LEGO 76386 Zweinstein: Wisseldrank vergissing (Beschikbaar op 1-6-2021)
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Vypredané

LEGO 76386 Rokfort: nevydarený všehodžús


Zaplaťte bezpečne (potom)
Objednané v pracovné dni do 17:00, odoslanie v ten istý deň
14 dní na rozmyslenie
LEGO Harry PotterAlle LEGO

Popis LEGO 76386 Rokfort: nevydarený všehodžús

Čarovné premeny s odvarom všehodžúsu

LEGO Harry Potter Rokfort: nevydarený všehodžús (76386) inšpiruje k čarovným dobrodružstvám na rokfortských záchodoch.

Premeny minifigúrok s pomocou odvaru všehodžúsu
Malé čarodejnice a čarodejníci sa môžu pridať k Harrymu Potterovi, Ronovi Weasleymu a Hermione Grangerovej, ktorí práve pripravujú mocný odvar všehodžúsu. Keď ho vypijú, zmenia sa na Vincenta Crabba a Gregoryho Goyla, čo deti docielia otočením hlavy minifigúrky. Tak sa objaví iná tvár, ktorú ešte doplnia o nový účes. V mágii však nie vždy všetko vyjde tak, ako si želáme - môže to potvrdiť aj Hermiona, ktorá sa zmení na mačku! Sú tu ešte aj ďalšie prekvapenia: exkluzívna zlatá výročná minifigúrka Harryho Pottera, 2 náhodné zberateľské kartičky s podobizňami čarodejníkov a tajná chodba pod umývadlom. Keď tento model skombinujete so stavebnicou Harry Potter: Rokforská tajomná komnata (76389), tajná chodba bude spájať tieto dve miestnosti, čím sa herné možnosti ešte rozšíria. Vďaka tomuto čarovnému modulárnemu systému môžu deti postupne pridávať ďalšie miestnosti, až napokon vznikne celý model rokforstkého hradu.

LEGO 76386 Rokfort: nevydarený všehodžús je jednou z mnohých sád LEGO Harry Potter témy.

Vlastnosti

  • V stavebnici LEGO Harry Potter Rokfort: nevydarený všehodžús (76386) nechýba nič: obľúbené postavy, nápadité prvky ani čarovné dobrodružstvá - to všetko zasadené do slávneho miesta na Rokforte.
  • Obsahuje minifigúrky Harryho Pottera, Hermiony Grangerovej a Rona Weasleyho, a k tomu stavebnicu záchodov Umrnčanej Myrty s autentickými doplnkami.
  • Deti si môžu s pomocou úžasných prvkov, ako sú napríklad premenlivé minifigúrky alebo tajná chodba, pripomenúť ikonické scény z dielu Harry Potter a Tajomná komnata, alebo si môžu vysnívať vlastné kúzelné zážitky.
  • Táto univerzálna stavebnica predstavuje ideálny darček pre malé čarodejnice a čarodejníkov vo veku od 7 rokov. Kúzelná zmes herných možností je zárukou nekonečných nápaditých dobrodružstiev.
  • Stavebnica meria vyše 8 cm na výšku, 12 cm na šírku a 6 cm do hĺbky a dá sa pripojiť k stavebnici LEGO Harry Potter Rokfortská tajomná komnata (76389), čím sa zábava ešte zdvojnásobí.
  • Táto stavebnica patrí do série autentických a detailných modulárnych stavebníc, ktoré si deti môžu poskladať, spájať a prestavovať, aby si vytvorili vlastný model rokfortského hradu.
  • Obsahuje aj exkluzívnu zlatú minifigúrku Harryho Pottera pri príležitosti magického 20. výročia série LEGO Harry Potter. Nechýbajú ani 2 náhodné kartičky s podobizňami čarodejníkov, ktoré môžu deti zbierať (spolu ich je 16).
  • Stavebnice zo série LEGO Harry Potter obsahujú obľúbené postavy, úžasné prvky a známe miesta z populárnych rovnomenných filmov. Sú ideálnym darčekom pre deti, ktoré chcú byť súčasťou filmových kúziel.
  • LEGO stavebnice spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, ktoré zabezpečujú, že sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Je to tak už od roku 1958.
  • LEGO dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú dôsledné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

LEGO 76386 Rokfort: nevydarený všehodžús bolo vydané v roku 2021. Sada obsahuje 217 súčiastky. Sada obsahuje 3 minifigúrky a 1 príručku s pokynmi. Sada je vhodná pre deti od 7 rokov.
LEGO
S_76386-1_N_S_0
5702016913507
673419339735
Číslo
76386-1
EAN
5702016913507
Hmotnosť
0.32 KG
Téma
LEGO Harry Potter
Vydané v
2021
Počet dielov
217
Rozmery balenia (dxšxv)
26.2 x 14.1 x 7.2 cm
Množstvo minifigúrok
3
Množstvo pokynov
1
Vekové rady
7+
Vyžadujú sa batérie
Nie
Postavenie
Retired
chat Komentáre (1)