LEGO 75317 De Mandalorian en het Kind
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 75317 Mandalorian a Dieťa


 • Nový.

24,78 € S DPH

20,65 € Bez DPH

check Na sklade

Najlacnejší prepravca: DPD Pickup Point. 14,99 € doručenie streda 29 mája.

Najrýchlejší nosič: DPD. 15,99 € doručenie streda 29 mája.

Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO BrickHeadzAlle LEGO

Popis LEGO 75317 Mandalorian a Dieťa

Mandalorian a Dieťa v štýle série LEGO BrickHeadz!

Zaspomínajte na epické príbehy zo seriálu Star Wars: The Mandalorian s touto zábavnou stavebnicou pre tvorivé deti, ktorá obsahuje LEGO BrickHeadz verzie Mandaloriana a Dieťaťa (75317). Fanúšikovia ocenia najmä autentické detaily, akými sú charakteristické zbrane Mandaloriana, blasterová puška a pištoľ. Dieťa má nastaviteľné uši, ktoré môžete nastaviť tak, aby odrážali jeho veselú alebo smutnú náladu, a je usadené do vznášajúceho sa kočíka, ktorý „levituje“ na štyroch priehľadných LEGO prvkoch.

Napĺňajúci zážitok zo stavania štýlového výstavného modelu
Táto stavebnica, vhodná pre samostatné i skupinové hry s kamarátmi alebo rodinou, je skvelým doplnkom do zbierky fanúšikov ságy Star Wars. Súčasťou balenia sú aj podložky pre každú zostaviteľnú LEGO figúrku, aby ste si svoj model mohli pútavo vystaviť.

Tie najlepšie darčeky
Spoločnosť LEGO Group pretvára legendárne vesmírne lode, vozidlá, miesta a postavy zo sveta legendárnych filmov Star Wars už od roku 1999. LEGO Star Wars aktuálne predstavuje jej najúspešnejšiu sériu a ponúka širokú škálu stavebníc vhodných ako darček na narodeniny, Vianoce alebo jednoducho ako prekvapenie pre všetky vekové kategórie.

LEGO 75317 Mandalorian a Dieťa je jednou z mnohých sád LEGO BrickHeadz témy.

Vlastnosti

 • Fanúšikovia seriálu Star Wars: The Mandalorian a tvorivé deti si zamilujú stavanie LEGO BrickHeadz modelov Dieťaťa a Mandaloriana (75317) a ich autentických prvkov - výsledkom je totiž štýlový výstavný kúsok!
 • Zostaviteľná LEGO figúrka Mandaloriana je vyzbrojená svojimi charakteristickými zbraňami, blasterovou puškou na chrbte a blasterovou pištoľou v ruke. Fanúšikovia si tak s nadšením zaspomínajú na napínavé scény zo seriálu Star Wars: The Mandalorian.
 • Deti si zamilujú stavebnicu Dieťaťa s nastaviteľnými ušami, ktoré odrážajú rôzne emócie, a vznášajúcim kočíkom, ktorý je usadený na priehľadných LEGO prvkoch. K obom modelom sú dodané podložky, na ktorých ich môžete vystaviť.
 • Táto 295-dielna stavebnica zo série LEGO BrickHeadz Star Wars je úžasným darčekom na narodeniny, Vianoce alebo prekvapenie na iné príležitosti pre fanúšikov seriálu Star Wars: The Mandalorian a LEGO staviteľov vo veku nad 10 rokov.
 • Mandalorian meria vyše 8 cm na výšku a Dieťa vo vznášajúcom kočíku meria vyše 8 cm na výšku tiež, takže nezaberú veľa miesta, no nepochybne zanechajú skvelý dojem ako výstavné kúsky.
 • Táto stavebnica bez potreby batérií ponúka zábavný zážitok zo stavania, takže stavanie LEGO BrickHeadz verzií dvoch obľúbených postáv zo seriálu Star Wars: The Mandalorian si môžu fanúšikovia užiť sami alebo s rodinou a kamarátmi.
 • Uvažujete o kúpe tejto súpravy pre fanúšika filmov Star Wars, ktorý zatiaľ ešte neskúsil LEGO stavebnice? Žiadny problém. Dodáva sa s podrobným ilustrovaným návodom, takže sa obdarovaná osoba bude môcť pustiť do tejto staviteľského projektu so sebavedomím Jediho.
 • Napínavá séria LEGO Star Wars stavebníc zahŕňa zberateľské výstavné modely a stavebnicové súpravy, s ktorými sa môžete zahrať na epické scénky zo ságy Star Wars. Každá veková kategória si tu nájde niečo svoje.
 • Na spájanie a rozpájanie LEGO kociek z tejto súpravy nepotrebujete Silu! Kocky spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví, aby sa zaistila ich konzistentnosť a dokonalé a ľahké spájanie.
 • LEGO kocky a dieliky testujeme: hádžeme nimi, nahrievame, stláčame, skrúcame, a analyzujeme ich. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie normy u nás na planéte Zem aj v iných galaxiách, ktoré navštívite!

LEGO 75317 Mandalorian a Dieťa bolo vydané v roku 2020. Sada obsahuje 295 súčiastky. Sada obsahuje žiadne minifigúrky a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 10 rokov.
LEGO
S_75317-1_N_S_0
Novinka
7 položky
5702016899856
673419337212
Číslo
75317-1
EAN
5702016899856
Hmotnosť
19.1 x 14.1 x 7.05 cm
Téma
LEGO BrickHeadz
Vydané v
2020
Počet dielov
295
Rozmery balenia (dxšxv)
0.27 KG
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
10+
Vyžadujú sa batérie
Nie
Postavenie
Retired
chat Komentáre (1)