LEGO 71374 Nintendo entertainment System
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 71374 Nintendo entertainment System


 • Nový.

277,68 € S DPH

231,40 € Bez DPH

check Na sklade u nášho dodávateľa. O dva pracovné dni dlhšia dodacia lehota.

Najlacnejší prepravca: DPD. Zdarma doručenie streda 13 marca.

Najrýchlejší nosič: DPD Pickup Point. Zdarma doručenie streda 13 marca.

Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO Super MarioAlle LEGO

Popis LEGO 71374 Nintendo entertainment System

Postavte si hernú konzolu Nintendo entertainment System v LEGO štýle!

Ste milovníkom videohier? Hrávali ste kedysi hru Super Mario Bros.? Alebo si jednoducho chcete vo voľnom čase užiť praktickú a tvorivú činnosť? Ak je to tak, potom je tento nostalgický model LEGO Nintendo entertainment System (71374) pre vás ako stvorený.

Autentická a interaktívna
Táto zostaviteľná herná konzola Nintendo je plná realistických prvkov vrátane otváracieho priečinka na hru s funkciou uzamykania, ovládačom, pripájacím káblom a zástrčkou. Konzola sa dodáva so zostaviteľným retro televízorom, plochou 8-bitovou figúrkou Maria na posúvacej obrazovke a akčnou kockou, ktorú môže LEGO Mario zosnímať (figúrka nie je súčasťou balenia; nájdete ju v LEGO Super Mario štartovacom sete - 71360) a reagovať tak na nepriateľov, prekážky a vylepšenia v obrazovke, rovnako ako reagoval v klasickej hre Super Mario Bros.

Tvorivá zábava
Tento jedinečný set patrí do kolekcie inšpiratívnych LEGO stavebníc pre dospelých, ktoré sú skvelými darčekmi pre vás alebo iného milovníka tvorivých výstavných stavebníc.

LEGO 71374 Nintendo entertainment System je jednou z mnohých sád LEGO Super Mario témy.

Vlastnosti

 • Nostalgicky si zaspomínajte pri stavaní tohto krásne prepracovaného modelu LEGO Nintendo entertainment System (71374) a interaktívneho televízora v štýle 80. rokov, ktorý zobrazuje klasickú hru Super Mario Bros..
 • Na televízore je páčka, ktorou sa posúva hra na obrazovke, a keď LEGO Maria (figúrka nie je súčasťou balenia) položíte do vrchnej drážky, bude všelijako reagovať na nepriateľov, prekážky a vylepšenia na obrazovke.
 • Model hernej konzoly NeS má množstvo autentických prvkov pretvorených v LEGO štýle vrátane ovládača, priečinka na zostaviteľné herné kartridže a realistickej funkcie uzamykania, ktoré potešia všetkých fanúšikov hry Super Mario Bros..
 • Tento 2 646-dielny model vás poteší, ak ste kedysi hrávali hry na konzolu NeS, ste fanúšikom retro kúskov, prípadne len hľadáte podmanivý a zábavný tvorivý projekt, pri ktorom si môžete oddýchnuť.
 • Televízor z kociek meria vyše 22,5 cm na výšku, 23,5 cm na šírku a 16 cm do hĺbky a spolu s hernou konzolou Nintendo je štýlovým výstavným doplnkom do domácnosti alebo práce. Zároveň je tým najlepším LEGO darčekom pre milovníkov videohier.
 • Batérie nie sú potrebné. K setu stačí pridať figúrku LEGO Maria zo štartovacieho setu LEGO Super Mario Dobrodružstvo s Mariom (71360), čím aktivujete interaktívne funkcie televízora.
 • Vďaka zrozumiteľnému návodu budete môcť stavať s istotou, aj ak ste nováčikom vo svete LEGO stavebníc. Súčasťou je aj ilustrovaná brožúra, ktorá rozpráva o vzniku konzoly Nintendo entertainment System a klasických hier.
 • Táto zberateľská stavebnica pre dospelých je súčasťou série inšpiratívnych LEGO modelov, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre nadšencov pre vlastnoručnú výrobu, ktorí sa rozhliadajú po novom majstrovskom projekte.
 • LEGO stavebné kocky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví. Vďaka tomu sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú spojiť a ľahko oddeliť - a takto je to už od roku 1958.
 • LEGO kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že tento LEGO set spĺňa najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

LEGO 71374 Nintendo entertainment System bolo vydané v roku 2020. Sada obsahuje 2646 súčiastky. Sada obsahuje žiadne minifigúrky a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 18 rokov.
LEGO
S_71374-1_N_S_0
Novinka
300 položky
5702016618532
673419326322
Číslo
71374-1
EAN
5702016618532
Hmotnosť
58.2 x 48 x 12.4 cm
Téma
LEGO Super Mario
Vydané v
2020
Počet dielov
2646
Rozmery balenia (dxšxv)
4.16 KG
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
18+
Vyžadujú sa batérie
Nie
Postavenie
Retired backorder
chat Komentáre (0)