Platobné metódy

Platobné metódy

Ak ste zadali objednávku prostredníctvom BricksDirect, môžete za ňu zaplatiť prostredníctvom nasledujúcich platobných metód:

Bankový prevod

Objednávku na BricksDirect môžete uhradiť prevodom sumy objednávky po jej zadaní na BricksDirect na náš bankový účet. Peniaze môžete previesť na:

EUR platby:
IBAN: NL20RABO0157845079
BIC: RABONL2U

Platby iné ako v EURO:
IBAN: LT243250069022214753
BIC: REVOLT21

V mene: BricksDirect v Bergeijk

Prosím, uveďte v popise platby číslo vašej objednávky.

Ak platíte predbežným prevodom, je možné, že potrvá niekoľko pracovných dní, kým nám bude suma doručená. Vašu objednávku odošleme po prijatí platby. Preto prosím počítajte s tým, že doručenie vašej objednávky bude o niečo dlhšie.

iDeal

Svoju objednávku môžete v spoločnosti BricksDirect zaplatiť prostredníctvom služby iDeal. iDeal je najčastejšie používaná online platobná metóda v Holandsku. iDeal vyvinuli holandské banky. iDeal je v Holandsku veľmi známa online platobná metóda. Ak zaplatíte prostredníctvom iDeal, budete presmerovaní z BricksDirect do vlastného prostredia holandského online bankovníctva na sumu vašej objednávky pre BricksDirect.

Bancontact

Svoju objednávku na BricksDirect môžete zaplatiť prostredníctvom Bancontact / Mister Cash. Pre belgických kupujúcich je možné zaplatiť svoju objednávku prostredníctvom Bancontact / Mister Cash. Platba prostredníctvom Bancontact / Mister Cash je veľmi jednoduchá. Po zadaní objednávky na BricksDirect budete presmerovaní do vlastného bankového prostredia, kde sa môžete prihlásiť. Na ďalšej obrazovke môžete zaplatiť sumu svojej objednávky spoločnosti BricksDirect.

Kreditná karta

Prijímame všetky karty VISA, MasterCard, Maestro a American Express. Za platby kreditnou kartou neúčtujeme transakčný poplatok. Po autorizácii platby vám zašleme výrobky. Zvyčajne sa informácie overia v priebehu niekoľkých minút, v jednom prípade to môže trvať aj viac ako jeden deň.

SOFORT Banking

Svoju objednávku môžete na BricksDirect zaplatiť prostredníctvom služby SOFORT Banking. SOFORT Banking (v minulosti DirectEbanking) je jednoduchý spôsob platby online. Používa sa v rôznych krajinách. Prostredníctvom SOFORT Banking môžete zaplatiť svoju objednávku v BricksDirect v tuzemsku aj v zahraničí. SOFORT Banking spĺňa vysoké bezpečnostné opatrenia týkajúce sa online platobných metód. SOFORT banking získal certifikát TÜV o ochrane údajov ľudí.

PayPal (len platby v eurách)

Svoju objednávku na BricksDirect môžete zaplatiť prostredníctvom služby PayPal. Prostredníctvom služby PayPal môžete platiť priamo za objednávku v BricksDirect online. Služba PayPal ponúka skvelú ochranu a je dostupná v 190 krajinách. Môžete si vytvoriť účet PayPal, z ktorých platobných metód si vyberiete, závisí od vašich vlastných rozhodnutí. Ak chcete platiť cez PayPal kreditnou kartou alebo bankovým účtom, musíte ho najprv spárovať s účtom PayPal. K dispozícii je aj možnosť vložiť sumu na váš účet PayPal. PayPal je jednoduchý spôsob platby, PayPal tiež ponúka komplexnú ochranu kupujúceho.

Klarna - Zaplaťte neskôr

Chcete radšej zaplatiť neskôr? To je možné so službou Klarna. Po prijatí objednávky dostanete prehľad platieb do aplikácie alebo e-mailom. Tú môžete zaplatiť priamo prostredníctvom aplikácie / tlačidla platby v e-maile alebo do 14 dní. To je bezstarostné nakupovanie online bez povinného účtu.

Klarna - Slice it

Ak ste sa rozhodli pre Klarna slice it, môžete svoj účet zaplatiť vlastným tempom. Všetky objednávky, pri ktorých si vyberiete flexibilný nákup na splátky, budú inkasované na základe prehľadnej mesačnej faktúry. Tá sa zasiela vždy v polovici mesiaca. Ak si prvýkrát zvolíte platbu na splátky, prvú mesačnú faktúru vám zašleme v nasledujúcom mesiaci.