LEGO 76145 Letecký útok eternalov
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Vypredané

LEGO 76145 Letecký útok eternalov


Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO Super HeroesAlle LEGO

Popis LEGO 76145 Letecký útok eternalov

Deti sa môžu pridať na stranu 2 superhrdinov - eternalov

Akčná stavebnica Letecký útok eternalov (76145) od LEGO Marvel prináša do rúk malých superhrdinov napätie a dobrodružstvo z marvelovského filmu.

Akcie plné fantázie so superhrdinami a Deviantmi
Keď sa obrovský okrídlený Deviant pustí do útoku na 2 populárnych eternalov - Ikarisa a Sprite, deti im musia prísť na pomoc so všetkými svojimi superhrdinovskými schopnosťami. Táto štýlová LEGO stavebnica prináša fanúšikom možnosť napodobňovať nezabudnuteľné scény z marvelovky eternals a vymýšľať si vlastné nápadité príbehy. Kopa zábavy na deti čaká s parádnymi superschopnosťami: Spritinými realistickými ilúziami a Ikarisovou schopnosťou lietať. Navyše, ak tento set kupujete pre fanúšika minifigúrok, minifigúrku Sprite nájdete iba v tejto jedinej úžasnej LEGO stavebnici!

Stavebnice s motívom marvelovky eternals
Stavebnice z kociek zo série LEGO Marvel The eternals sú unikátne sety so štýlovými postavami, ktoré deti podnecujú k nápaditým hrám a prenášajú ich do nekonečného sveta zábavných hier n

LEGO 76145 Letecký útok eternalov je jednou z mnohých sád LEGO Super Heroes témy.

Vlastnosti

  • Vložte do rúk malých superhrdinov prostredníctvom tejto úžasnej stavebnice LEGO Marvel Letecký útok eternalov (76145) akciou nabité dobrodružstvá z marvelovského filmu eternals.
  • Scéna je pripravená na nekonečnú akciu: sú tu 2 LEGO Marvel minifigúrky eternalov - Ikaris a Sprite, figúrka zlomyseľného Devianta s pohyblivými krídlami a tiež 2 meče sai, 1 nindžovský meč a 2 mocné blastery!
  • Keď zlomyseľný okrídlený Deviant zaútočí na 2 popredných eternalov, deti budú potrebovať všetky svoje superhrdinovské schopnosti. Pri tomto boji medzi dobrom a zlom si vždy môžete vychutnať nikdy sa nekončiacu hru na postavy plnú fantázie.
  • Hľadáte unikátnu stavebnicu so superhrdinami pre deti? Stavebnica zo série LEGO Marvel The eternals sa vďaka štýlovým minifigúrkam, okrídlenej figúrke Devianta a superhrdinovským akciám skvelo hodí ako darček pre deti vo veku od 7 rokov.
  • Táto stavebnica zo série LEGO Marvel The eternals s motívom súboja Ikarisa a Sprite s Deviantom obsahuje figúrku Devianta s rozmerom vyše 11 cm na výšku a prináša deťom akcie so superhrdinami. Takisto sa bude skvelo vynímať vystavená v každej detskej izbičke.
  • Vďaka jednoduchému a zrozumiteľnému návodu si deti môžu užiť fascinujúce stavanie a tvorivé hry so superhrdinami zo setu s motívom marvelovky eternals hneď po otvorení balenia.
  • Stavebnice zo série LEGO Marvel The eternals prinášajú deťom do rúk nové akcie a dobrodružstvá z filmov so superhrdinami! S týmito štýlovými zberateľskými postavami sa dobrodružstvá pri hrách na postavy plné fantázie nikdy nekončia.
  • LEGO stavebnice spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dokonale spájajú a rozpájajú. Je to tak už od roku 1958.
  • LEGO kocky a dieliky testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že stavebnica vášho dieťaťa spĺňa dôsledné normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

LEGO 76145 Letecký útok eternalov bolo vydané v roku 2021. Sada obsahuje 133 súčiastky. Sada obsahuje 2 minifigúrky a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 7 rokov.
LEGO
S_76145-1_N_S_0
5702016831337
673419333900
Číslo
76145-1
EAN
5702016831337
Hmotnosť
0.1 KG
Téma
LEGO Super Heroes
Vydané v
2021
Počet dielov
133
Rozmery balenia (dxšxv)
14.1 x 12.2 x 4.6 cm
Množstvo minifigúrok
2
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
7+
Vyžadujú sa batérie
Nie
Postavenie
Retired
chat Komentáre (0)