8 rokov.
LEGO
S_71369-1_N_S_0
Novinka
229 položky
5702016618488
673419319515
Číslo
71369-1
EAN
5702016618488
Hmotnosť
48 x 37.8 x 9.4 cm
Téma
LEGO Super Mario
Vydané v
2020
Počet dielov
1010
Rozmery balenia (dxšxv)
1.384 KG
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
8+
Vyžadujú sa batérie
Nie
Postavenie
Retired
chat Komentáre (0)