LEGO 71376 Uitbreidingsset: De val van Thwomp
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 71376 Padajúci Thwomp - rozširujúci set


 • Nový.

39,66 € S DPH

33,05 € Bez DPH

check Na sklade

Najlacnejší prepravca: DPD Pickup Point. 14,99 € doručenie utorok 25 júna.

Najrýchlejší nosič: DPD. 15,99 € doručenie utorok 25 júna.

Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO Super MarioAlle LEGO

Popis LEGO 71376 Padajúci Thwomp - rozširujúci set

Náročný rozširujúci set s Thwompom zo série LEGO Super Mario

Podarujte fanúšikom série LEGO Super Mario zábavnú výzvu v podobe rozširujúceho setu Padajúci Thwomp (71376). Tento zberateľský set je dokonalým darčekom pre deti, ktorý možno pridať k štartovaciemu setu zo série LEGO Super Mario (71360). Jeho súčasťou je kĺzacia plošina pre LEGO Maria (figúrka nie je súčasťou balenia; nájdete ju v štartovacom sete) s dvoma náročnosťami, figúrky Thwompa a dvoch Lava Bubble, ako aj funkcia prevrátenia Lava Bubble.

Vstúpte do digitálneho sveta
S digitálnym návodom Instructions PLUS v bezplatnej aplikácii LEGO Super Mario je stavanie tohto setu jednoduchšie a zábavnejšie. Obsahuje totiž nástroje na približovanie a otáčanie modelu, tvorivú hernú a stavebnú inšpiráciu a bezpečnú platformu, na ktorej sa fanúšikovia môžu podeliť o svoje nápady.

Zábava s Mariom v skutočnom svete
Sety zo série LEGO Super Mario prinášajú obľúbenú postavičku celej rodiny do skutočného sveta. Pomocou modulárneho štartovacieho setu, rozšírení a balíčkov s oblečkami si fanúšikovia môžu zhotoviť vlastné levely na hodiny samostatných či skupinových hier.

LEGO 71376 Padajúci Thwomp - rozširujúci set je jednou z mnohých sád LEGO Super Mario témy.

Vlastnosti

 • V tomto náročnom rozširujúcom sete LEGO Super Mario (71376) Padajúci Thwomp musia hráči predviesť svoje zručnosti a vyhýbať sa Thwompovi. K svojmu štartovaciemu setu LEGO Super Mario tak pridajú ďalší úžasný level zábavy.
 • Súčasťou tohto LEGO Super Mario setu je kĺzacia plošina pre LEGO Maria (figúrka nie je súčasťou balenia; nájdete ju v štartovacom sete) s dvoma náročnosťami, figúrky Thwompa a dvoch Lava Bubble a tyč, po ktorej sa Thwomp môže zošmyknúť.
 • Kĺzacia plošina, na ktorú môžu deti uložiť LEGO Maria, má časť s výstupkami alebo hladkú časť bez výstupkov, na ktorej môžu deti vyskúšať svoju šikovnosť a ešte viac sa tak potešiť svojim herným úspechom.
 • Táto 393-dielna LEGO stavebnica je zábavným darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre tvorivé deti vo veku od 8 rokov. Je inšpiráciou pre fantáziu detí, ktorým umožňuje vytvoriť nové levely v štartovacom sete Dobrodružstvo s Mariom (71360).
 • Tento modulárny set v základnom zložení meria vyše 32,5 cm na výšku, 27 cm na šírku a 17,5 cm do hĺbky. Možno ho všelijako upravovať a kombinovať so štartovacím setom a ďalšími rozširujúcimi setmi.
 • K tomuto rozširujúcemu setu batérie nie sú potrebné. Stačí ho pridať k štartovaciemu setu a hra sa môže začať.
 • Bezplatná aplikácia LEGO Super Mario navyše obsahuje aj návod na stavanie, inšpiráciu pre ešte zábavnejšie herné možnosti a bezpečnú platformu, na ktorej sa deti môžu podeliť o svoje nápady. Zoznam kompatibilných zariadení Android a iOS nájdete na stránke LEGO.com/devicecheck.
 • Zberateľské stavebnice série LEGO Super Mario prinášajú obľúbenú postavičku celej rodiny do skutočného sveta. Fanúšikom umožňujú vytvárať, upravovať a rozširovať rôzne levely, ktoré budú zdolávať sami alebo s kamarátmi.
 • Na spájanie a oddeľovanie LEGO kociek stavitelia nepotrebujú schopnosti Super Star! Od roku 1958 spĺňajú LEGO kocky tie najprísnejšie normy v odvetví s cieľom zaistiť konzistentné a bezpečné spájanie.
 • LEGO kocky a dieliky dôsledne testujeme. Chceme vás tak uistiť, že tento jedinečný set spĺňa najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

LEGO 71376 Padajúci Thwomp - rozširujúci set bolo vydané v roku 2020. Sada obsahuje 393 súčiastky. Sada obsahuje žiadne minifigúrky a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 8 rokov.
LEGO
S_71376-1_N_S_0
Novinka
91 položky
5702016687194
673419324915
Číslo
71376-1
EAN
5702016687194
Hmotnosť
KG
Téma
LEGO Super Mario
Vydané v
2020
Počet dielov
393
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
8+
Vyžadujú sa batérie
Nie
Postavenie
Retired
chat Komentáre (0)