LEGO 75979 Hedwig
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 75979 Hedviga


 • Nový.

59,49 € S DPH

49,58 € Bez DPH

check Na sklade u nášho dodávateľa. O dva pracovné dni dlhšia dodacia lehota.

Najlacnejší prepravca: DPD. 13,99 € doručenie streda 13 decembra.

Najrýchlejší nosič: DPD Pickup Point. 13,99 € doručenie streda 13 decembra.

Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO Harry PotterAlle LEGO

Popis LEGO 75979 Hedviga

Zberateľský LEGO model sovy Hedvigy s krídlami imitujúcimi let

Zachyťte kúzelnú osobnosť a ladné pohyby Hedvigy, ospevovanej snehobielej sovy z filmov Harry Potter. Zberateľský model Hedvigy (75979) zo série LEGO ponúka napĺňajúci zážitok zo stavania a skvele vynikne ako výstavný kúsok.

Zostaviteľná sova Hedviga s pohyblivými krídlami
Tento 630-dielny model Hedvigy z kociek má rozpätie krídel vyše 34 cm a zobrazuje, ako práve letí doručiť dôležitý list. Po dokončení modelu hýbte rúčkou v zadnej časti a ladne pohybujte krídlami hore a nadol. Tento zberateľský model možno postaviť na podložku na stavanie spolu s LEGO minifigúrkou Harryho Pottera a ďalším menším modelom sovy Hedvigy s roztiahnutými krídlami.

Zberateľské hračky inšpirované filmom Harry Potter – skvelý darček na Vianoce alebo narodeniny
Ak hľadáte štýlový darček alebo obľúbený zostaviteľný model pre deti či fanúšikov Harryho Pottera bez ohľadu na veku, séria LEGO Harry Potter hračiek je určite tým najlepším zdrojom nekonečnej kúzelnej radosti.

LEGO 75979 Hedviga je jednou z mnohých sád LEGO Harry Potter témy.

Vlastnosti

 • Fanúšikov filmu Harry Potter táto zberateľská stavebnica LEGO Hedviga (75979) zaiste uchváti. Model je plný podmanivých detailov a nechýba mu ani mechanizmus pohybu krídel, vďaka ktorému sa ladne zdvíhajú nahor a dole.
 • Táto autentická hračka zobrazuje snehobielu sovu Hedvigu, ktorá doručuje dôležitý list z Rokfortu. Súčasťou súpravy je oddeliteľná LEGO minifigúrka Harryho Pottera a minihračka Hedvigy.
 • Tento detailne spracovaný model zachytáva sovu ako lieta. Posúvaním páky v zadnej časti modelu možno mávať krídlami hračky hore a nadol a vďaka šikovnému mechanizmu kĺbov sa krídla budú pohybovať autenticky.
 • Ak hľadáte štýlový darček s motívom Harryho Pottera alebo stavebnú výzvu pre LEGO fanúšikov bez ohľadu na vek, sova Hedviga je tým správnym výberom. Vhodné na narodeniny alebo Vianoce pre deti vo veku nad 10 rokov.
 • Tento mechanický zberateľský LEGO model Hedvigy má rozpätie krídel vyše 34 cm a vzdialenosť od zobáka k chvostu vyše 20 cm a je skutočne pôsobivým výstavným kúskom.
 • Táto stavebnica zo série LEGO Harry Potter nevyžaduje batérie. Krídlami možno hýbať vďaka manuálnemu mechanizmu na zadnej strane hračky.
 • Stavanie súpravy prebehne vďaka zrozumiteľnému návodu bez problémov, takže hotový výtvor v deťoch vyvolá pocit naplnenia a spokojnosti.
 • Ak hľadáte dokonalý darček pre fanúšikov filmov, séria LEGO Harry Potter ponúka stavebnice znázorňujúce pamätné scény z filmov v podobe štýlových, zberateľských hračiek. Deti tak budú mať čary vo svojich rukách.
 • LEGO stavebnice spĺňajú najprísnejšie globálne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladajú a rozpájajú – nie sú na to potrebné žiadne čary!
 • LEGO kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti.

LEGO 75979 Hedviga bolo vydané v roku 2020. Sada obsahuje 630 súčiastky. Sada obsahuje žiadne minifigúrky a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 10 rokov.
LEGO
S_75979-1_N_S_0
Novinka
300 položky
5702016685510
673419323598
Číslo
75979-1
EAN
5702016685510
Hmotnosť
28.2 x 26.2 x 7.6 cm
Rozmery balenia (dxšxv)
0.63 KG
Téma
LEGO Harry Potter
Vydané v
2020
Počet dielov
630
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
10+
Vyžadujú sa batérie
Nie
Postavenie
Retired backorder
chat Komentáre (1)