LEGO 71700 Jungle aanvalsvoertuig
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Vypredané

LEGO 71700 Bugina do džungle


Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO NinjagoAlle LEGO

Popis LEGO 71700 Bugina do džungle

Stavebnica so zábavnou hračkárskou buginou a minifigúrkou Lloyda je zárukou pretekárskej akcie

Deti, ktoré milujú vdychovať život klasickým dobrodružným hračkám zo série LEGO NINJAGO Legacy a s nadšením sa hrávajú s hračkárskymi buginami, budú z tejto buginy do džungle (71700) unesené. Po zostavení z kociek môžu deti pripravovať vzrušujúce akčné scény z Turnaja živlov, pri ktorých akčná figúrka nindžu Lloyda zažije úžasné dobrodružstvá v džungli. Nový a vzrušujúci spôsob, ako stavať skvelé hračky pre deti Služba Instructions PLUS ponúka digitálny a interaktívny návod na stavanie tejto hračky do džungle. Je k dispozícii v bezplatnej aplikácii LEGO Life. Ponúka nástroje na ovládanie zobrazenia, ktoré pomôžu malým deťom postaviť tento skvelý model z LEGO kociek. Najlepšie stavebnice pre deti Dobrodružné hračky zo série LEGO NINJAGO umožňujú deťom vstup do akčného sveta, kde sa môžu realizovať prostredníctvom samostatnej hry pri vytváraní príbehov s nindža bojovníkmi. Deti si s istotou užijú nekonečnú zábavu pri hre s množstvom nindža hračiek vrátane hračiek z džungle, prúdových lietadiel, drakov, NINJAGO vozidiel a mnoh

LEGO 71700 Bugina do džungle je jednou z mnohých sád LEGO Ninjago témy.

Vlastnosti

  • Stavebnica LEGO NINJAGO Legacy s buginou do džungle a akčnou figúrkou nindžu Lloyda zo 4. série televízneho seriálu. Deti, ktoré milujú nindža modely, sa môžu tešiť na hodiny nezávislej hry alebo sa zahrať spolu s kamarátmi.
  • Táto stavebnica pre deti obsahuje hračkársku buginu s veľkými, gumenými pneumatikami na preteky a minifigúrku nindža bojovníka Lloyda so zlatým mečom. Deťom poskytuje všetko, čo potrebujú na vytváranie scén z Turnaja živlov.
  • Táto nindža hračka je moderná, nová verzia buginy do džungle zo seriálu NINJAGO Majstri spindžitsu so skvelým podvozkom, ktorý môžu deti zatlačiť nadol a sledovať, ako vyskočí. Deti môžu organizovať preteky alebo model vystaviť u seba v izbe.
  • Táto 127-dielna špičková hračka predstavuje odmeňujúcu staviteľskú výzvu pre chlapcov a dievčatá vo veku od siedmich rokov a poslúži ako výborný darček. Táto nindža stavebnica navedie na tvorivú hru deti, ktoré zbožňujú tím mladých nindžov.
  • Táto nindža stavebnica zo sveta LEGO NINJAGO amininindžovia majú tú správnu veľkosť na hru doma alebo kdekoľvek na cestách. Bugina má rozmery 7 cm na výšku, 14 cm na dĺžku a 8 cm na šírku.
  • S touto nindža hračkou môžete zabudnúť na čas strávený hľadaním batérií! Žiadne totiž nepotrebujete. Na skvelú zábavu s touto stavebnicou postačí aktívna predstavivosť detí.
  • Tlačený návod je skvelá vec, spoločnosť LEGO však prichádza s niečím, čo sa vám v procese stavania zíde ešte viac: digitálny návod Instructions PLUS v bezplatnej aplikácii LEGO Life s funkciami ovládania zobrazenia a režimom ducha, ktoré pomôžu deťom vytvárať špičkové hračky.
  • Zberateľské akčné hračky a minifigúrky LEGO NINJAGO otvárajú deťom dvere do vzrušujúceho sveta fantazijnej akcie a umožňujú im vytvárať príbehy s ich obľúbenými nindžami.
  • LEGO kocky spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví už viac než 60 rokov, vďaka čomu sú vždy konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko oddeľujú, či už na Zemi alebo v meste NINJAGO.
  • Tieto LEGO kocky a dieliky neúprosne testujeme a spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality. S LEGO stavebnicami môžete mať pokojnú myseľ.

LEGO 71700 Bugina do džungle bolo vydané v roku 2020. Sada obsahuje 127 súčiastky. Sada obsahuje 1 minifigúrku a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 7 rokov.
LEGO
S_71700-1_N_S_0
5702016616866
673419318075
Číslo
71700-1
EAN
5702016616866
Hmotnosť
15.7 x 14.1 x 6.1 cm
Rozmery balenia (dxšxv)
0.16 KG
Téma
LEGO Ninjago
Vydané v
2020
Počet dielov
127
Množstvo minifigúrok
1
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
7+
Vyžadujú sa batérie
Nie
Postavenie
Retired
chat Komentáre (0)